Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Michał (---.chello.pl)
Data: 01 lis 2005 - 23:50:10

Mam pytanie ?? jest ktoś kto lubi sie czasami napić alkocholu ?? ja mam ten kłopot i nie wiem czy za bardzo to nie wpływa na moją chorobę !! a jeśli tak i ktoś ma ten sam kłopot to jak sobie z tym radzi..... ??

Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 02 lis 2005 - 02:37:38

Cześć.Wiesz ja też lubię alkohol(wszystko jest dla ludzi:-)),ale wydaje mi się że jeśli się nie przegina z imprezami i pije się z umiarem i niezbyt często,to alkohol nie zaszkodzi.tak mi się wydaje.pozdrawiam:-)


Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 10:43:15

Generalnie przy ł. napewno szkodzi, ale to w jakim stopniu pewnie jak zwykle zależy od każdego z osobna. Jedna z pań dermatolożek powiedziała abym pożegnał się zupełnie z alkoholem na ok. 5 lat (nawet toastu na sylwestra zabroniła), a inna z kolei mówiła, że jak się zje jakiś mięsny posiłek, to czerwone winko nawet wskazane.
Czyli jak ze wszystkim przy łuszczycy wiadomo, że nic nie wiadomo...

Re: Jak du?y wp?yw na ?uszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 02 lis 2005 - 12:52:19

U mnie problem jest po wiekszym imprezowaniu....niestety, ale po dwoch piwkach raczej nic sie u mnie nie dziejesmiling smiley))) mozna powiedziec ze dla mnie najgorsze sa mocne trunki bo jada po watrobie ostro:/ W wakacje bylem czysty - po Neotigasonie - mimo tego ze dziennie wypijalem kilka browarkow na plazy ze znajomymi, po przyjezdzie mialem spokoj jeszcze miesiac dopoko nie poszedlem na wesele i tam juz byla 'only wodka' i tak pani ? zrobila come back....ale wakacje byly rewelacja.....zycze takich wakacji wszystkim tu zgromadzonym.....3majcie sie i glowa do gory smiling smiley))

Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Vit (---.silesia-region.pl)
Data: 02 lis 2005 - 13:04:15

hi hi, kiedyś na 10 miesięcy odstawiłem alkohol i wykwity zniknęły. Potem zacząłem drinkowac i wszystko stopniowo wróciło.

Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 13:37:03

ja odstawiłem na 21/2 miesiąca i nic nie zniknęło.

Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 19:04:35

mysle jak impreza gigant i kac gigant to nasza pani sie bardzo gniewa na nas

Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 22:05:09

problem to psych mysle ze jak mam problem sory napilem sie na giganta
pozdrowienia