Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2012 - 16:56:17

Witam ,niedługo zaczynam kurację tym specyfikiem .Jestem już po wszystkich badaniach i normalnie zdrowy chłop . Myślę , że to kwestia tygodnia i dostanę pierwszy strzał . Mam pytanie do tych , którzy są w czasie lub po kuracji . I jak tam ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: dorii (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 27 kwi 2012 - 21:43:21

ja niestety nie mam szans na biologiczne, za malo jestem wysiana i nie mam stawowej,ale znam ludzi ktorzy sa na stelarze i rewelacja! Wszystko znika po 2-3 zastrzyku, czego I Tobie zycze smiling smiley
Sorry,ze zapytam,ale ile masz lat Szczesciarzu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2012 - 14:39:45

Witam , 43 i 12 dni - doooopiero !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: dorii (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2012 - 18:41:00

smiling smiley
pytalam dlatego, ze im czlek mlodszy tym dluzej sie moze nacieszyc zdrowym wygladem. Pamietam, ze gdy mialam lat nascie i i nawet scia , marzylam o cudzie , zeby zniknelo.Niestety nic takiego sie nie stalo.
Dzis mam 43 lata i 37 dni , nadal zalezy mi na wygladzie ale i rozum mam inny i wieksze mozliwosci do walki z franca, na sczescie franca nie jest wielka i daje to ja rzadze nie ona smiling smiley
pozdrawiam i zycze szybkiego komfortu po stelarze

dorii

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: catherina (---.kwidzyn.mm.pl)
Data: 30 kwi 2012 - 19:49:13

czy wie ktoś czy ten lek jest już refundowany ponieważ wiem że jeszcze w zeszłym roku kosztował 65 tyś za kuracje ( 4-5 zastrzyków) ale niestety nie mam tyle pieniądzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: nefelly (---.as13285.net)
Data: 01 maj 2012 - 01:02:03

no podobno od 2012 tak, był gdzieś wątek chyba o tym, moze nie, że refundowane, ale wiecej osob załapie sie na darmowe leczenie, bo do tej pory było to 100osób rocznie, teraz ma być więcej. poszukaj, albo po prostu zapytaj lekarza, ale jeśli tak jest to dostać się na listę pewnie meeega trudno. kurcze ciekawa jestem jak jest w uk, nie miałam czasu dermatologa odwiedzić. pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: nefelly (---.as13285.net)
Data: 01 maj 2012 - 01:04:28

tak w ogole wlasnie rpzez przypadek szukając info o refundacji leków biologicznych znalazłam informacje o tym ze od miesiacą podopbno daivobet jest refundowany. nie słyszałam o tym nic wczesniej;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 maj 2012 - 11:55:52

Witam ,ja akurat od paru lat systematycznie raz lub dwa razy w roku przebywam w szpitalu na smarowaniach itp. i po szpitalu z powrotem wywala na nowo . Lekarz,która mnie prowadzi po tych paru latach sama zaproponowała mi zastrzyki w pełni refundowane -1 zastrzyk 12,5 tyś , nieźle co? Zobaczymy co dalej , będę zdawał relacje . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 maj 2012 - 16:00:22

właśnie dostałem info,że są już wszystkie wyniki i co ważniejsze wszyskie OK.Do szpitala na pierwszy zastrzyk jestem umówiony na piątek.Aż jestem ciekawy jakie będą efekty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 03 cze 2012 - 11:07:41

poszło gładko i przyjemnie 45mg bez bólu.Lekarz na oddziale stwierdziła fachowym okiem- tułów zajęty w 40%,nogi w 80%.Bedę nadawać o zmianach.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2012 - 16:00:25

Witam,po tygodniu niemal nie ma łuski , pozostaje lekki pyłek,który nieznacznie się sypie , ale to jest naprawdę niebo a ziemia.Na rękach widzę jak blednie , pozostało lekkie zaczerwienienie-podobnie jak na tułowiu, sóra lekko czerwona i w 90% bez łusek.Nogi trochę gorzej.Prawie bez łusek,ale skóra jest bardziej czerwona.Widać jednak,że jest jaśniejsza niż przed zastrzykiem. Samopoczucie idealne , nic się nie dzieje.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 15 cze 2012 - 09:00:20

Witam,łuski niet,pozostały tylko lekkie zaczerwienienia-namocniej na nogach.Po dłłługim czasie w końcu przywitałem się z krótkim rękawkiem.Życie nabiera inny,dawno zapomniany wymiar.Samopoczucie -gucio.Jeżeli macie takie możliwości to bardzo was proszę, składajcie papiery tam gdzie się leczycie o możliwość leczenia biologicznego.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2012 - 10:21:39

Witam,wczoraj dostałek 2-gi zastrzyk.No cóż mogę powiedzieć?Rewelacja.Po ponad 20 latach zmagań z ł.i po miesiącu od pierwszego zastrzyku w końcu normalnie będzie można na plaży i w basenie.Walczcie dla siebie o leczenie biologiczne!!!Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: lol (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 lip 2012 - 17:33:52

Darku ile kosztują takie zastrzyki?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: resume (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 01 lip 2012 - 17:42:05

A jak wyglądaja paznokcie po tych zastrzykach ????

Gdzie i jak mozna sie starac o te zastrzyki ??? ( interesuje mnie Warszawa )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: lolka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2012 - 18:53:14

Żeby te zastrzyki chociaz były po części refundowane,ile życie byłoby piękniejsze bez ciągłego smarowania,latania do dermatologów....załamka jak cialo ciągle swędzi,lato...ubrać sie nie mozna normalnie....;(((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lip 2012 - 15:31:57

Witam,jeden zastrzyk to 12,500 PLN.- niestety ,ale gdy refunduje NFZ to nie boli.Paznokcie ( duże palce u nóg) zaczynają powoli porządnie wyglądać.Tak jak pisałem , dół człowieka idzie trochę gorzej , ale powoli czerwonawe plamy się rozjaśniają.O zastrzyki można starać się poprzez lekarza rodzinnego , ale ważne też jest dołączyć najlepiej paroletnią karierę w oddziałach dermatologicznych w postaci kart leczenia i pobytu pacjenta w szpitalu.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: darek z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2012 - 12:03:21

Witam po wakacjach.Powiem szczerze,że okres letni po wielu,wielu latach mogę nazwać wakacjami.Rewelacja i pełen luz między ludźmi.Za tydzień idę na 3-ci zastrzyk,jak dotąd żadnych objawów niepożądanych.Pozdrawiam i namawiam do działania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: Sławek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2012 - 16:03:35

I jak tam dalej wyglada ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyk biologiczny stelara
Wysłane przez: biedronka95 (---.play-internet.pl)
Data: 22 pa� 2014 - 21:10:43

na ł. choruje od 9 lat. pierwszy raz pojawila sie gdy mialam lat 10 . Masakra ! zawsze udawalo jakos to zaleczyc ale w grudniu 2013 r pojawila sie i nie chce zniknac wgl ! stosowalam rozne mascie, bralam cyklosporyne, mialam naswietlanie PUVA , i zero rezultatu . niedawno wyszlam ze szpitala a w listopadzie zaczynam leczenie biologiczne Lekiem Stelara .mam nadzieje, ze bedzie rewelacja tak jak tu piszecie. mam dopiero 19 lat i ta cwana ku.wa niszczy mi zycie !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.