Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
OnClinic
Wysłane przez: Janchin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 22:32:54

Czy ktoś tam był jak tam jest i jakie są efekty??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: Janchin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 22:50:40

Jeszcze małe pytanko...
choruje od roku i cały czas mam plamki nie zeszły wogóle czy to prawda ze pierwszy wysiew najmocniejszy??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 22:30:03

ja tam byłam, wlasnie sie lecze ich kuracją, na ciele male ogniska zeszły, najgorzej mam z głową, bo od tego się zaczeło i jes w neico fatalnym stanie i wymaga dłuzszego leczenai ale mi zeszło juz z ciala więc i na głowe moze zadziała.powodzenia i wytrwałosci bo jest z tymi preparatami zabawy nieco (smarowanei zmywanie smarowanei itd... ja z głowa juz wymiekam myć 4 razy dziennie ale wiem ze muszę bo czuję ze efekt będzie)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: Bożka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 23:32:26

Mam 27 lat tą strasznie uciażliwą chorobe,moja starsza córka też jest obciążona tymi dolegliwościami,,,nieprawda ze pierwszy wysiew jest najmocniejszy,,niby każdy organizm jest inny i inaczej przechodzi łuszczyce,ale trzeba sie cieszyć tym co jest w danym czasie zaleczone bo nast raz może być o wiele cięższy,nie pisze żeby zrazić ale z mojego i córki dośwaidczenia,,,,pozdrawiam łuszczyków

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 12 lis 2005 - 12:09:07

czy lecznie w onClinic jest na tyle skuteczne ze nie ma nawrotów bo ja jestem po leczeniu szpitalnym i po 2 miesiącach wygladam gorzej niż przed leczeniem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: Daria (---.icpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 17:30:53

stosuje Ornit 19 i 21 z OnClinic od pol roku, poschodzily mi wszystkie plamy z nog. Mialam o tyle dobrze, ze nie mialam klopotow z glowa po szamponie Squamed. Moja wspollokatorka uzywa preparatow z OnClinic od 2 lat i bardzo je sobie chwali, bo wyleczyla luszczyce z czola. teraz pilnuje tylko pojedynczych plamek na plecach, to wszystko. No i nie barwia skorysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: ada (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2005 - 17:21:16

mam jedno pytanko czy w on-clinic jest drogo ile kosztuje wizyta???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: Gośka (---.ip.krzyki.e-wro.net.pl)
Data: 14 lis 2005 - 22:36:30

Byłam w OnClinic w Krakowie jakieś 2 lata temu. Wizyta 400 zł, za preparaty (2x 100 ml i trzeci trochę mniejszy-na głowę) kolejne 250 zł. Efekt w sumie jest, ale nie na długo. Szczerze mówiąc nie polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: arek (---.marton.net.pl)
Data: 15 lis 2005 - 22:45:04

mam preparaty z onclinic, mnie nie pomogły, odstąpię
zdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OnClinic
Wysłane przez: arek (212.51.203.---)
Data: 17 lis 2005 - 09:58:41

Ada
stosowałem preparaty ONLINIC - wydałek około 5000,00zł bez efektu nie plecam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.