Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: 19551126 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 sty 2012 - 22:49:08

Ja odnosnie tego dermotanu wlasnie. Kupilam jak jeszcze bylam ladnie opalona . kolor wowczas byl dobry dla mojej karnacji. Trzyma sie ladnie ok 3do 5 dni w zaleznosci na ktora zmiane nakladam. Z rak na przyklad schodzi szybciej bo mam manie mycia rak. Teraz jednak jest za mocny. Opalenizna juz dawno zniknela i jestem juz bardzo blada . Ten dermotan byl juz dla mnie na taka skore za ciemny i zakrywanie zmian nie mialo sensu bo nie bylo widac bialych plam ale ciemne. Zadzwonilam do AFPV zeby zapytac ich jak rozjasnic. Powiedzieli mi ze nie wolno niczym rozrzedzac bo moze stracic wartosc albo sie popsuc. ale on u mnie i tak stal wiec postanowilam zaryzykowac . Nalalam sobie do kieliszka mala ilosc dodalam troche spirytusu salicylowego i rozrzedzilam na bardzo jasny kolor. Jest teraz akurat . Wiec jezeli ktos ma taki sam problem to zachecam. Sposob sprawdzony . Mozna rozcienczyc jakims alkoholem. To podpowiedziala mi ciotka ktora ma apteke. Wedlug niej wszystkie te ciekle rzeczy co robia musza byc na alkoholu zebty wlasne sie nie psuly .
Teraz juz koncze te butelke . Powoli zamowie nastepna. bo na te dosc dlugo czekalam Nie dosc ze ladnie pokrywa mi te biale zmiany nie brudzac nic ani nikogo tak jak kremy i pudry to przy takim rozcienczeniu mam go wiecej i starcza na bardzo dlugo. A ostatnia wersja tego dermotanu pomaga leczyc .Ale tym sie nie przejmuje nawet jezeli alkohol przeszkadza w tym dzialaniu leczniczym na pigment .
Nawet jezeli alkohol niszczy w nim te lecznicza zalety tym sie nie martwie bo ja ani nie chodze na UVB bo u nas nie ma ani nie licze juz na wyleczenie. Ten kamuflaz mi wystarcza. Wwam tez zycze powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: 19551126 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 sty 2012 - 23:06:12

Chce dodac ze bardzo mi zalezalo zeby uzyskac kolor odpowiedni do mojej karnacji ktora sie zmienia w zaleznosci od pory roku bo pracuje w naszej agencji modelek . No i widzicie. Chodze rzadko na pokazy mody , raczej zdjecia do katalogow czy roznych folderow modowych , z kosmetykami wlacznie. No i jak posmaruje sie nim to w agencji NAaaaaaWEEEEEET nie wiedza ze mam bielactwo a przeciez do kazdego kontraktu ( no raczej malego w moim przypadku ale zawsze ) jestem malowana przez makijazystki z agencji i czesana przez fryzjerow. A zmiany mam tez i na twarzy i szyji . Jeszcze nigdy nie zapytali sie mnie co mi jest. Tak naturalnie to wyglada. To nie obsesja u mnie szukania odpowiedniego koloru a raczej potrzeba utrzymania tej pracy. Gdyby wiedzieli ze mam bielactwo napewno nie dostalabym ZAAAAAAAADNYCH propozycji , zlecen. Naprawde jestem z siebie raczej zadowolona ze i znalazlam sposob i sobie radze z ta dolegliwoscia Wam tez radze sie nie zalamywac tylko kazdy niech znajdzie swoj "trick" zeby nie bylo widac. Ci co chca sie leczyc to niech lecza , Ja wybralam kamuflaz bo inaczej narazie nie moge. Ale moze i ja kiedys zdecyduje sie na leczenie. Narazie takiej potrzeby nie czuje bo nikt moich zmian mi nie wytaka. Nawet ja nie mam dola z powodu tej dolegliwosci bo jak pokryje dermotanem to sama tez nie widze moich plam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: andrzej wujewski (95.108.93.---)
Data: 11 sty 2013 - 19:29:36

witam mam bielactwo proszę o wiadomości które powinienem wiedzieć na temat dematonu i jego zastosowania. z kim ewentualnie miałbym sie kontaktować.
dziękuje z góry za pomoc!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: ewelina (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 sty 2013 - 21:33:19

Ja kupuje dermotan za pobraniem pocztowym w Warszawie w Afpv.
Tydzien temu wrocilismy z Tajlandii. Bylam tam i korzystalam z dermotanu. Teraz w Polsce jest taka zima ze i tak widac tylko buzie ale smaruje sie nim tylko ze smaruje troche wiecej nizx przed wyjazdem .
Wyslij fax z zamowieniem i na drugi dzien dostaniesz jezeli maja na stanie.
Telefon do nich moge ci podac 22 6521955
Ja jestem zadowolona. Szczerze .Bez dermotanu nie wyszlabym z pokoju w Tajlandii. Czuje sie spokojniejsza ze nikt nie bedzie mnie zameczal [pytaniami ani nie musze myslec ze jak ktos sie gapi to dlatego ze mam bielactwo , bo go nie widac pod tym kamuflazem. A ze samoopalaczy nam nie wolno stosowac dermotan mnie ratuje z kompleksow

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Babette (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lis 2013 - 01:19:58

Dla tych co maja luszczyce moze powinni stosowac dermotan w Kremie . Jest tak samo i dobry i wydajny ale odzywia skore co przy luszczycvy jest b wazne. ja mam luszczyce i kupuje ten Krem. Jest drozszy od tonku ale i dzialanie jego jest wyzszej szkoly jazdy .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 lis 2013 - 23:06:35

Sluchajcie.
Tyle ile ja wyprobowalem specyfikow dla facetow zeby zakryc te plamy a nie wygladac jak glupek to nikt by mi nie uwierzyl. Wszystko co jest w Rossmannie i nie tylko / Douglasie Mariomoud Sephora, No wszystko .
Az mama znalazla ten krem Dermotan i tonik w gabinecie AFPV w Wareszawie i tez sprobowalem. No wychodzi najlepiej on u mnie bo nie widac. Gole sie i mam czesto syfy wiec to nie bylo latwe znalezc cos by nie bylo widac. Teraz ten tonik nakladam raz na noc raz na 3 lub 4 dni i czasami lekko dosmarowywuje w ciagyu dnia tym kremem. Chyba lepszych rzeczy nie ma. Ale jak tylko przeprowadze sie do Warszawy a bedzie to juz za dwa lata to zaczne leczenie. Zalezy mi zeby zrobic cos sensownego z moim zyciem. A z takimi plamami nie zrobie nic a ciagle kamuflowac sie ? Tez sie nie da bo kiedys pomyslalem ze gdybym wyjechal gdzies no nie wiem np sdo Meksyku i zapomnial zabrac ten kamuflaz czy cos w tym syuli/ Po za tym chce naprawde sie wyleczyc no i nie chcialbym zeby moje dzieci odziedziczyly po mnie. No tego bym sobie nie darowal. ja to jeszcze zniose ale mojej dziewczynie matce moich dzieci tego bym nie chcial za zadne skarby s[platac. c

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Agnieszka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 lut 2014 - 01:15:41

Jestem zadowolona z Tego Dermotanu Teraz jak jest zima wprowadzili tez dermotan w kremie ktory klade na ten dermotan w plynie Ten w kremie jest tanszy Kosztuje 9 zl70 gr Moja mama kupuje go sobie jako krem i fluid Uwaza ze jak medyczny to bezpieczniejszy dla karnacji bo z wiekiem robia sie rozne starcze przebarwienia a ona o siebie dba Ale kupije po 10 opakowan Wychodzi jej to i tak taniej jak dermotan w plynie bo 99 zl za 10 a ten w plynie 120 Tylko ze ja musze ten w plynie bo mam mocne bielactwo a ten w kremie to dla podtrzymania i pielegnacji tez mijej skory bo krem nawilzajacy mi troche zcieral dermotan i trzymal sie krocej a po za tym z tym kremem dobrze wygladam Juz nie musze sie malowac
Czytalam na jakims forum ze Gorniakowa go uzywa i patrycja Kazadi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 lut 2014 - 09:50:24

u mnie ten dermotan dobrze wyglada teraz ale musialem naprawde dlugo pocwiczyc .. Teraz kupuje razem z tym kremem to dluzej mi trzyma . Dziewczyny sa lepsze pewnie w tym temacie ale ja nie chce wygladac jak .. baba .. tylko zakryc dziury

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Julka (---.itsa.net.pl)
Data: 05 maj 2014 - 14:21:03

Ja uzywam Dermotan ale nie jezdze po niego na Towarowa.(Wysylam email na adres AfpvVarsovie@gmail .com z prosba o przeslanienmi na adres ( imie nazwisko i dokladny adresz kodem pocztowym) i wysylaja mi za pobraniem
Ostatni raz zamawialam w lutym na poczatku miesiaca i dostalam tez nowosci od nich tez mailowo ze maja tez dermotan w kremie w malych opakowaniach w cenie 9zl90 gr . ) domowilam tez zeby za jednym kosztem poczty przyszlo imjedno i drugie Ten krem mi sie podoba bo wiosna mam zawsze bardziej sucha skore no i nawilza mi ja lepiej niz krem co stosowalam wczesniej od ireny Eris no i utrwala mi dermotan ktory nakladam juz od ponad dwoch lat

Wiem ze najlepiej jest sie wyleczyc ale u nas nie ma UVB a ja w inne metody juz po prostu nie wierze Z oka badania z wlosa ziola Babci i rozne chinskie mspecyfiki moze i pomagaja w indiach lub w chinach q moze komus przy okaaji leczenia zdawalo sie ze pomogly bo ja jestem naprawde dosc naiwna i co uslyszalam to stosowalam . Nic nie dzialalao bo bielactwo sie piwiekszalo Teraz od ok dwoch lat i wiecej chyba nie wiedze zeby sie powiekszyly moje zmiany a te co mialam zciemnialy Ale leczylam sie Leczylam sie robiac badania z krwi i z wynikami jezdzilam do dr Bourian
Ona mi wyszukala ze mam Hashimoto ze mam celiakie ze mialam helicobacter ze mam APCa Wlasciwie Wszystko. co mi dokuczalo to nie wiedzialam ze mam
Teraz i czuje sie BARDZO dobrze mimo przesilenia wiosennego ale i leczenie bylo powazne
Czulam ze warto w to wejsc
No i ona mi powiedziala tez ze dobrze ze sie zatrzymalao ale zebym nie liczyla ze powie mi ze sie wypelnia zmiany Moze cos sie ruszy ale ze to jakby wierzyc ze dziura wzebie zreperuje sie sama Ona teraz usunela mi przyczyne co atakowalo mi organizm A UVB moze u nas bedzie to pojde Narazie mam bielactwo ustabilizowane Mam dermotan ten tonik i krem i moje zycie tez ustabilizowane Bo kazdy cos ma co go gruzie To gruby to krzywe nogi Ja mam bielactwo ale opanowane wiec z dwojga zlego nie jest tak zle Wole to niz za gruba czy krzywe nogi bo krzywe nogi to na cale zycie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Simona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2014 - 16:58:53

Ja wole krem niz tonik bo mam bardzo sucha skore. Jedynie co to . Szkoda ze maja takie male opakowaniaJa musze kupic 10 szt zeby starczylo mi na 1.5 do dwoch miesiecy ale to i tak wychodzi taniej niz ten w butelce 10 kremow kosztuje mnie 97 zl a jedna ta duza butelka 110 zl . Pytalam czy maja wieksze ale to plany przyszlosci . A powinni cos zrobic Moze dlatego ze tanszy to im sie nie chce cos zrobic dla nas w tym kierunku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Malgosia (---.itsa.net.pl)
Data: 21 maj 2014 - 23:41:04

cokokwiek napiszecie o dermotanie mysle ze warto jednak wybrac leczenie Dermotan to kamuflaz i w zwiazku z tym mozna znalezc sie w sytuacji ze nie ma go juz czy zbraknie na rynku Leczenie pozwoli zastapic kazdy kamuflaz nawet tak dobry jak ten wazsz dermotan

Dlaczego u nas leczenie bielactwa jest tak lekcewazone Najlepsza i aprawde skuteczna metoda leczenia jest Uvb to wiekszosc z nas juz wie Oczywiscie w warunkach profesjonalnych prowadzony przez kogos kto bardzo dobrze zna i zasady dzialania uvb i nas ako pacjenta tzn od str medycznej Wiem ze ci w Warszawie robia to dobrze ale i u nich ja sie nie wylecze bo jestem z Siedlec wiec sam dojazd do nich jest juz utrudnieniem. ide na medycyne i mam plany by otworzyc gabinet leczenia bielactwa u nas
Teraz jest u nas gabinet co posiada lampe ale pisiadanie lampy i wlaczanie jej automatycznie w nieskonczonosc to bezsens i strata pieniedzy bo jeden seans kosztuje 34 zl .

Zdecydowalam ze przemecze sie az skoncze studia i otworze gabinet a wowczas sama tez bede mogla sie leczyc Rodzice piwiedzieli ze pomoga mi finansowo . Szkoda tych lat z mlodsci mowi mama ale rodzice pi wizycie w Afpv w Warszawie na towarowej tez przyznali mi racje ze jesli nie u nich to lepiej zaczekac az sama zrobie specjalizacje pomimo ze to potrwa pare at ale nie ryzykuje ani zdrowiem ani wyrzucaniem pieniedzy Bo wiecie ze ci co chca zaoszczedzic na zuzyciy tych amp to pomimo ze placimy te 34 zl to oni wlaczaja na kilka sekund i dowidzenia a jak zapytalam czemu tak krotko to nadluchalam sie ze moge sie poparzyc ze eaj ze sralis migdalus

Lepiej nie tracic czasu i pueniedzy u byle kogo A zgromadzic srodki na leczenie w doswiadczonym gabinece Ja zaluje bo czas sie liczy ale dzis mam ten dermotan pomimo ze wiem ze to mnie do konca nie wyleczy

UVB przelize na za kilja lat A z wynikow ktore wrobilam w marcu wynika ze juz nie ma autoadgresji imunologicznej u mnie i ze proces zanikana pigmentu sie zatrzymal I to dla mnie jyz i tak jest bardzo duzo

Opcje: OdpowiedzCytuj
dermotan a leczenie
Wysłane przez: Nikola (---.itsa.net.pl)
Data: 22 maj 2014 - 14:37:34

Jestes bardzo dobrze zorganizowana i to buduje bo brakuje u nas specjalistow od naszej choroby chyba ze wyjezdzaja z kraju Ja jyz jestem po studiach wiec nie zrobue takich planow Wrocilam do mojego rodzinnego Gorzowa i niestety nue mam gdzie sie leczyc ale dobrze ze piszesz ze sa gabinety co licza za caly czas potrzebny nam na naswietlania a wlaczaja na kilja sekund To fakt ze korzystaja z naiwnosci ludzi ale i te co z NFZ oracuja moja bratowa mowi ze tez oszukuja
i albo za krotko albo za malo tych seansow a zwrot distaja tak jak za cale leczenie
Mnie to bardzo irytuje Ale nie mamy na to wpkywu Chyba tez lepuej ze chociaz ten dermotan jest

Ale moj brat mieszka w Warszawie i zaproponowal mi ze moge u niego sie zatrzymac jak chce sie leczyc . Wtedy skorzystalabym w puatek sobote i poniedzialek rano przez jakus czas Bo tez uwazam ze kamuflaz to dobrze ze jest ale wyleczyc sie to najlepsze rozwiazanie Proces zanikania pigmentu u mnie tez jyz zatrzymany
mialam niedoczynnosc Hashimoto no i mualam grzyba ( szkoda bo az wstyd ) no i mualam malego guza na korze nadnerczy To wszystko wyszukala mi ta Bourion A w przychodni mi mowili ze OKAZ ZDROWIA to przynajmniej to bielactwo zniose bo jestem silna Bardzo mnie takue opinie irytuja Ale teraz juz czas zrobil swoje i od czerwca bede jezdzila do Warszawy Troche mi to tez pomoze w zmianie otoczenia a moze poznam ciekawych ludzi Nie mam jeszcze chlopaka wiec .... czemu nie A przynajmniej sie wylecze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermotan a leczenie
Wysłane przez: bernata (89.174.165.---)
Data: 11 cze 2014 - 14:36:56

Moi kochani. moja 8 letnia córka ma bielactwo. Byliśmy już u trzech dermatologów i wszyscy potwierdzili diagnozę. Narazie dostaliśmy protopic 0,1% i robimy badania krwi- z tych wyników które już mamy nic nie wynika. Co dalej robić, gdzie szukać pomocy??? Dzisiaj też byliśmy na wizycie i doktor zaproponowała na naszą odpowiedzialność lampę PUWA ale to dokładnie po lecie jak już nie będzie tak mocno słońce operowało. Może poradzicie co dalej, gdzie jeszcze szukać pomocy. Proszę o wszelkie wskazówki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: justyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2014 - 19:06:52

jak mozna zamowic demotan?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Patrycja (---.itsa.net.pl)
Data: 28 lip 2014 - 00:09:04

nie wiem ja wy przegladzcie wpisy ale jak zamowic dermotan to juz mozna sie wysilic i poszukac jak nie tu to na innych forach
Zamawiasz za pobraniem pocztowym Wysylasz zamowienie na maila AfpvVarsovie @ gmail . com ja pisze co zamawiam i ile i przesylaja mi za pobraniem pocztowym . Butelka dermotanu w pkynie kosztuje 110 zl Mi starcza na ok 2 miesiace teraz latem Zima na pol roku Do tego toniku za jedna oplata picztowa domawiam krem dermotan za 39 zl dwa opakowania Tak mam wyliczone w praktyce ze do jednego plynu potrzebuje dwa kremy A oplata pocztowa jedna
Ale jak zaczynasz i nie masz kasy to zamow sobie jeden dermotan w pkynie i krem za 29 zl co jest o polowe mniejszy Musisz to pid siebie dopasowac by ci starczylo na jaknajdluzej i nie wydawac na poczte .
Dobry jest Te upaly teraz sa take ze zaden fluid nie wytrzyma na skorze a ten dermotan wsiaknie i spokoj .

Mizesz tez dzwonic na tel 663486162 . Albo wyslac sms co zamawiasz i na jaki adres i tez ci wysla Jak masz chorobe skory to wysla ci .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Joanna (---.itsa.net.pl)
Data: 28 lip 2014 - 12:39:21

no ja tez wiem ze w ten okres urlopowy oni mniej ludzi do pracy maja Ale my potrzebujemy dermotan wlasnie w wakacje jak swieci slonce
Moge ci pomoc bo ja zamawiam dosc czesto dermotan bo u mnie cala rodzina ma bielactwo lub inne przebarwienia ( mamy brzydkie skory i musimy sobie radzic - a ten dermotan nam nawet sluzy na tyle ze wychodzimy do ludzi i zyjemy jak ludzie a to juz cos. My nie potrzebujemy gwiazdorzyc - chcemy zyc i to normalnie a nie wypychani przez ludzi palcem ) No wiec jako ich stali pacjenci dostalismy upowaznienie do korzystania z ich maila [email protected]. i na ten adres wysylam zamowienia . Maila mozna wyslac za darmo a sms placisz Ja teraz jestem w Grecji i wyslalam maila . Nie pkace za maila a sms to plcisz i to z Polski i zpiwrotem do Grecji .. A tak zamawiam stad bo widze ze nam sie konczy wracam do domu w piatek i przesylka juz bedzie u mnie lub na poczcie Ja wole nawet ze nie kurier bo na poczcie to przysla awizo a kurier by przyjechal,i jak nikogo nie zastanie to wraca dermotan do nadawcy i kaszana ! Ja to teraz ciesze sie sloncem ale latami balam sie ze mi nie wolno Ci z AFPV maja duzo wiedzy o naszych dolegliwosciach i sa powazni Nie olewaja ze przezyc mozna bo nie boli czy ze nie umiera sie z tego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Sarah (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 01 sie 2014 - 20:57:46

Ja posiadam bardzo jasna skore czy do takiej skory rowniez dermotan bedzie dobry? Mam biale plamy pod warga oraz na nogach itd. i to nie ladnie wyglada. Bylam u skornego i teraz czekam na wyniki. Nie wiem jeszcze co mi jest. Moze w ogole niczego nie mam, ale pani u ktorej bylam powiedziala ze moge miec chorobe ktorej sie nie da wyleczyc. Ile koszt. taki dermotan i gdzie moge go sobie kupic? Prosze o szybka odp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Sarah (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 01 sie 2014 - 21:04:33

Poza tym ludzie mowia ze u mnie tego nie widza, ale ja to widze i zle sie z tym czuje i chcialabym to jakos ukryc. Prosze o pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Edyta (---.fbx.proxad.net)
Data: 02 sie 2014 - 12:35:57

Mozesz przeciez zamowic dermotan w poradni leczenia bielactwa w Warszawie.Butelka toniku kosztuje niecale 110zl a krem dermotan 29. Ja jak kupuje zamawiam obydwa bo u mnie sprawdzajac zauwazylam ze jak dam najpierw tonik a po jego wyschnieciu ten krem to trzyma dluzej i ladniej tak to u mnie wychodzi. Za jednym pobraniem pocztowym zamawiam obydwa to taniej wychodzi bo za poczte musisz wliczyc 18z70
Tylko uwazaj , bo tu zle popodawali adres mailowy. ( mozna zamowic tez mailem i wtedy nie placisz ani za telefon ani za sms) a jezeli ci nie zalezy by ciac koszta to mozesz zamowic smsem na 663486162 . Ale jezeli chcesz mailem to dobry adres to adres jest [email protected]
No i powinnas wiedziec zeby nie uzywac samoopalaczy. Wlasnie az dudni wszedzie informacja ze ta Bourion pomogla jednej rodzinie wygrac 190 000 euro odszkodowania za to ze na samoopalaczu nie napisali ze nadaje sie tylko do zdrowej skory i iakas dziewczyna od tych samoopalaczy miala ciagle nowe plamy i wieksze odbarwienia a byla juz wyleczona i z tarczycy i chyba musiala zmienic diete bo miala celiakie .
Poprobowac mozesz a jak sie wyjasni co skorny ci powie to juz sama cos wiesz wiecej .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Sarah. (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 sie 2014 - 17:18:33

Ja na szczescie takich rzeczy nie uzywam grinning smiley Ja slyszalam ze w ogole nie mozna siedziec na sloncu czy to jest w ogole prawda i ze trzeba jakies kremy uzywac, a jak tak to jakie sa najlepsze i ze chyba jak juz to do 20 min czy cos takiego i ponoc mam jakies warzywa jesc bo mi tak mama mowila i ze nie moge zadnych masel mleka itd a czy kawe mozna w ogole pic i palic papierosy bo ja pale i nie wiem czy to czasem nie zaszkodzi. Musze zrezygnowac z papierosow? Ja sobie chyba te obydwa zamowie wlasnie dzieki :*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.