Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: Małgorzata (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 29 pa� 2011 - 17:27:29

Witam,
Pisze na forum, bo już nie mam pomysłu co zrobić.Jestem w trakcie diagnostyki (jest podejrzenie łuszczycy). Mam zmiany rumieniwe na karku, nad uszami, w uszach,na powiekach, ale najbardziej uciążliwe są w okolicy odbytu i narządów płciowych. Na głowie stosuję Protopic, czy stosujecie go przy łuszczycy? W trakcie stosowania miejsca wyglądają prawie zupełnie zdrowo. Po odłozeniu tak jak po odłożeniu sterydów po ok. 3,4 dniach rumień wraca. Najgorzej jest z miejscami intymnymi, nie mogę tego wyleczyć. Skóra jest tam czerwona i okropnie swędzi. Pojawiły sie guzy (głębiej usadowione) oraz pryszcze z ropą (bardzo bolesne). Świad ból i peczenie jest tak okropne, że nie mogę spać ani pracować. Czekam na wynik histopatologii (30 dni się czeka), obecnie lekarz nie wie jak to leczyć. Czy ktoś z Państwa ma łuszczycę w miejscach intymnych? Czy stosują Państwo Protopic na łuszczycę i z jakim skutkiem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 29 pa� 2011 - 18:26:30

Znalazlam w innym watku "W tych miejscach dobrze się sprawdza maść rumiankowa nagietkowa czy jak są pęknięcia cynkowa nakładana łącznie z rumiankową.
Kąpiele ziołowe też powinny pomóc".
Protopic u mnie pomaga,mam taki malutki placek w tamtym miejscu wlasnie,nie wiem tylko dlaczego jak zejdzie po kilku dniach wraca sad smiley
Zostaw sterydy i szukaj narazie naturalnych masci,nie uzaleznij skory od sterydow. Zycze zdrowka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 pa� 2011 - 20:56:59

Małgorzato, podbiłam Ci temat w którym ktoś zachwala płyn do higieny intymnej. Jeżeli pomaga na zmiany łuszczycowe na skórze to równie dobrze powinien działać na miejsca intymne. Może trochę Ci złagodzi a koszt stosunkowo nieduży. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: Małgorzata (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 30 pa� 2011 - 08:57:27

Dziękuję bardzo za pomoc smiling smiley Czy któraś z Pań mógłby mi opisać jak wygląda u niej łuszczyca w miejscach intymnych oraz w okolicach odbytu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: ewelka (---.abbott.com)
Data: 02 lis 2011 - 10:41:01

ja uzywam dermovate w plynie do miejsc intymnych, glowy i pod pachami. oczywiscie poniewaz to miejsca intymne a dermovate to silny steryd uzywam do malo. doslownie kropelke, najpierw na palec a pozniej smaruje sama plamke w miejscu intymnym. i to robie 2 razy dziennie przez jeden dzien.. bo na drugi dzien juz calkowicie znika.. oczywiscie po sterydach sa nawroty wiec po tygodniu czy dwoch znowu sie plamka pojawia ale wtedy czynnosc powtarzam. tym sposobem radze sobie juz 15 lat. wiem ze inni zaraz beda krzyczec ze sterydy sa tak zle i wogole.. mnie sie nic po nim nie dzieje a przynajmniej na tydzien czy dwa mam spokoj i zero luszczycy.. to lepsze niz plamy luszczycowe i ta cala meka.. i jeszcze raz powtarzam nie mam zadnych skutkow ubocznych.. wszyscy tu nimi strasza ze skora zanika itd tylko jakos mi nic nie jest od 15 lat.. a zuzylam juz kilkadziesiat opakowan przez ten czas.. na cialo uzywam lampy UVB.. i tym sposobem mam nawet kilkuletnie okresy remisji..
czyli reasumujac cialo UVB, glowa , miejsca intymne, pachy - dermovate
efekt - na ciele ZERO plamek od 2 lat , w miejscach intymnych i na glowie zero plamek na 2 tygodnie do czasu kolejnego posmarowania dermovatem)
mam nadzieje ze komus pomoglam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 02 lis 2011 - 16:24:43

Ewelka do konca to tak nie jest....po pierwsze kazda luszczyca jest inna,u kazdego co innego dziala,nie kazda odmiana daje remisje i to tak długie...w łuszczycy jedyne co jest pewne to to ze ja mamy...nic poza tym...co do sterydow...no coz zycie pokazuje ze skutki uboczne pojawiaja sie czasem w charakterze bonusa tam....gdzie sie czlowiek wogole nie spodziewa i w czasie w ktorym sie nie spodziewa...jestesmy tu na tej ziemi po cos aby zostawic slad po sobie...nie ma rozy bez kolców,dymu bez ognia i sterydow bez skutkow ubocznych....wszystko mozna stosowac ale z głowa i rozsadnie....jak to mowia rób i patrz konca....
A ze tak sie zapytam kolezanka ma juz dzieci?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 lis 2011 - 17:16:05

Małgorzato jeśli masz możliwość kąpieli w sianie one bardzo pomagają w walce z Ł w tamtych miejscach tak samo słoma owsiana,można też zioła takie jak szałwia,kora dębu,ziele skrzypu,czy jałowiec.
Po takich kąpielach czy pół kąpielach efekt może cię zaskoczyć,czasem nawet smarowanie nie jest potrzebne jeśli chodzi o miejsca intymne.
A sterydy zwłaszcza Dermowate stosowałam długo (nie w miejscach intymnych)i wiem jak działa kiedyś córka posmarowała sobie syfka bez mojej wiedzy na drugi dzień w tym miejscu miała białą plamkę i ubytek skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: M (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 lis 2011 - 12:02:00

na miejsca intymne Elocom - steryd, ale pomaga i znika wszystko. Wystarczy raz posmarować poczekać około 8 godzin zmyć i ewentualnie ponowić za kilka dni. Nie smarować więcej, bo efekt będzie odrotny od zamierzonego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: M (---.dynamic.chello.pl)
Data: 05 lis 2011 - 11:15:06

Ps. czas z tym lekiem posmarowanym może być 8 -24 godzin..


Ps. pamiętać o produktach z cynkiem, diecie, bez sody.... Mało cukrów, zrezygnować ze słodyczy w papierkach... ograniczyć wogóle cukier.


Ps.
Piwo tylko w małych ilościach może być, bo przeczyszcza nerki ( tylko zależy jakie, niektóre mogą uczulać..). np. może fasberg jest ok proste bez polepszaczy ( chyba)

Ps. seks też ma wpływ tzn. nie przesadzać... aby nie chwiać gosodarką chormonalną ect.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: Małgorzata (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 06 lis 2011 - 21:13:05

Ja muszę cały czas smarować sterydem, inaczej nie wytrzumuję bólu, pieczenia, swędzenia. Mam zaatakowane wargi sromowe, okolice odbytu. W okolicy odbyty występuje drobna wysypka, jakby kaszka, bez ropy. Jak odkładam steryd zaraz objawy wracają. Smarowałam Pimafucortem, ta kaszka nie znika, skóa jest lekko zaróżowiona i nie mam objawów typu swędzenie. Niestety w piatek odstawiłam już w niedzielę swędziało a dziś się łamię żeby posmarować Elosone (lekarz zalecił). Ale ile można tych streydów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: M (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 lis 2011 - 15:30:46

Zalecam dietę i mniej stresów jeśli to możliwe. A sterydy odstaw na dłuższy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: mała (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2011 - 19:38:48

mam takie same objawy jak ty,swędzi okropnie szczególnie w nocy,od czasu do czasu smaruję się tam triderm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2011 - 20:16:35

ja polecam pimafucort

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: mała (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2011 - 17:13:58

stosowałam pimafukort, jest po nim jeszcze gorzej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: Anna (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 gru 2011 - 10:13:13

GABINETY SHILAJIT MUMIJO

W naszych gabinetach GSM uzyskasz porady i pomoc w zakresie różnych schorzeń.
Pomagamy w leczeniu nowotworów , wrzodów żołądka , różnych chorobach skóry ,hemoroidach ,żylakach i wielu innych przypadłościach (łupież ,łuszczycę, grzybicę stóp ,trądzik , choroby kobiece, cukrzycę itp.)
Stosujemy masaże ,nacieranie, okłady, podajemy tabletki i płyny w zależności od schorzenia.Z powodzeniem leczymy łuszczyce wszelkiego rodzaju
Przyjeżdżamy do klienta do domu. Każdym naszym podopiecznym zajmujemy się osobiście i indywidualnie.
Shilajit Mumijo znane jest ludzkości od 3000 lat i wykorzystujemy jego zbawienne właściwości w oparciu o badania kliniczne przeprowadzone w Rosji , Uzbekistanie , Kirgizji , USA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2011 - 12:48:08

jaki jest koszt takiej wizyty domowej?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: ELA324 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2012 - 07:41:27

JESTEM W CIĄŻY I ODEZWAŁA MI SIĘ TAM ŁUSZCZYCA,MOŻE JAKIEŚ RADY ,CZY RODZIŁYŚCIE DZIECI NATURALNIE MAJĄC ŁUSZCZYCE TAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 mar 2012 - 08:35:02

Wyżej podałam skład ziół które najlepsze będą na te miejsca a smarować rumiankową cynkową czy nagietkową wszystko naturalne i w tych miejscach bardzo skuteczne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: Joanna (---.zdnet.com.pl)
Data: 26 mar 2012 - 13:22:12

Witam
polecam "nasiadówki w kalii.
napełniamy miskę do połowy woda wsypujemyo drobine Kalii taki fioletowy proszek( dostepny w aptece) i siedzimy sobie pupa w misce przez 15 min. Jest to lek antybakteryjny delikatnie wysuszajacy, łagodzacy zmiany, mialam nasiadówki w szpitalu, tez choruje na łuszczyce krostkowa uogólniona.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca miejsc intymych
Wysłane przez: xc (---.warszawa.mm.pl)
Data: 27 pa� 2013 - 14:03:41

mi pomaga mydło z aleppo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.