Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: tomek oliwa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2013 - 20:33:30

xx

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: tomek oliwa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2013 - 20:38:21

w zabrzu dermatolog nic na ten temat nie wie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Marta Biała (193.111.144.---)
Data: 13 mar 2013 - 22:03:19

to zmien dermatologasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: tomek oliwa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2013 - 06:07:28

znasz na slasku jakiegos dobrego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Biloigiczny HUMIRA
Wysłane przez: iwona (---.net.stream.pl)
Data: 19 mar 2013 - 20:11:02

Wlasnie biore 8 zastrzyk humiry skora u mnie super stawy nie widze poprawy tylko mam efekty uboczne mam suchosc w nosie i ustach ale to nic w porownaniu do tego jak sie meczylam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: szmal12345 (---.104.hitech-net.pl)
Data: 12 kwi 2013 - 13:30:16

Mam Pytanko.... Jestem chory na zzsk i bralem humire przed 18 rokiem życia... było ok.. smiling smiley czulem sie super, a teraz znowu właczyli mi humire, jestem przy 8 dawce... dopadła mnie nerwica lękowa... Zdażyło sie komuś z was coś takiego po tym świństwie ?sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Pałka (---.multi-play.net.pl)
Data: 17 kwi 2013 - 00:41:54

http://luszczyce.pl/leki-biologiczne/humira/

Wygląda na to, że nie tylko u Ciebie wystąpiły zaburzenia psychiczne spowodowane tym lekiem. To ciekawe, bo w sumie na "ulotce" nie jest napisane, ze moze to być jedno z dzialan niepozadnuch. Sama jestem zainteresowana, gdyz biore Humire.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Pałka (---.multi-play.net.pl)
Data: 17 kwi 2013 - 00:46:16

Na "ulotce" jest napisane, że z zaburzen psychicznych czesto (czyli 1 na 100 osob) wystpeuje niepokoj, bezsennosc oraz zmiany nastrojow w tym deprasja. A rozmaiwales o tym z lekarzem, ktory jest odpowiedzialny za Twoje leczenie biologiczne?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: anka (---.ntlworld.ie)
Data: 24 cze 2013 - 17:10:14

Witam. Mam pytanie,czy ktoś stosował lek Humira na trądzik odwrócony(acne inversa)
Bardzo proszę o wszelkie informacje od osób chorujących na acne.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Pałka (---.multi-play.net.pl)
Data: 03 lip 2013 - 00:04:47

Po pół roku stosowania Humiry leczenie zostało przerwane z powodu podwyższonych prób wątrobowych. Pól roki czekałam na zmianę leku i była masakra, wysypana skóra oraz nieziemsko bolące stawy. Teraz od jakiegoś czasu jadę na Enbrelu. Stawy nie bolą już w ogóle (chyba, że przesadzę z bieganiem to boli mnie kostka). Skóra powoli wraca do normy, bardzo powoli ale do przodu. Mam nadzieje, że za niedługo zapomne o chorobie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: jacek xl (---.zone14.bethere.co.uk)
Data: 30 pa� 2013 - 19:51:09

witam biore humire od marca tego roku juz po pierwszym zastrzyku nastapila ogromna poprawa co prawda trzy dni odchorowalem ale do dzisiaj nic mnie nie bierze zadna grypa czy inne przeziebienie zaczolem jezdzic na rowerze intensywnie obciazac miesnie co nie bylo mozliwe mialem problem z wejsciem na rower a teraz jezdze systematycznie I czuje sie wysmienicie polecam .dodam ze choruje na zzsk25 lat pozdrawiam I uszy do gory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: brom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2013 - 20:10:30

Ze względu na zmianę leków odstąpię Humirę 40mg ampułko - strzykawki 4 sztuki, ważne do 05.2015 [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: doris 307 (---.b-ras1.wtd.waterford.eircom.net)
Data: 10 sty 2014 - 12:51:10

Witam .własnie czekam na testy które maja mi zrobic .i dowiem sie czy zakwalifikuje sie do otrzymania tych zastrzyków" Humira" to co poczytałam na postach to jednak pomagaja ,chciała sie zapytac czy jakies skutki uboczne są po tych zastrzykach ,bo musze nadmienic że jestem po 3żółtaczkach niestety ,ale jakoś funkcjonuje ..Dzieki i czekam na odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: KOKO (46.231.14.---)
Data: 12 lut 2014 - 05:41:34

Hej

Bralem Humire przez 10 miesiecy. Pierwsze efekty prawie natychmiastowe (a bylo baardzo zle), potem 6-7 miesiecy normalnego zycia (basen, krotki rekaw w lecie itp). Niestety potem remisja, w nieco zmienionej postaci ale za to poszla na ostro, pomijajac glowe i twarz, okolo 90% skory jest ognistoczerwona, piecze, swedzi, jak cholera. Mam tez ciagle uczucie ze jest mi zimno (pewnie dlatego ze ta skora jest w dotyku bardzo ciepla). Na ostatniej wizycie dermatolog sie zalamal i stwierdzil ze odstawiamy humire i zaczniemy cos nowego ale nie wiem jeszcze dokladnie co. Najgorsze jest to ze zanim zaczniemy musimy oczyscic organizm czyli bede bez niczego przez 4-6 tygodni. Nie wiem jak bede sie czul i wygladal za miesiac bez zadnych masci, tabletek itp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: KRYSIA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2014 - 17:05:40

Czesć,

Mam pytnie,lekarz namawia mnie na lek HUMIRE i wzięcie udziału w bilogicznym programie. CZY nie ma skutkow ubocznych,rozpoznano u mnie RZS .stan ostry ,inne.srodki nie działają skutecznie.Czy mam zaufać i poddac sie temu leczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Marta Biała (---.free.aero2.net.pl)
Data: 23 lut 2014 - 16:49:05

Cześć Krysia,

Powiem Ci z doświadczenia, poniweaż biorę Humirę już 2 rok i szczerze mówiać nie wyobrażam sobie życia bez tych zastrzyków. Gdybym jeszce raz miała podjąć decyzję czy zacząć brać zastrzyki to napewno bym zaryzykowałasmiling smiley
Skutki uboczne mogą wystąpić po każdym leku, to wszytsko zależy od organizmu człowieka.
Przed rozpoczęcim leczenia byłąm zsypana łuszczycą i miałam obrzęknięte stawy, szczególnie stawy stóp.
Jeśli chodzi o skutki uboczne Humiry w moim przypadku to wystąpił trądzik i to początkowo były bardzo duże zmiany. W ciągu miesiąca łuszczyca zniknęła całkowicie a jeśli chodzi o stawy to czułam się jak nowonarodzonasmiling smiley
ja co prawda nie mam RZS ale na Twoim miejscu zaryzykowałabym, a tym bardziej jeżeli inne środki nie działają skutecznie. A jeśli wystąpią poważne skutki uboczne to mądry lekarz po prostu przerwie leczenie i tyle.

Trzymaj sięsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: gochna (195.130.197.---)
Data: 29 cze 2014 - 21:07:46

po drugim zastrzyku zeszło mi ładnie ,obecnie jestem po czwartym i wychodzi mi ponownie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: halo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2014 - 11:43:12

Marta Biala a gdzie bierxzesz te zastrzyki i z jakiego programu korzystasz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Anonmirko (---.147.160.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 24 sty 2015 - 23:15:43

Czesc
Mam 21 lat i od 3 lat choruje na łuszczycę skórna a od 3 miesięcy zaczęła mi sie łuszczyca stawowa, konkretnie kolan. Sa strasznie opuchnięte i nie moge swobodnie chodzić. Niedługo mam dostać humire. Powiedzcie po jakim czasie powinny zejść objawy opuchniętych kolan i co najważniejsze jak długo utrzymywało sie działanie leku ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Ziut (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2016 - 00:32:40

mam przystąpić do leczenia Humirą jakie są warunki wstępne ? pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.