Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agnes (212.87.11.---)
Data: 14 wrz 2011 - 11:05:41

Zapraszamy chętnych na www.ciekawebadania.pl
lub o kontakt z infolinią 0800 170 370

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agnes (212.87.11.---)
Data: 16 wrz 2011 - 13:46:44

dodam jeszcze, że badania prowadzone są w ośrodku w Warszawie, przy czym zwracane są koszty dojazdu pacjentów (zarówno z jak i spoza Warszawy)

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agga35 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 wrz 2011 - 15:20:21

Witam, ja własnie sie zakwalifikowałam na te badania i od poniedziałku 12. 09 łykan tabletki

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agnes (212.87.11.---)
Data: 22 wrz 2011 - 12:13:35

Zapraszamy

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: docia (---.play-internet.pl)
Data: 23 wrz 2011 - 10:30:21

do Agga35 jakie tabletki łykasz, czy wiesz jakie będą badania?

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: docia (---.play-internet.pl)
Data: 26 wrz 2011 - 20:11:45

czy jest jeszcze ktoś zapisany na te badania

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agnes (212.87.11.---)
Data: 27 wrz 2011 - 16:55:19

Zapraszamy do skorzystania z darmowej infolinii ośrodka 0800 170 370, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: mati881 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 wrz 2011 - 22:27:26

Agga35 a co to za tabletki? jak często musisz je brać? zastanawiam się żeby się zapisać do tego programu... Masz dużo zmian? Czy faktycznie sprawdzają czy jest te wymagane 10%? pozdrawiam

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agga35 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2011 - 15:58:17

lek nie ma jeszcze nazwy handlowej. Biorę je dwa razy dziennie po 2 tabl (z dwóch różnych poakowań). Owszem mam dużo zmian i ich ilość jest bardzo istotna przy wstępnej kwalifikacji. Bardzo na to zwracają uwagę. Dodatkowo bardzo dokładnie Cię badają. Jak będą jakieś pytania chętnie odpowiem

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: izolda90 (89.231.104.---)
Data: 05 pa� 2011 - 17:15:51

Jak się przez internet zarejestrowało to jakoś się odzywają po więcej info? Czy jeszcze coś dodatkowo trzeba wypełnić? Bo może przeoczyłam coś....

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agga35 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2011 - 10:42:16

Myślę, ze będzie lepiej jak zadzwonisz. Infolinnia jest bezpłatna. Są tam bardzo miłe Panie które szczegołowo odpowiadają na wszystkie pytania. Owszem jeżeli sie zakwalifikujesz do przyjmowania tabletek będziesz musiała wypeniać ankiety i dzienniczek ale to już dalsza "bajka"

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: ewelina (---.aster.pl)
Data: 09 pa� 2011 - 13:23:55

Nie wiem czy wiecie czym sa badania kliniczne..
W astanach ochotnikom płacą za takie testowanie... tak testowanie, poniewaz produkt ktory przechodzi dopiero badania kliniczne oznacza ze nie zostal dopuszczony do obrotu i przechodzi faze testów ładnie ubrana w slowa pt " badanie kliniczne" jest sie szczurem doswiadczalnym w ludzkiej powłoce..
oczywiscie ktos to musi testowac zeby na rynek mogly wchodzic nowe leki..
ale wiaze sie to z ryzykiem.
Pacjenci rozdziela sie wedlug podwojnie slepej proby.
W przypadku badań działania nowych leków, podwójnie ślepa próba polega na tym, że losowo wybiera się grupę pacjentów, którym podaje się testowany lek, a drugiej połowie placebo. Poszczególni pacjenci nie są informowani do której z grup należą i nie wie tego również personel medyczny bezpośrednio zajmujący się pacjentami.
dopiero te dane przesylane sa wyzej i tam ocenia sie na ile ten lek dziala w stosunku do placebo.
czyli bedac takim pacjentem w programie klinicznym czesto ludzi licza na wyzdrowienie, mijaja miesiace a on nie zdrowieje bo najwyczajniej łyka cukiereczek M&Ms zamiast prawdziwego leku..

ale jak mowilam ktos to musi robic..

Re: Badanie kliniczne - terapia biologiczna
Wysłane przez: Agga35 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 pa� 2011 - 10:38:47

Jest w tym dużo prawdy, ale czasami jest to ostatnia deska ratunku dla tych którzy już wszystko wypróbowali. Akurat w tych badaniach jest zagwarantowane, że po 16 tygodniach wszyscy otrzymają lek, nawet jeżeli teraz przyjmują placebo. Badania trwają rok z możliwością przedłużenia czyli jest zawsze jakaś szansa. Niestety my nie żyjemy w Stanach, mamy prawo takie a nie inne tzn. w momencie kiedy dany specyfik działa na konkretną chorobę (w naszym przypadku jest to łuszczyca) nie ma mowy o płaceniu za testowanie (jedynie pokrywają koszty dojazdu). Są również badania gdzie zupełnie zdrowi ludzie testują nowe leki i tu już dostają rekompensatę finansową.