On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: piotrek 20 (62.29.133.---)
Data: 04 lis 2005 - 21:49:13

mam zamiar jechac do warszawy i poddac sie leczeniu własnie w tej klinice, czy ktoś tam był, warto wydać te 500 zł?? prosze o odpowiedz jesli ktos tam był,albo wie cos na ten temat. DUZO ZDROWIA!!!!!!!!


Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 04 lis 2005 - 22:50:12

poszukaj w starych postach bo o on clinic to było jush tyle ze hohoho i jeeszcze troszke tongue sticking out smiley wsumie wiekszosc sie wypowiada negatywnie ale sa osoby ktorym pomogli tongue sticking out smiley pozzdrawiam winking smiley

Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: juli (---.chello.pl)
Data: 06 lis 2005 - 17:41:26

HEJ!!! wiem, ze kazdy przypadek jest inny i do kazdego trzeba podchodzic indywidualnie, ale ja osobiscie, ze swoimi doswiadczeniami odradzam. Poszlam tam wiosna po 6 latach zmagan z choroba w stadium umiarkowanym...wszytskie zmainy we wlosach. Mialam oczywiscie wielka nadzieje,z e to moze byc moje wybawienie. Zakupilam preparaty i zaczelam stosowac. I tu sprawa sie skomplikowala. Kuracja jest na tyle absorbujaca, ze tzreba byc glowe 3 razy dziennie, bo kazdy preparat naklada sie na okreslony czas. Mozna wiec nic innego nie robic, tylko siedziec w domu i mienac papki. Przeciez tak sie nie da, zwlaszcza, jesli jest sie mlodym czlwoeikiem, ktory ma studia, prace etc. i jednym slwoem zyje na zewnatrz. nie mozna przeciez zaszyc sie w domu. no i final byl nietstey kiepski. po zakonczonej kuracji, owszem zmiany sie wycofaly, ale natychmiast wrocily, a ja nie mialam juz ochoty wydawac kolejnych 100 zl na wizyte i 400 na nowa partie lekow. mam przczucie, ze to w duzej mierze wyciaganie kasy od zdesperowanych chorych szukajacych pomocy.

Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2005 - 18:32:51

jedz 500 to moj miesieczny dochod aby ci pomoglo
a jak nie sprawdzisz to sie nie przekonasz
ale mamy darmowa S Z spitale kliniki zastepy dermatologow
korzystajmy dopuki jeszcze nie uciekli z tego naszego pieknego kraju

Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: quana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2005 - 19:01:10

ja podobnie jak juli bylam w tej klinice, niestety rowniez mam mieszane uczucie na jej temat.... narobili mi zdjec aby porownac w przyszlosci jakie to duze zmiany nastapily... jednak z ciezkim bolem serca, nie doczekalam sie na nic pozytywnego... fakt! aby leczyc sie tymi ich specyfikami trzeba odciac sie od swiata zewnetrznego....jesli chodzi o kase to kosztowne, ale jakby mialo pomoc to i wieksza kase sie zaplaci...
ciezko radzic idz czy nie idz... i tak jak szun dobrze powiedzial ze jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial czy ci pomoga czy nie... bo wkoncu kazdy z nas jest inny... smiling smiley
jesli stac cie chociaz na to zeby sprobowac to idz zaszkodzic nie powinno smiling smiley
pzdr.