Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 17:01:31

Witam wszystkich,

Czy ktoś może mi powiedzieć jak sie tego pozbyć i co stosować żeby sobie nie zaszkodzić.

Będę bardzo wdzięczny za każdą radę. Dziękuję. Krzycho


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 17:08:53

Czy sterydy mogą spowodować bezpłodność, gdy będę je stosował w tych okolicach ????

Proszę o poradę. Krzycho.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Chomiczka:) (---.kryry.eu.org)
Data: 27 pa� 2005 - 19:48:52

Co prawda nie mam łuszczycy w tych miejscach, ale wydaje mi sie, że nie możesz stosować sterydów. Zresztą lepiej w ogóle odpuść sobie sterydy, bo one więcej szkodzą niż pomagają...wiem to sama po sobie. Co do tej bezpłodności to też nie wiem, ale NIE STOSUJ STERYDÓW W TYCH MIEJSCACH, bo mogą naprawde zaszkodzić ..

Pozdrawiam smiling smiley

CH - Ch - CH - cH - Chomiczka ;o)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 20:29:30

Jakbyś stosował hormony, ale doustnie lub domięśniowo to mógłbyś sobie zaszkodzić faktycznie, ale stosując kilka miligramów maści to nie ma takiej możliwości, aby sobie zaszkodzić, to totalna paranoja i bzdura z tym strachem przed maściami sterydowymi - nie można po prostu stosować dawki większej niż podana w ulotce. Produkcją plemników i wytwarzaniem testosteronu nie steruje skóra i leki na nią stosowane, ale mózg - poprzez odpowiednie substancje przekaźnikowe, produkowane w podwzgórzu i przysadce mózgowej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 20:35:11

A co można na te okolice zastosować i uzyskać w miare dobry efekt. Chodzi mi o to aby sobie nie pogorszyć. wysypało mnie całkiem niedawno i jestem całkowicie załamany. Czy pomożecie ???? Do lekarza nie idę bo mi głupio smiling smiley

Za każde info z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 20:49:16

skóra w tych miejscach jest delikatna - każdy wie, można stosować pochodne witaminy D np. curatoderm lub psorcutan

ja stosuję curatoderm od kilku dni i skuteczność jest ledwie zauważalna, ale jednak schodzi, czekam po prostu na efekty po dłuższym stosowaniu - minimum 2 tygodnie

w starożytności ludzie radzili sobie z chorobami w następujący sposób - były swego rodzaju targi, pokazy. Chorzy stali w wyznaczonych miejscach i pokazywali swoje objawy. Reszta chodziła wokól nich i szukała podobnych do swoich objawów. Gdy już taki ktoś znalazł chorego z podobnymi do swoich problemami to ten ,,model' objaśniał jak sobie radzi z chorobą. W ten sposób wymieniali poglądy i pomagali sobie nawzajem. Sposób nie stracił na swojej aktualności, najwięcej sami sobie możemy pomóc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Magdalena (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 20:49:49

Witam! Ja stosuje na te intymne miejsca maśc Cutivate.Bardzo łagodzi świąd skóry i w miare szybko ustępują objawy łuszczycy.Pozdrawiam i do miłego Magdalena.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 20:51:04

Krzysztofie nie ma co, idź lepiej do lekarza i nie wstydź się, lekarz to taki typ co już wszystko widział smiling smiley)

Ja też miałam TAM yhyh no i zeszło ale to było dawno i nie pamiętam po czym :/ pamiętam tylko że się myłam rumiankiem.


pozdrawiam smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 23:26:35

Droga Magdo czy te "obszary" są do całkowitego wyleczenia, masz nawroty? Ile kosztuje tel Cutivae? Dzieki wielkie !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 23:36:59

W opisie leku Cutivate jest napisane w przeciwskazaniach że okolice odbytu to tak nie do końca można stosować. Magdo sprawdź sama. Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 23:42:59

DO Kwarka:
A może mógłbyś nam jeszcze troche wyjaśnić jak z tymi sterydami jest naprawdę dla skóry.
Przemawia do mnie, że jeśli smaruję parę plamek przez 2 tyg, to nie ma to dla organizmu większego zagrożenia.
Ale co się dzieje ze skóra? Sama stwierdzilam, że początkowo dermovate pomagał rewelacyjnie, a teraz ledwo, ledwo.
Potem mowi sie o zcienieniu skóry od sterydow. Na duzych trudno leczących sie łatach, które wielokrotnie probowałam wyleczyć sterydowymi maściami mam inną skóre. Teraz udało mi się na nodze 1 łatę prawie wyleczyć, ale skóra jest wyraźniej inna, taka błyszcząca no i o innej barwie. Pod spodem widac naczynia. Czy można to jakoś podreperować?
Ucieszyłoby mnie lepsze rozumienie tego mechanizmu działania maści sterydowych.
Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 21:01:15

Wydaje mi sie ze najlepszy jest Boniderm (Pomada O. Grzegorza) mozna zamowic w kazdej aptece 500g kosztuje okolo 16 zl.
pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2005 - 10:46:02

witajcie,

zastosuje sie do powyższych rad i niedługo dam znać jak mi idzie leczenie instrumentu i wogóle.....

Pozdrawiam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2005 - 16:32:35

sterydy tak ale ostroznie ,wydaje sie jest to jedyna metoda przy nasileniu
zmian, tam
ale pamietajmy o tym iz sterydy wedle mojej wiedzy i doswiadczenia
(mam na mysli wielkie zmiany i stosowanie bardzo dlugo sterydow)
to zanik skory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 13:19:08

Witajcie,


CZy ktoś z was ma problemy z łuszczycą w tych miejscach. Chodzi mi zwałszcza o okolice odbytu. Czy komouś skutecznie udało sie tego pozbyć. KAŻDA OPINIA CENNA.

Pozdrawiam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kkk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 13:51:48

Miewam czasami tam klopoty. Ale nieduze, tylko ze bardzo swedzi. Obojetne masci nie pomagaly, wiec 1 raz po kapieli posmarowalam elocomem i przez 2 miesiace po tym mialam spokoj.
To steryd, nie wiem czy można, ale byłam zdesperowana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 15:35:38

do kkk,


A smarowłaś przód czy tył smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kkk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 17:01:41

Tył, między pośladkami i okolice odbytu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 17:16:33

witam,

A czy łuszczyca może zaatakować bezpośrednio sam odbyt i czy ktoś miał taką przypadłość. u mnie to właśnie samo centrum mi dokucza, heheh

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 20:54:33

hehehe odczulem zly ton w twojej krzysztofie wypowiedzi
wypowiedz sie jeszcze raz
dla mnie to drwiacy ton z ludzi cierpiacych KSYSIU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.