Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Sarah. (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 sie 2014 - 17:30:36

Ona mowila ze to moze byc vitiligo czy cos takiego i ze tu juz nie da sie nic zrobic. Tata mowil ost. ze u mnie zadnych plamek nie zauwazyl, no, ale one sa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Sarah (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 sie 2014 - 18:13:29

A na ile Ci taki demotran starcza?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Sarah (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 sie 2014 - 18:15:32

a i jeszcze pytanie jedno czy oni mi to wysla do niemiec?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Kostek (---.itsa.net.pl)
Data: 16 wrz 2014 - 22:10:44

Uzywalem dermotan ten w plynie cale lato nawet wczesniej. Pozniej musialem tez dokupic ten krem bo szczypalo mnie jak bylem na sloncu i mam b sucha skore. No i teraz mam pelno nowych pigmentow. Jeszcze troche a sie pokryja.
Dla mnie to szkoda ze konczy sie lato bo gdybym jeszcze tak miesiac z tym dermotanem pociagnal to bym sie wyleczyl. Moze umowie sie na wizyte zeby mi zatrzymali tak zeby sie nie cofnelo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Marcela (---.itsa.net.pl)
Data: 29 wrz 2014 - 12:22:48

tylko ze nie piszecie ze ten oroces o niszczacym dzialaniu samoopalaczy wygrala we Francji. Jabtez zauwazylam ze moja mama dostala pelno na calym ciele ciemnych pigmencikow Czasami takie biale tez A uzywala samoopalacz latami .

Ja uzywam ten dermotan zeby w przyszlisci nie dostac takich p,am To bardzo ja postarza a ona b dba o siebie Jej zalezy zeby wygladac na swoje 48 lat godnie A tych plam juz sie nie pozbedzi Czasu nie cofnie Ale gdyby mozna bylo to pmowila zeby tego samoopalacza w zyciu nie uzywala ...

Prosta sprawa Za pibraniem kupujemt 4 btl od czasu do czasu krem ten dermotan tez i radzimy sobie bez tych odszkodowan

Opcje: OdpowiedzCytuj
Do Sary
Wysłane przez: Aska (---.itsa.net.pl)
Data: 22 lis 2014 - 15:19:29

Sara Ty sluchaj konowalow to bedziesz miala to bielactwo cale zycie zmarnowane
Ja lecze sie i sloncem a teraz UVb bo slonce za nim przyjdzie wnaszym kochanym kraju to to co mi sie udalo spigmentowac zniknie
Tak mysle ze do lata zakoncze leczenie a zmiany na relach te co widac smaruje dermotanem Nigdy nie uzywaj samoopalaczy To niszczy pigmentskora ma sie sama opalac Jak ktos za nia to robi a robi to samoopalacz topigment sie rozlenieia ( tak po ludzku mowiac ) i robia sie rozne biale lub ciemne oiegi przebarwienia i cuda niewidy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Pola (---.itsa.net.pl)
Data: 08 gru 2014 - 12:32:20

Jestem mama 7 letniej corki. Kamien z serca mi spadl i calej rodzinie po leczeniu u dr Bourion . Trzeba szukac dlaczego tracicie pigment co jest w organizmie nie tak ze jest ta reakcja. Gdy maz mial temp to lekarz tez szukal co z nim nie tak i okazalo sie ze mial bardzo zaawansowana torbiel na nerce . A temperature zmierzylismy pod pacha czyli ze skory temp ciala. Co ma nerka do skory. Okazalo sie ze ma. I tak z corla ona zrobila. WYszedl ze ma Syndrom gilberta i dostala zapalenia watroby bo ma slabsza watrobe. A terza jak plamki juz sie nie robia a te co byly ciemnieja to >>>.KAMIEN Z SERCA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Demotan tylko na bielactwo?
Wysłane przez: Beata (---.dynamic.mm.pl)
Data: 13 mar 2015 - 14:06:38

Mam brązowe plamy na czole. Praktycznie co roku jesienią robię u kosmetyczki serię kwasami, żeby to wywabić i zimą faktycznie jest lepiej. Jednak gdy tylko nadchodzi wiosna i trochę więcej słońca na nowo mi się pojawiają. Słabsze zabiegi nic nie pomagają, a kosmetyczka mówi, że takie radykalne wywabianie tylko jesienią i zimą, więc od wiosny przez całe lato chodzę z tymi plamami. Co roku mam ich więcej i są ciemniejsze, przez nie wyglądam jakbym miała z 10 lat więcej. Oczywiście stosuję kremy z wysokimi filtrami, na słońce specjalnie nie wychodzę, ale chociażby droga do pracy i z pracy czy nawet spacer po lesie w cieniu powoduje, że plamy na nowo są coraz bardziej widoczne. Jak myslicie, czy dermotan pomoże mi je zakamuloflować? Nie lubię cięzkich makijaży a lekkie podkłady tylko podreślają moje plamy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Grażyna (---.siedlce.domtel.com.pl)
Data: 31 lip 2015 - 13:13:48

Witam. Choruję na bielactwo od 30 lat. Chcę spróbować Dermotanu. Mam pytanie, czy trzeba go nakładać bardzo precyzyjnie tylko na plamy, czy smarujecie nim całą sk?re i jest efekt? Dziękuję z g?ry za pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan tonik i krem
Wysłane przez: karolina (---.249.rev.vline.pl)
Data: 09 sie 2015 - 19:40:32

CHCIAŁAM ZAMOWIC PŁYN I TONIK DERMOTAN

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: lukasz (---.icpnet.pl)
Data: 10 sie 2015 - 00:38:57

mam do zaoferowania storne również poświęconej łuszczycy ... ale jest naniej pisany sposób leczenia maściami z których sam korzystałem... na prawdę pomagają

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: [email protected] (---.tktelekom.pl)
Data: 10 sie 2015 - 13:29:53

Chcę zamówić i tonik Dermaton i krem proszę o info. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Ewelina (---.146.68.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 23 mar 2016 - 00:19:56

Dla ukrycia bielactwa DERMOTAN I KROPKA . Reszta kosmetyków nie ma sensu
A hezeli leczyc ktos chce to nie oszukujmy sie Pi skończeniu 6 lat czasami 7 bez UVB nikt sie nie wyleczy Mizna zmniejszyć ilisc tych lamp za pomocą masci co lekarz zapisze widząc hak sie pigmentujesz czy reagujesz ale nie wierzcie ze jakakolwiek maść sama wyleczy wam bielactwo
Przeszłam wszystkie mizliwe metody Mysialam wydać wszystką forse by uwierzyc ze lampy to hedynacsensowna metoda ale tez ze to nuc strasznego W trakcie leczenia tym UVB dodatkowo wyglądałam slicznie wiec cza sami wracami na te łamy prosząc o kilk a seansów pod pretekstem ze zbliża sue lato a czuje skire ze hest za bardzo wrażliwa i chce ja przygotowac do kata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan tylko na bielactwo?
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2016 - 16:29:15

Witam, mam pytanie czy pomogło na te ciemne plamy posłoneczne ? Mam jasna cerę , stosuje filtr 50 a mimo to wychodzą . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Ewelina (162.158.102.---)
Data: 02 maj 2017 - 18:44:32

Naprawde sa bardzo skuteczni ci z AFPV. Dopytywalam co zrobic by przedluzyc dzialanie dermotanu zeby nie trzeba bylo za czesto go wsmarowywac . tak raz w tyg moge . Ta szefowa z AFPV Bourion powiedziala mi ze dobrze jest dac na 2/3 kremu na noc dodac 1/3 tego dermotanu . To wydluzy mi dzialanie i bedzie naturalnie wygladac I tak jest . Ale ja na noc wcieram sobie dwie krople tego ich creme DERMOTan . Jest bardzo dobry dla kazdej skory i rano wygladam Bosko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Wyleczyli mi córcię 3 latka
Wysłane przez: Kozłowska Marysis (---.146.101.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 22 gru 2017 - 10:26:52

Moja córcia 3 latka u nas w Szczecinie była skierowana na przeszczep pigmentu bi miała lewa stronę buzi i wokol oka az do czółka odbarwiona
. Zdecydowaliśmy sie z mężem ale podjechaliśmy jeszcze do Warszawy do Bourion by ona tez sie wypowiedziała. Potwierdziła ze to jest dobra metoda i wspomniała ze ten co bedzie przeszczepiał poinstruuje nas ze przeć i po zabiegu trzeba bedzie wziac kilka seansów UVB . Potwierdziło sie . UVB jednak zaczęłyśmy w Warszawie u niej . Mam siostrę w Warszawie . No i po kilku seansach jak zaczela sie pigmentowac postanowiliśmy przedłużyć .Teraz wam powiem ze Kochamy Bourion
Okazało sie ze córcia miska anemię utajona , ze muala helokobaktera w żołądku , rożne alergie i pasożyty . Wszystko to wyleczyła nam nasza pediatra za podpowiedzią Bourion . Chciała by przynieść jej dowód ze wyleczona . Wyleczona i pigmentowany sie az do konca . Dzis powtórzę ; kochamy Bourion i jej podejście i ze mamy pięknie zapowiadające sie Swieta .
Czasami az boje sie myślec jakby to było gdybyśmy nie przyjechali ? Gdyby nie wykryto ze ma anemię , ze Helikobacter ze pasożyty ? Po zrobieniu pigmentu te wszystko wyleczone przez pediatrę byłoby nadal . A moze po przeszczepie plamy pokazałyby sie wiec gdzie indziej . A moze przeszczep by sie nie udał . A moze ta anemia by doprowadziła do chorób na całe życie
Warto sie konsultować ! Warto sie leczyć ! Warto korzystać z wiedzy i nie warto zostawiać dzieci chore . Lepiej dopytać , sprawdzic , dobrać . Siostry dzieci przy naszej okazji tez przebadane zostały . Tez miały helikobaktera i pasożyty
Tez dzis zdrowe . Ktos mnie pyta czy warto ? Jak mozna powiedzieć nie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Mariusz z banku (---.146.168.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11 sty 2018 - 00:46:16

Tak chwalicie ten dermotan ale ja nie . Nie trzyma sie tydzien . Na rece musze kłaść codzienniec rano .
Moja dziewczyna wymyśliła sposob z pędzelkiem . Troszeczkę mi leje na podstawek i moczę pędzelek ismaruje nim dłonie . .
Ale przeciez rece myjemy kilka razy dziennie . Pracuje w kasie w banku . W mojej pracy rece sa ważne bo tam gdzie pieniadze to kazdy patrzy na rece . Ale w tej pracy tez musze te rece cześciej myć niz inni bo pieniadze sa brudne no i ogolnie myje rece z mydłem . Wolałbym cos co trzyma sie pare dni na rękach .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: Stenia (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 31 pa� 2018 - 12:52:49

a czy ten dermotan równiez mozna stosować na skóre po przeszczepie , która jest jasniejsza od pozostałej?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: emilia (---.centertel.pl)
Data: 21 pa� 2019 - 19:56:00

WITAJ! KOCHANA JA ROWNIEŻ CIERPIĘ NA BIELACTWO. JESTEM Z ŁUKOWA MOŻESZ SIE DO MNIE ODEZWAC????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Demotan i jego stosowanie
Wysłane przez: emilia (---.centertel.pl)
Data: 21 pa� 2019 - 19:56:03

WITAJ! KOCHANA JA ROWNIEŻ CIERPIĘ NA BIELACTWO. JESTEM Z ŁUKOWA MOŻESZ SIE DO MNIE ODEZWAC????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.