Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Mona (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 14:24:40

Cutivate krem jest dobry, w sumie tez mi się zdarza ze tam cos sie dzieje, ale w takim miejscu smarnij sobie czymś natłuszczającym i zejdzie. Dajcie spokoj tym sterydom, jakby były szkodliwe, to by ich nie dopuszczono do sprzedaży. Poza tym od 7 lat jaż jadę na sterydach i jestem normalna babką

Mona

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 15:04:08

Mona jestem dokladnie tego samego zdania! Sterydy, dopuki z przerwami stosowane nie sa takie zle jak niektorzy pisza smiling smiley

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 15:56:34

U dermatologa bylam na samym poczatku rozwoju tego dziadowstwa - przepisal jakies masci no i pomoglo, ale gdy masci sie skonczylo, byl nawrot. Pozniej chodzilam juz do ginekologa, i w kolko to samo - stosowanie masci, czesciowe zaleczenie, koniec masci, wszystko wraca... Byłam pewna ze to łuszczyca, widzialam zdjęcia w internecie i wyglądało to tak jak u mnie;/ Ale moze rzeczywiscie to jakas egzema albo cos takiego ... Dzieki za rade, skorzystam!smiling smiley

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: PIOTR (---.1-2.cable.virginmedia.com)
Data: 03 lut 2011 - 12:03:08

WITAM WSZYSTKICH MAM TEN PROBLEM PONAD 15 LAT POJAWIA SIE I ZNIKA TEJ CHOROBY NIE DA SIE WYLECZYC BO Z LUSZCZYCA TRZEBA ZYC NIESTETY CALE ZYCIE. WSZYSTKIE MASCI KREMY POMAGAJA TYLKO NA JAKIS CZAS POTEM I TAK DO WAS WROCI TA NIESZCZESNA LUSCZYCA . MIALEM J.Z SETKI MASCI I KREMOW ALE TO I TAK NIC NIEDAJE .GRZYBICA TO CO INNEGO CHOROBA KTOA LECZY SIE TABLETKAMI DO USTNIE I PO SPRAWIE A LUSZCZYCA TAK JAK PISALEM JEST NIE WYLECZALNA I POLECAM ZMIENIAC CO JAKIS CZA KREMY L.B MASCI BO PO DLOZSZYM STOSOWANIU I TAK NIE DZIALAJA...POLECAM MASC DIPROSALIC 3 % TUBA SMAROWAC 2 RAZY DZIENNIE PRZEZ JAKIS CZAS POTEM ODSTAWIC ....NIE ZALAMUJCIE SIE POPROSTU TRZEBA NAUCZYC SIE Z TYM ZYC........

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2011 - 17:49:00

Piotr jak bym lekarza słyszała To nie takie proste nie załamywać sie jak trudno szklankę z herbatą utrzymać,wiem jest wiele osób którym nic nie pomaga ja też tak miałam ale trafiłam na swój środek,nie poddawać sie i szukać swojego sposobu na pewno sie znajdzie tylko wiary potrzeba

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: ELA324 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2011 - 10:39:53

I CIERPLIWOŚCI,ALBO SIĘ PRZYZWYCZAIĆ ,ALE LUDZIE MYŚLĄ ŻE TO ZARAŻLIWE I JAK JEST W WIDOCZNYM MIEJSCU TO PYTAJĄ ,PRZECIEŻ NIE BĘDĘ W LECIE W GOLFIE CHODZIŁA.

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: niedobrze (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lis 2011 - 16:25:06

Witam.Nie wiem co mam robić od pewnego czasu w okolicach genitali i wzdłuz przyrodzenia łuszczy mi się skóra która gdy schodzi jest taka grubsza a gdy tak powiem zdrapie ją(oczywiscie mnie swędzi w tych okolicach) są takie czerwone plamki a nawet w niektórcyh fragmętach widać ranki.Do tego dochodzi straszna potliwość co mam robić??czy te kremy o których napisaliście wyżej Cutivate travocort itd.... są na recepte???czekam na odp na mój e-mail pozdrawiam.

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 07 lis 2011 - 17:27:46

sadze ze lepiej jest isci do lekarza anizeli pozwolic sie w ciemno diagnozowac .kazdy lekarz nawet rodzinny podpowie i napewno lepiej podpowie jak my tu przed monitorami.Aby cos ocenic nalezy to zobaczyc,zdiagnozowac a nie na podstawie opisu stosowac cos co ktos zaproponuje.Czesto mnie dziwi i zachodze w głowe jak chodzi o samochod to ludzie szukaja ,sprawdzaja jaki olej najlepszy,jaka benzyna i nabłyszczacze...a do swojego ciala to podchodza jak do obcego:byle jak i byle kto aby bylo...

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Cinek (---.play-internet.pl)
Data: 26 sty 2014 - 21:24:53

Bez recepty jest Hydrocort 0,5% lub Hydrocortisonum Oceanic niezbyt drogie bo mniej niż 10 zł.

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: romek (162.158.102.---)
Data: 19 mar 2017 - 09:58:47

krzysztof Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> do kkk,
>
>
> A smarowłaś przód czy tył smiling smiley

Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Natalia (162.158.91.---)
Data: 21 mar 2017 - 18:35:12

Witam! Niniejszym zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Z góry ślicznie dziękuję za poświęcony czas


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNS4YT_8AlvJPH04nqoHm6wqXNN92LNVtGFifnUrQF3HkXJg/viewform?usp=sf_link