Luszczyca ciala
Wysłane przez: Jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2005 - 20:31:02

Witam Was,mam tak ja wy problemy z luszczyca.Szukam wiec dobrych i sprawdzonych metod aby ja wyleczyc lub zaleczyc.Mam dosc duzy wysyp na nogach i troch mniejszy na lokciach.Podobno jesli sa mocno popsute zeby lub ich znaczny brak w kazdym miejscu po zadrpaniu pojawia sie luszczyca.Czy to prawda?Nie mam wprawdzie problemu z zebami ale ...
Jesli ktos ma jakis w miare sprawdzony sposob to prosze o pomoc i jestem bardzo wdzieczny.dzieki z gory.Jacek


Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 12 sty 2005 - 08:42:49

Na nogi i lokcie proponuje do czasu pozbycia sie luski krem do stop przesuszonych dr Ireny Eris z wyciagiem z drzewa herbacianego i mocznikiem. Pozniej masci lub plyny wg. wlasnego uznania. Co komu lepiej pomaga. Ja po usunieciu luski smaruje DCT (Dermatitis Clear Tincture).
1-2razy dziennie i srednio co 5-6dni robiac jednodniowa przerwe. Gdy juz luszczyca zanika udaje sie na solarium dla opalenia zdrowych miejsc.

Co do pojawiania sie luszczycy po zdrapaniu i chorych zebach to na kaxdy organizm dziala to inaczej. Nie ma reguly,ze bedzie Ci sie pojawiac,ale zeby warto miec zawsze zdrowe winking smiley

Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 12 sty 2005 - 12:31:26

skad macsz ten lek DCT


Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2005 - 14:57:06

a co to za lek Dct? To steryd? Skad go mozna wytrzasnac i ile kosztuke? Drogie to jest? Daje jeakies efekty na dluzej?

Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 12 sty 2005 - 15:52:21

Nie wiadomo czy to steryd ,bo nikt nie przeprowadzil badan,ktore by na to wskazywaly. Tresc ulotki nie jest zbyt jasna,wiec jak jest w rzeczywistosci trudno powiedziec.
Ja od 8lat korzystam z tego plynu i efekty sa bardzo dobre. Nie znalazlem srodka,ktory by na mnie dzialal lepiej.
Kupic go mozna na Targach Medycyny Naturalnej (moze tez sie nazywac Niekonwencjonalnej), w gabinetach zajmujacych sie tym, lub zamowic w internecie:
http://republika.pl/ninghong/Sklep.htm
Zaznaczam jednak,ze nie korzystalem ze sklepu internetowego i nie wiem jak sie ma to do rzeczywistosci.
Ceny za plyn sa rozne.W zaleznosci gdzie mieszkasz i u kogo kupujesz.
Orientacyjny przedzial to 20-40zl przy czym 40zl to juz max. przynajmniej dla mnie. Ja osobiscie nie kupowalem drozej niz 30zl
Nie kupisz tego w aptece,bo nie jest to wpisane (i raczej nie bedzie) na liste lekow.
P.S.
Na przyszlosc prosze najpierw przegladnac inne posty (pisane juz o tym bylo kilka razy) . Nie ma sensu ciagnac tego samego tematu w roznych miejscach.

Re: Luszczyca ciala
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 21:54:25

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza