CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:28:20

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]
Znam dermatologa w Szczecinie, który mnie leczył przez 12 lat bez skutku. Sam ma łuszczycę. Jak powiedziałem mu o ziołach, że wyleczyłem się, nie chciał słuchać. Podchodziłem do niego dwa razy bez skutku.

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 20 pa� 2011 - 09:01:17

ŁUSZCZYCY NIE DA SIE WYLECZYC! KTO TAK TWIERDZI KŁAMIE !

...mozna spowodowac remisje ale nie pozbyc sie czy WYLECZYC CAŁKOWICIE!

powklejałes te bzdury w tak wiele miejsc ze dnia braknie aby to odkrecic!

powtarzam: DERMATOLOG NIE CHCIAŁ CIE SŁUCHAC I CI WIERZYC A MY MAMY?.....uwazasz nas za głuoców?zycze zdrowia i.....dalszej remisji....tylko uwazaj ponownie mozesz "zarazic" sie łuszczyca"....tym razem od nas

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: a (82.160.79.---)
Data: 20 pa� 2011 - 09:08:20

Tak, Szater niestety ma rację. Łuszczyca jest nam przypisana, mozna ja tylko na jakiś czas>zamrozic< czyli wydłuzyć remisję. Jak masz coś do zaproponowania za darmo to, podziel sie z nami i nformacją, bo taka jest rola tego forum, a nie zarobkowa.

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: gienia (193.105.122.---)
Data: 20 pa� 2011 - 15:03:36

Ach zdradź nam! zdradź nam! cóż to za cudowne zioła?
I ile chcesz za nie?

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 15:41:14

a te zioła to napewno byly na luszczyce a nie przypadkiem na głowe ?

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 17:45:44

Nie przesadzacie?
Alcor napisał, ze pił zioła i mu pomogły. Ma spokój od 7 lat. To chyba fajnie, że ktoś sobie zaleczył na tak długi czas. Możliwe, ze gdzieś to cholerstwo w nim siedzi i może jeszcze kiedyś wyleżć ale póki co ma spokój. Jak ja zachorowałam to lekarz w klinice powiedział mi, ze widział ludzi którzy mieli ostry wysyp ł.,potwierdzony wycinkiem a potem wszystko zanikało i latami, latami mieli spokój. Ja też od 3miesięcy nie mam żadnych zmian i cieszę się tym smiling smiley

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 20 pa� 2011 - 18:59:18

...niestety nie my przesadzamy....szanowny kolega(czyżby?) wypisał stek bzdur w całym forum...twierdzi ze WYLECZYŁ SIE Z ŁUSZCZYCY...toteż mu grzecznie tłumaczymy ze to nie jest mozliwe...wielu na nas chorych żeruje...gdyby napisał jeden post góra dwa to mozna sie zastanowic ...przy takim zachowaniu....raczej niekoniecznie.Znam wielu ludzi chorujacych na ł i majacych wieloletnie nawet remisje...ale oni nie twierdzą ze sie wyleczyli i nie okłamuja innych.Remisja to wspaniała rzecz i nalezy sie cieszyc ale sa tysiace którzy czekaja na te chwile i czesto żyją złudzeniami...a im szybciej zaakceptują chorobę,bedą z nia walczyc wszelkimi dostepnymi sposobami to oni też moga osiagnac remisje ALE CUDOW NIE MA... niestety fałszywych prorokow nie brakuje....

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: muza (---.multimo.pl)
Data: 23 pa� 2011 - 18:29:36

JA TEZ MIALAM LUSZCZYCE I OD 30 LAT NIE MAM ZADNEGO POWROTU TEJ CHOROBY . TO JEST PRAWDA I PROSZE MI WIERZYC.

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 25 pa� 2011 - 09:02:15

...droga muzo...proponuje pogłebic wiedze na temat łuszczycy...niestety jest ona nieuleczalna odwrotnie do 300 odmian PRZYŁUSZCZYC CHORÓB IMITUJACYCH ŁUSZCZYCE....te akurat sa wpełni uleczalne...a wiara to tu raczej ma małe znaczenie ...a WIEDZA i owszem

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: gienia (193.105.122.---)
Data: 26 pa� 2011 - 08:56:33

Chory na łuszczycę mieć REMISJĘ (okres schorzenia, który charakteryzuje się brakiem objawów chorobowych) nawet wieloletnią. Ale w obecnym stanie wiedzy medycznej nie można wyleczyć się z łuszczycy.

Wielu ludzi na tym forum myli WYLECZENIE z REMISJĄ.

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: bart (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 26 pa� 2011 - 10:14:50

UWAGA NA ALCOR ! Niestety koledzy i koleżanki ale Pan alcor prowadzi sprzedaż w Szczecinie która sprzedaje ziółka przez akwizycję... reszty nie trzeba mówić, szkoda, że są tacy co żerują na naszej chorobie ........

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: Christie (---.231.55.113.koba.pl)
Data: 29 kwi 2016 - 15:30:27

A w jaki sposób?

A może pan podać jakie to zioła były
Wysłane przez: Olaf (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 19 maj 2016 - 13:50:14

A może pan podać jakie to zioła były

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: Krzysiek (---.197.121.16.threembb.co.uk)
Data: 19 maj 2016 - 19:00:40

Kup sobie YIGANERJING i po sprawie tanie naturalne i skuteczne 8 funtów za 3 maści mi w 2 dni znikło wszystko co posmarowalem życzę dużo uśmiechu jak coś to pisz na [email protected]

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: in (---.net.brewet.pl)
Data: 19 maj 2016 - 23:58:07

To mazidło to musi być niezły steryd

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: Krzysiek (---.29.165.72.threembb.co.uk)
Data: 20 maj 2016 - 09:09:43

Z tego co wyczytałem to nie na nic po za mieszanką ziół "

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: Krzysiek (---.29.165.72.threembb.co.uk)
Data: 20 maj 2016 - 09:46:37

http://www.chinaexports.co.uk/yiganerjing-cream-for-the-treatment-of-psoriasis-and-eczema-natural-ingredients--8-p.asp

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: Nowinka (---.play-internet.pl)
Data: 02 cze 2016 - 18:30:17

Słuchajcie. Nie handluję ziołami, ale odpukać, poradziłam sobie z łuszczycą. Może to remisja, ale trwa już około 3 lat.
Ziół nie stosowałam, ale podjęłam się kuracji suplementami. W 5 miesięcy miałam czystą skórę. U mnie była zajęta cała głowa i trochę twarzy. Byłam załamana. Niczym nie mogłam tego zakryć. Od lekarza słyszałam tylko, że nigdy z tego nie wyjdę i muszę nauczyć się z nią żyć. Zaczęłam dużo czytać i widzieć duże powiązanie pseudo łuszczycy z grzybem. Oczywiście grzyb Candida.

Od 3 lat na nic nie choruję. Żadnego lekarstwa chemicznego w ustach nie miałam. Totalnie odwróciłam się od medycyny konwencjonalnej. Zrezygnowałam też z nabiału, mięsa i glutenu. Przy tym wszystkim wyleczyło mi się Hashimoto. Uważam, że łuszczyca jest uleczalna, jeżeli dbamy o czystość organizmu w środku. Nie można liczyć na cudowne maści, bo problem leży w środku. To nic innego jak oczyszczanie się organizmu przez skórę. Pamiętam, jak sprowadzałam sobie preparaty z Anglii Salcura. Nic mi nie pomagało.

Wiem, że wiarygodna dla Was będę dopiero za jakiś 50 lat, jak rzeczywiście nie wróci, ale uważam, że warto trochę odstąpić od lekarzy dermatologów, przestać ich słuchać.

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 cze 2016 - 08:29:32

Super Nowinko ze znalazłas sposób na SWOJA ŁUSZCZYCĘ,gratuluje remisji i wytrwałosci,mam jedynie zastrzzeżeenia do twoich propozycji a wręcz nakazów w strone innych chorych.Nikt nie ma prawa narzucac drugiemu co powinien robic,szczególnie gdy w gre wchodzi cudze zycie i zdrowie.Możesz smaiało pisac o swoich doswiadczeniach ale nie masz prawa namawiac ludzi d tego by zaprzestali leczenia medycyna konwencjonalna.Wiem ,ze młodość jest chmurna i durna ,pełna odwagi i wydaje sie że swiat sie zbawi,ale życie wyglada inaczej.

Każdy choruje inaczej i ma inne problemy,nawet odmiany łuszczycy są różne,nie wspominasz o rodzaju swojej łuszczycy wiec i w tej kwestii nie jestes do konca konkretna.

Nie wiem czy widziałas kiedykowiek łuszczyce kropelkowata,krostkowice dłoni czyy stóp? podejrzewam że swoje doswiadczenie opisujesz an podstawie łuszczycy plackowatej,no widzisz to troszke inne odmiany niż twoja.leczy sie je zupełnie inaczej.

Można oczywiscie wspomagac sie dieta,ziołami ale to nie wystarczy w przypadku trudnych i obejmujacych całe ciało cięzkich postaci łuszczycy.

Dobrze ,że trafiłas na swój sposó,trzymaj sie tego ile sie da,opisuj swoje doswiadczenia,moze ktos sie zainteresuje,to że odwróciłas sie od leczenia konwencjonalnego to twoja sprawa i masz do tego prawo,nie masz prawa proponwac ludziom zrobienie tego samego.

Ludzie cięzko chorzy chwytają sie każdej okazji,każdego sposobu aby wyzdrowiec,wiec każde słowo musi byc wywarzone.

Choroba Hashimoto to przewlekłe limfocytarne zapalenie tarczycy,choroba ma podłoże autoimmunologiczne i jest jedną z najczęstszych przyczyn niedoczynności tarczycy,akurrat przy tym schorzeniu dieta daje dobre efekty,wykluczenie glutenu wprost rewelacyjne.Oczywiscie tak jak w przypadku łuszczycy jest remisja,gdy wrócisz do poprzedniej diety,wszystko powróci.
Dodam ,że remisja objawów jest możliwa jeżeli nie doszło do wyniszczenia gruczołu tarczycy, co skutkuje zmniejszeniem produkcji hormonów bo w takim wypadku sama dieta nie pomoże bo hormonów tarczycy nie wyprodukuje inny organ.

jeszcze raz gratuluje remisji,post swój napisałam nie po to aby cie urazic w jakis sposób ale aby ukazac inna strone "dobrej monety" Pozdrawiam i życze miłego dnia grinning smiley

Re: CZY MOŻNA ŁUSZCZYCĘ WYLECZYĆ?
Wysłane przez: Łuszczyca to nie choroba skóry i jest uleczalna. (---.146.75.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12 gru 2016 - 22:54:19

Witam wszystkich serdecznie.Chętnie pomogę chorym na łuszczycę.Nic od nikogo nie chce.Chcę tylko pomóc.Sam się zmagałem z tym schorzeniem i po próbach,testach i pomocy ludzi którzy mają temat dużą wiedzę wszytko ułożyło mi się w całość.Łuszczyca to nie choroba skóry.To reakcja obronna organizmu na skutek zatrucia toksynami i rozrostem grzyba candida.Organizm w ten sposób ratuje się przed nie wydolnością wątroby,nerek a efekcie końcowym śmiercią.U mnie antybiotyki zrobiły spustoszenie i rozrost candidy.A to objawiło się łuszczycą.Już sobie z tym poradziłem i wiem jak z tym walczyć.To stosunkowo łatwe.Naprawdę dużo pisania,aż palec boli.Zatem zapraszam do kontaktu.Chętnie wszystko wytłumaczę i pomogę.Muszę tylko mieć trochę czasu s z tym bywa różnie.Odstawcie maści sterydowe no sobie tylko szkodzicie.Mnie wysypało łuszczycą praktycznie WSZĘDZIE !!! Po 5 miesiącach już praktycznie jej nie ma.Najważniejsze,że wiem jak z tym walczyć i co to jest.Zgrozą jest brak niewiedzy lekarzy.Zapraszam i proszę o kontakt.Proszę pamiętać,nic nie sprzedaje i nic z tego nie mam.Oczywiście poza satysfakcją,że komuś pomagamPozdrawiam.