Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
luszczyca paznokci
Wysłane przez: zosia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sie 2011 - 13:08:01

mam luszczyce paznokci od 3 lat . zmian chorobowych na skorze nigdy nie bylo . czy sadziecie ze kiedys sie one pojawia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca paznokci
Wysłane przez: gabi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sie 2011 - 15:50:12

Ja niestety też mam łuszczycę paznokci, i jedną małą plamkę na łokciu. Kiedyś miałam jako nastolatka na głowie, ale wtedy nie miałam na paznokcich. Nie ma chyba reguły na to. Przy łuszczycy paznokci jest wieksze prawdopodobieństwo łuszczycy stawowej :-{. Napisz proszę jak sobie radzisz z łuszczycą paznokci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca paznokci
Wysłane przez: zosia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 sie 2011 - 00:12:06

bylam juz na samym poczatku u dermatologow... ale oni to przypisywali zlej diecie lub jak to okreslali " choroba ktora dopiero sie ujawni".. i nic z tym nie robilam mam paznokcie calkowiecie pokryte malymi "wgnieceniami" ale nie ma rogowacenia pod nimii. narazie biore capivit a+e nie wiem jak to leczyc szczerze mowiac... i martwi mnie to ze nie ma do konca reguly jak z tego wyjsc. na lokciu tez pojawila mi sie czerwona mala plamka. nie wiem czy jeszcze raz mam isc do dermatologa skoro bylam dwa dni temu i nic nie dostalam. Jak wygladaja twoje paznokcie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca paznokci
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:50:59

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Wszystko co nam wyłazi pamietajmy to wychodzi od środka nas musismy sie eczyc od wewnatrz by potem leczyć sie na zewnatrz!!!tez tego nie kumałam:!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca paznokci
Wysłane przez: Gabi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 sie 2011 - 17:26:34

Zosiu, moje paznokcie jakby odklejały się, płytka paznokciowa jest gładka. Próbowałam różnych sposobów, niekonwencjonalnych też. Niestety mi nic nie pomogło. NIe tracę nadzieji i ciągle czegoś próbuję ;-))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca paznokci
Wysłane przez: zosia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 sie 2011 - 22:48:15

a masz jeszcze jakies zmiay chorobe na skorze? i jak zacznala ci sie luszczyca pznokci? czy jest mozliwe ze cale zycie bede mial tylko lekka luszczyce paznokci?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.