Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Mona (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 14:24:40

Cutivate krem jest dobry, w sumie tez mi się zdarza ze tam cos sie dzieje, ale w takim miejscu smarnij sobie czymś natłuszczającym i zejdzie. Dajcie spokoj tym sterydom, jakby były szkodliwe, to by ich nie dopuszczono do sprzedaży. Poza tym od 7 lat jaż jadę na sterydach i jestem normalna babką

Mona

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 15:04:08

Mona jestem dokladnie tego samego zdania! Sterydy, dopuki z przerwami stosowane nie sa takie zle jak niektorzy pisza smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 15:56:34

U dermatologa bylam na samym poczatku rozwoju tego dziadowstwa - przepisal jakies masci no i pomoglo, ale gdy masci sie skonczylo, byl nawrot. Pozniej chodzilam juz do ginekologa, i w kolko to samo - stosowanie masci, czesciowe zaleczenie, koniec masci, wszystko wraca... Byłam pewna ze to łuszczyca, widzialam zdjęcia w internecie i wyglądało to tak jak u mnie;/ Ale moze rzeczywiscie to jakas egzema albo cos takiego ... Dzieki za rade, skorzystam!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: PIOTR (---.1-2.cable.virginmedia.com)
Data: 03 lut 2011 - 12:03:08

WITAM WSZYSTKICH MAM TEN PROBLEM PONAD 15 LAT POJAWIA SIE I ZNIKA TEJ CHOROBY NIE DA SIE WYLECZYC BO Z LUSZCZYCA TRZEBA ZYC NIESTETY CALE ZYCIE. WSZYSTKIE MASCI KREMY POMAGAJA TYLKO NA JAKIS CZAS POTEM I TAK DO WAS WROCI TA NIESZCZESNA LUSCZYCA . MIALEM J.Z SETKI MASCI I KREMOW ALE TO I TAK NIC NIEDAJE .GRZYBICA TO CO INNEGO CHOROBA KTOA LECZY SIE TABLETKAMI DO USTNIE I PO SPRAWIE A LUSZCZYCA TAK JAK PISALEM JEST NIE WYLECZALNA I POLECAM ZMIENIAC CO JAKIS CZA KREMY L.B MASCI BO PO DLOZSZYM STOSOWANIU I TAK NIE DZIALAJA...POLECAM MASC DIPROSALIC 3 % TUBA SMAROWAC 2 RAZY DZIENNIE PRZEZ JAKIS CZAS POTEM ODSTAWIC ....NIE ZALAMUJCIE SIE POPROSTU TRZEBA NAUCZYC SIE Z TYM ZYC........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2011 - 17:49:00

Piotr jak bym lekarza słyszała To nie takie proste nie załamywać sie jak trudno szklankę z herbatą utrzymać,wiem jest wiele osób którym nic nie pomaga ja też tak miałam ale trafiłam na swój środek,nie poddawać sie i szukać swojego sposobu na pewno sie znajdzie tylko wiary potrzeba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: ELA324 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2011 - 10:39:53

I CIERPLIWOŚCI,ALBO SIĘ PRZYZWYCZAIĆ ,ALE LUDZIE MYŚLĄ ŻE TO ZARAŻLIWE I JAK JEST W WIDOCZNYM MIEJSCU TO PYTAJĄ ,PRZECIEŻ NIE BĘDĘ W LECIE W GOLFIE CHODZIŁA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: niedobrze (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lis 2011 - 16:25:06

Witam.Nie wiem co mam robić od pewnego czasu w okolicach genitali i wzdłuz przyrodzenia łuszczy mi się skóra która gdy schodzi jest taka grubsza a gdy tak powiem zdrapie ją(oczywiscie mnie swędzi w tych okolicach) są takie czerwone plamki a nawet w niektórcyh fragmętach widać ranki.Do tego dochodzi straszna potliwość co mam robić??czy te kremy o których napisaliście wyżej Cutivate travocort itd.... są na recepte???czekam na odp na mój e-mail pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 07 lis 2011 - 17:27:46

sadze ze lepiej jest isci do lekarza anizeli pozwolic sie w ciemno diagnozowac .kazdy lekarz nawet rodzinny podpowie i napewno lepiej podpowie jak my tu przed monitorami.Aby cos ocenic nalezy to zobaczyc,zdiagnozowac a nie na podstawie opisu stosowac cos co ktos zaproponuje.Czesto mnie dziwi i zachodze w głowe jak chodzi o samochod to ludzie szukaja ,sprawdzaja jaki olej najlepszy,jaka benzyna i nabłyszczacze...a do swojego ciala to podchodza jak do obcego:byle jak i byle kto aby bylo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Cinek (---.play-internet.pl)
Data: 26 sty 2014 - 21:24:53

Bez recepty jest Hydrocort 0,5% lub Hydrocortisonum Oceanic niezbyt drogie bo mniej niż 10 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: romek (162.158.102.---)
Data: 19 mar 2017 - 09:58:47

krzysztof Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> do kkk,
>
>
> A smarowłaś przód czy tył smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Natalia (162.158.91.---)
Data: 21 mar 2017 - 18:35:12

Witam! Niniejszym zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Z góry ślicznie dziękuję za poświęcony czas


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNS4YT_8AlvJPH04nqoHm6wqXNN92LNVtGFifnUrQF3HkXJg/viewform?usp=sf_link

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.