Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: vanilla (---.as13285.net)
Data: 30 kwi 2012 - 01:07:38

omg GRZESIU 83, to najwidoczniej trafiasz na same puste dziewczyny skoro oceniaja Cie na podstawie choroby, nie zalamuj sie,..milosc sama przyjdzie..i nie mysl ze to niemozliwe...powodzenia :>

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: Ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 01 maj 2012 - 00:36:04

Jest ktos z Lubelskiego?

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: MARIUSZ14 (83.1.193.---)
Data: 24 maj 2012 - 00:43:37

WITAM WSZYSTKICH. I MNIE TEZ TO CHOROBSKO DOPADLO I WIEM ZE LATWE TO NIEJEST I TEZ UWARZAM JAK NIEKTORZY Z WAS ZE MILOSC SAMA NADEJDZIE NIESPODZIEWANIE,TAKA PRAWDZIWA I BEDZIE TRWAC WIECZNIE.

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: kropfa (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 maj 2012 - 02:29:16

Witam, jestem z chłopakiem już 4 lata mimo że ma łuszczyce . Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie bez niego życia. pozdrawiam wszystkich i powodzenia w życiu smiling smiley

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: cas (---.directvps.nl)
Data: 05 cze 2012 - 12:27:26

vanilla Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> omg GRZESIU 83, to najwidoczniej trafiasz na same
> puste dziewczyny skoro oceniaja Cie na podstawie
> choroby, nie zalamuj sie,..milosc sama
> przyjdzie..i nie mysl ze to
> niemozliwe...powodzenia :>


Ładne i "nie puste" mają w czym wybierać. Za chorych biorą się głównie kaszaloty, mające problem ze znalezieniem kogokolwiek.

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 05 cze 2012 - 19:17:39

A Ty cas znalazłeś sobie kogokolwiek? Może masz takie same problemy ze znalezieniem kogoś jak i te kaszaloty o których mówisz! Albo pewnie masz brzydką i pustą, bo przecież na chorego według Ciebie inna nie spojrzy!
Nie pisz bzdur!

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: GPS84 (213.205.230.---)
Data: 05 sie 2013 - 11:27:35

Witam Grzegorz z tej strony może są tu jakieś biedronki z UK mój e-mail: [email protected] pozdro

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: sebekkk3 (---.opera-mini.net)
Data: 31 sie 2015 - 14:29:34

Szukam dziewczyny z łuszczyca, okolice Warszawy i sama Warszawa, choruje na to dziadostwo od 4 lat i nie mogę znaleźć kobiety, ludzi odstrasza ta choroba choć nie zakaźna i to się odbija na moim życiu uczuciowym a w zasadzie jego brak

Re: Szukam Dziewczyny z luszczyca
Wysłane przez: Waldi44 (---.play-internet.pl)
Data: 04 pa� 2016 - 10:38:28

Witajcie ,mam 44 lata i jestem z lubelskiego i jestem sam ,napisz GG 54283657. [email protected]