Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: jacq (---.tktelekom.pl)
Data: 10 gru 2011 - 19:45:15

Witam
Mam 16 lat na Ł choruje okolo 3 lat.Najwiecej zmian mam na głowie ,troszke w uszach,pempku i troche nizej pempka ;/
Długi czas stosowalem masci sterydowe przez swoja niewiedze ktore przepisywala mi pani dermatolog ...No ale coz do rzeczy
jakis miesiac stosuje masc cocosi (na glowe) i jakichs duzych rezultatow nie ma ...
czy mozecie mi cos polecic? cocois mi sie juz konczy i niewiem co mam robic ...co teraz wyprobowac?nie wiem czytalem cos o bioarpil i exorex ale sa to drogie produkty no ale niewiem
POMOZCIE!!!

Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2011 - 21:30:29

JACQ - ja na łuszczyce głowy teraz stosuje squamax nakładam na zmiany na 2-3 godziny pozniej myje głowe szamponem bambina takim dla dzieci,nakładam go codziennie.a co drugi dzien po sqamaxie leje kilka kropelek diprosalacu lekki steryd,a raz w tygodniu myje włosy w szamponie sterydowym clobex i musze powiedzien ze jest jak narazie ok,stosowanie sterydow z umiarem nie jest zbytnio szkodliwe ale trzeba umiec je stosowac.mi pani dermatolog powiedziała ze jak chce zaleczyc łuszczyce to tylko sterydy ratuja bo inne masci zbytnio nie pomagaja.łykaj oeparol 2 razy dziennie po 2 szt,do tego capivit a+e raz dziennie.powodzenia.

Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: roxi (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 12 gru 2011 - 13:04:07

Ja zdecydowanie odradzam stosowanie jakichkolwiek preparatów ze sterydami, też byłem na tyle niedoinformowany że stosowałem się do zaleceń "specjalisty" który mi przepisał tego typu maśći a doprowadziłem tym moją skórę do strasznego stanu a łuszczyca jak była tak była. Po zmianie dermatologa zacząłem stosować różne rodzaje naturalnych dermokosmetyków + witaminy a+e, i w końcu trafiłem na takie, które dobrze reagowały z moją skórą i dały fajne rezultaty, po 2 miesiącach stosowania nie mam od pół roku reemisji.

Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2011 - 15:33:01

roxi jakie to dermoksmetyki ? jakie masci?

Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: jacq (---.tktelekom.pl)
Data: 12 gru 2011 - 18:16:14

ja rowniez chciałbym wiedziec smiling smiley
no ale coż dzieki za rady... no niewiem ...sproboje jeszcze z cocoisem i do tego dodatkowo jakias masc z wit a lub pigoly z wit a + e i zobaczymy czy cos pomoze
czas pokaze ...


ps*u mnie w miasteczku jest malo "dobrych" dermatologow bylem u wiekszosci tych pseudo"najlepszych" no ale kazdy tylko sterydy i sterydy wiec zaczolem szukac w internecie i probowac ...

Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: roxi (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 13 gru 2011 - 13:48:24

daga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> roxi jakie to dermoksmetyki ? jakie masci?

To były preparaty dr michaels, wcześniej stosowałem inne ale te były chyba najlepsze, wiem że pomogły też kilku innym osobom, ale wiem też że u jednej dały średnie rezultaty, więc nie chcę tu w żadnym wypadku pisać że to jakiś "cudowny lek" jest.
Preparaty te, przepisał mi profesor Żaba - on leczy też sterydami, ale ja nie chciałem się zgodzić na żadne takie, bo wcześniej mi zaszkodziły i poprosiłem o coś innego no i wtedy mi zasugerował min to.