Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Luszczyca ciala
Wysłane przez: Jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2005 - 20:31:02

Witam Was,mam tak ja wy problemy z luszczyca.Szukam wiec dobrych i sprawdzonych metod aby ja wyleczyc lub zaleczyc.Mam dosc duzy wysyp na nogach i troch mniejszy na lokciach.Podobno jesli sa mocno popsute zeby lub ich znaczny brak w kazdym miejscu po zadrpaniu pojawia sie luszczyca.Czy to prawda?Nie mam wprawdzie problemu z zebami ale ...
Jesli ktos ma jakis w miare sprawdzony sposob to prosze o pomoc i jestem bardzo wdzieczny.dzieki z gory.Jacek


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 12 sty 2005 - 08:42:49

Na nogi i lokcie proponuje do czasu pozbycia sie luski krem do stop przesuszonych dr Ireny Eris z wyciagiem z drzewa herbacianego i mocznikiem. Pozniej masci lub plyny wg. wlasnego uznania. Co komu lepiej pomaga. Ja po usunieciu luski smaruje DCT (Dermatitis Clear Tincture).
1-2razy dziennie i srednio co 5-6dni robiac jednodniowa przerwe. Gdy juz luszczyca zanika udaje sie na solarium dla opalenia zdrowych miejsc.

Co do pojawiania sie luszczycy po zdrapaniu i chorych zebach to na kaxdy organizm dziala to inaczej. Nie ma reguly,ze bedzie Ci sie pojawiac,ale zeby warto miec zawsze zdrowe winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 12 sty 2005 - 12:31:26

skad macsz ten lek DCT


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2005 - 14:57:06

a co to za lek Dct? To steryd? Skad go mozna wytrzasnac i ile kosztuke? Drogie to jest? Daje jeakies efekty na dluzej?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 12 sty 2005 - 15:52:21

Nie wiadomo czy to steryd ,bo nikt nie przeprowadzil badan,ktore by na to wskazywaly. Tresc ulotki nie jest zbyt jasna,wiec jak jest w rzeczywistosci trudno powiedziec.
Ja od 8lat korzystam z tego plynu i efekty sa bardzo dobre. Nie znalazlem srodka,ktory by na mnie dzialal lepiej.
Kupic go mozna na Targach Medycyny Naturalnej (moze tez sie nazywac Niekonwencjonalnej), w gabinetach zajmujacych sie tym, lub zamowic w internecie:
http://republika.pl/ninghong/Sklep.htm
Zaznaczam jednak,ze nie korzystalem ze sklepu internetowego i nie wiem jak sie ma to do rzeczywistosci.
Ceny za plyn sa rozne.W zaleznosci gdzie mieszkasz i u kogo kupujesz.
Orientacyjny przedzial to 20-40zl przy czym 40zl to juz max. przynajmniej dla mnie. Ja osobiscie nie kupowalem drozej niz 30zl
Nie kupisz tego w aptece,bo nie jest to wpisane (i raczej nie bedzie) na liste lekow.
P.S.
Na przyszlosc prosze najpierw przegladnac inne posty (pisane juz o tym bylo kilka razy) . Nie ma sensu ciagnac tego samego tematu w roznych miejscach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 21:54:25

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.