Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kkk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 23:26:47

Okolice tak. A o samym centrum nie wie, ale tam moga byc dolegliwosci przy hemoroidach i robakach.
Krzysztofie! Idź z tym do lekarza.
Są lekarstwa pomocne, a sam możesz nie znaleźć ich. Moment wstydu, a może w końcu będziesz miał spokój.
Dawniej też miałam podobny problem i po roku męczenia sie poszłam do lekarza. Mam prosciej, bo załatwiłam to u ginekologa smiling smiley. Dostałam Travocort i od ręki miałam spokój. (Nie zalecam Ci tego, bo nie wiem czy Ty masz to samo co ja). Bardzo sobie plułam w brodę, że wcześniej tego nie zrobiłam.
Lekarze są też po to aby z ich wiedzy korzystać. Odwagi!!!

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kkk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 23:35:12

Krzysztofie poczytaj o cutivate, czy nie masz przeciwskazań do stosowania:
http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Cutivate#WSKAZANIA

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Michał (---.jmdi.pl)
Data: 01 lis 2005 - 22:36:49

Genitalia to bardzo drażliwy punkt u panów i ja miałem jeden taki lek do stosowania na żołędziu i jądrach oraz na całej długości przyrodzenia !!
Lek się nazywa Pimafucort i na okolice pachwiny przy przy rodzeniu Micetal efekty są widoczne błyskawicznie w ciągu 3-4 dni widać zmiany ale nie można spocząć na laurach i trzeba przez dłuższy okres smarować najlepiej skończyć tubeczke i często no cóż smarować kremem ja mam kremy firmy dulgon z witaminami i są świetne szybko się wchłąniają i pomagają !!

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 13:13:53

Michale, czy mialeś łuszczyce czy inną chorobę? Lek o którym napisałeś jest raczej na inne przypadłości niż łuszczyca.

pzdr

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 15:24:30

witam,

CZy jak ktoś nie ma grzybicy , a zastosuje sobie lek na grzybice to może sobie zaszkodzić ????

pzdr

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 16:01:52

Przecież zawsze możesz sprobować, posmarować jakiś mały kawałek skóry w bezpiecznym miejscu i obserwować. Po jednym lub kilku dniach będziesz wiedział czy pomaga.

Ja nie raz tak eksperymentuje. Co mi zostało, jak nie mam innej alternatywy?

Pozdrawiam

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 16:11:42

witam, racja , co mi szkodzi...spróbuje i przekonam sie czy mi coś pomoże
pozdrówka

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: sawca (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 sty 2008 - 18:34:27

Michał Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Genitalia to bardzo drażliwy punkt u panów i ja
> miałem jeden taki lek do stosowania na
> żołędziu i jądrach oraz na całej długości
> przyrodzenia !!
> Lek się nazywa Pimafucort i na okolice pachwiny
> przy przy rodzeniu Micetal efekty są widoczne
> błyskawicznie w ciągu 3-4 dni widać zmiany ale
> nie można spocząć na laurach i trzeba przez
> dłuższy okres smarować najlepiej skończyć
> tubeczke i często no cóż smarować kremem ja
> mam kremy firmy dulgon z witaminami i są świetne
> szybko się wchłąniają i pomagają !!

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kris (80.50.235.---)
Data: 06 lut 2008 - 20:24:09

Witam. Ja używam Travocort w kremie działa już po pierwszym dniu,ale niestety problem wraca po jakim czasie. Krem dostępny jest na receptę.

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: jarech (---.rzeszow.mm.pl)
Data: 25 sie 2009 - 23:24:46

Mam luszczyce narzadow i co za tym idzie paznokci. Rok temu namowiono mnie na tzw morsowanie , przestalem jak wszystko zeszlo , paznokcie po tej terapii mialem takie jak nigdy . Ale zrobilem blad bo przerwalem ta terapie w grudniu , od tego roku zaczynam na nowo od pazdziernika.Sugeruje jednak kontakt z lekarzem bo wiem ze przy tzw.morsowaniu moze wystapic zawal serca !
Pozdrawiam i polecam ta metode !

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2009 - 18:39:41

czy ktos mial wlasnie w tych miejscach takie dziwne objawy ze np wokol odbytu skora sie nie luszczy, tylko jest piekielnie czerwona i swedzi? i taka jakby grubsza byla troche, no wiadomo, jak np na glowie z luska. bo ja tak mam i sie zastanawiam czy o luszczyca... mam l. na glowie a z "tymi" miejscami bylam u ginekologa, ktory powiedzial ze to łuszczyca. przepisal jakies masci, pomogly TROCHE ale jak przestalam stosowac to wrocilo;/;/;/ mam juz tego dosc, jestem mloda, poznaje chlopakow i boje sie, ze przysporzy mi to wielu zmartwien ... wiecie o co chodzi...;/ poradzcie cos!smiling smiley

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: KASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 14:49:38

Ja stosuje od kilku dni Pimafucin krem i pomaga, nie swedzi, nie jest juz takie czerwone. a Wy co stosujecie?

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 15:09:01

Czytajcie ulotki. To steryd. Przepisała mi idiotka z prywatnej lecznicy (120 za wizytę) na trądzik posterydowy.........................

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: KASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 19:11:13

Anka!
Mowisz o Pimafucinie? To steryd?
Nie wiedzialam....;(

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 20:09:23

Nie to nie steryd tylko antybiotyk. Wszystkich przepraszam za wprowadzenie w błąd.Pp prostu pieprzą mi się nazwy tych leków

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: elwira (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2009 - 17:06:34

Czy ktoś sie wyleczyl z luszcyzcy w tych miejscach? Probowalam wszystkiego, ale jak tylko zaprzestaje uzywania lekow, wszystko wraca! Co stosujecie? Uzywalam Pimafucinu, Pimafucortu, nawet jakiegos doustnego leku homeopatycznego w kroplach, ale w krotkim czasie wszystko wracalo ;/I jeszcze jedno - czy ta dolegliwosc przeszkadza Wam tak jak mi w zyciu intymnym? Boje sie, ze jesli mi to nie przejdzie, nigdy nie znajde partnera;(

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 06 pa� 2009 - 19:04:42

do krzysztofa:

moge ci polecic kapiele w soli z morza martwego, ja moczylam sie w nich przez jakis czas po 20 min 2x w tygodniu. Wsypywalam 5 kg do wanny w polowie napelnionej woda. Po kapieli, ktora jak wiadomo wysusza skore (co dla nas nie za dobre) posmaruj te miejsca oliwka, baslamem... czyms co nawilza i natluszcza... ja mialam oliwke dla dzieci i balsam do ciala firmy Garnier z 10% urea ( co bardzo ladnie nawilza). mam nadzieje ze ci sie polepszy. U mnie poznikalo i od ponad roku w tych miejscach plamek nie widzialam.

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 06 pa� 2009 - 19:08:31

do "maria":
Mario ja tez sie zastanawiam czy samo popekanie w okolicy odbytu juz jest luszczyca... ja bylam u proktologa i powiedzial ze to nie luszczyca tylko jakies rysy w skorze :/ przepisal masc i bylo jakis czas lepiej...tak jak mowisz, jakis czas i wraca sad smiley

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2009 - 17:10:06

martynka

Niestety w moim przypadku nie wyglada to tylko na rysy;( Mam strasznie czerwona skore "wokol" i to berdzo swedzi;/ Nie wiem co robic ... Bp chyba jak sie nie wyleczy luszczycy wogole, to tego swinstwa w tych delikatnych miejscach mozna sie tylko pozbywac doraznie ...;<

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 07 pa� 2009 - 20:24:26

maria a pokazalas do dermatologowi? ja bym sie nie bala na twoim miejscu sprobowac sterydow... nawet jesli ulga bedzie tylko na jakis czas... poza tym polecam kapiele w wodzie z sola z morza martwego... a potem posmarowanie oliwka (dla dzieci czy ta salicylowa...). Idz lepiej do dermatologa. Moze to byc rowniez egzema czy cos takiego... a to sie da wyleczyc! Glowa do gory! bedzie dobrze smiling smiley