SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2012 - 10:17:20

Sprawdźcie ! zastosujcie się i sumiennie działajcie przez ok dwa tygodnie - jeśli zobaczycie efekt djcie znać

Będziecie potrzebować:
- koncentart wody z morza martwego
- mydło dla łuszczyków m.in. z oliwy z oliwek
- masło rewitalizujące Shea
- kakaowe masło do ciała z wit A i E (polecam z serii AA kakaowa symfonia ok.10 zł)

Rano opłukujemy się ciepłą wodą i wmasowywujemy delikatnie przez ok 2 min mydło by się lekko pieniło (ono z zasady pieni się "oszczędniej niż tradycyjne"winking smiley, nastepnię spłukujemy ciepłą wodą. Miejsc chorych nie suszamy ręcznikiem, jeszcze wilgotne spryskujemy wodą z morza martwego i lekko wcieramy. Trzeba chwilkę odczekać by skóra się osuszyła - możemy w tym czasie np. umyć zęby. Jeśli macie dużo "łuski" mydło ją rozmiękczy i będzie się zwijać podczas pocierania - zostawcie to, ew. delikatnie po wysuszeniu skóry zetrzyjcie wacikiem. Woda może na początku powodować pieczenie czy nawet swędzenie (ja tak miałam) ale za nic w świecie nie drapcie się, ulgę przyniesie pokropienie miejsca zimną wodą.
Po ok trzech godz - jak już słona woda sobie wniknie w skórę wsmarujcie delikatnie masło Shea. Możecie smarować i zdrowe miejsca bez obaw - będziecie mieć piękną skórę.
Wieczorem znowu prysznic z mydłem i po osuszeiu skóry wsmarujcie w ciało masło kakaowe.
Na początku wodę morską stosowałam dwa razy dziennie ale doszłam do wniosku że to za dużo więc robię to tylko raz.
Gwarantuję Wam, że zobaczycie efekt - stosowałam już chyba wszystko i dopiero teraz widzę efekt - nie ukrywam się pod ubraniami.

Dodatkowo - zrezygnujcie z ostrych sosów, musztard, sztucznych wędlin i takich tam, no i nafaszerowanych chormonami kurczaków. Nie pijcie kawy ani tradycyjnej herbaty - zamiast tego herbatę zieloną oczywiście bez cukru i zalewajcie ją wodą 90st. nie wrzątkiem TRZY RAZY!. Do tego odrobina słońca i uwierzcie, że można się pozbyć tej udręki na długo a może na zawsze ...
Stosujcie naturalne specyfiki, oliwa z oliwek ma też wspaniałe działanie no i oczyśćcie oragnizm choćby dietą. Spradźcie czy nie macie stanu zapalnego np pod zębem, zatok itd... wyleczcie ewentualny stan zapalny i w ten sposób wyeliminujecie najczęstszą przyczynę pojawienia się Pani Ł.

Jeśli ktoś się zdecyduje to proszę piszcie o efektach...

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2012 - 10:23:11

Zapomniałam jeszczo o jednym - kupcie OLEJ Z WIESIOŁKA w kapsułkach ! 1 - 2 kapsułki dziennie (ok 20 zł 60 kapsułek)

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2012 - 12:18:17

nikt się nie zainteresował a szkoda bo myślę, że po trzech latach leczenia z różnym skutkiem znalazłam sposób na naturalną walkę a co najwazniejsze na zdecydowaną poprawę stanu skóry.
Jeśli ktoś się zainetersuje nich napisze bo to chyba nie możliwe żebym zaleczyła się siłą wiaru że pomaga mi słona woda i olej wiesiołka smiling smiley
Pozdrawiam

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 28 sie 2012 - 15:16:34

Leczę się od dłuższego już czasu naturalnymi metodami wiem jak działają i co mogą grinning smiley miałam już dwa razy remisje bez zmiany diety
zamiast soli z MM używam zwykłej kuchennej a olej wolę jednak winogronowy z braku takowego stosuje i te zwykłe
co zaś chodzi o dietę na każdego co innego trzeba samemu przyuważyć co też u nas szkodzi grinning smiley
a to że nikt nie napisał ????????? nie znaczy że nie poczytał i nie stosuje,z tą różnicą że mało kto wierzy że można to wogóle wyleczyćgrinning smiley zaleczyć owszem (remisja) wyleczyć raczej niegrinning smiley czego tobie jednak życzę

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 28 sie 2012 - 20:51:12

Panno Meg, ja chetnie
Podasz mi marki tych specyfików?? gzie dostaci itp
na [email protected]
Pozdr

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: BALNEO (---.mmj.pl)
Data: 28 sie 2012 - 21:37:04

W BUSKU-ZDROJU MOŻNA SKORZYSTAĆ Z KĄPIELI SIARCZKOWYCH, KTÓRE POMAGAJĄ W LECZENIU ŁUSZCZYCY. OSOBIŚCIE POLECAM BALNEOKOSMETYKI Z TEGO UZDROWISKA www.ekokosmetyki.sklepna5.pl

MOŻNA SOBIE ZROBIĆ TAKĄ KĄPIEL W DOMU, A NAJLEPSZYM PRODUKTEM DO PIELEGNACJI ŁUSZCZYCOWEJ SKÓRY JEST MASKA (KREM) SIARCZKOWA DO CAŁEGO CIAŁA.
POCHODZE Z BUSKA-ZDROJU WIĘC WIEM CO MÓWIĘ. NIE TYLKO JA TAK TWIERDZĘ, BO PACJEMTÓW W UZDROWISKU NIE BRAKUJE.

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 29 sie 2012 - 12:58:00

To dr duda zdajsie , maska siarczkowa na bazie wody solankowej mozna uzywac jako krem, polecam rewelka wlasnie mi sie konczy , kiedys kupila mi mama w jakims zielarskim

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: zło (---.toya.net.pl)
Data: 29 sie 2012 - 16:41:24

meg jest szarlatanką nie słuchajcie jej..

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 wrz 2012 - 09:32:55

ja przerobiłam wszystko, nawet wiarę w cud i w to że uda mi się tymi eksperymentami na sobie odkryć cos co nam wszystkim pomoże na długo.. i bylo długo bez wyraźnego skutku.
Nikogo na siłę nie będę przekonywać - dłonie mam BEZ ŚLADU, na nogach białe plamy bo nie miałam okazji się opalić a na solarium wybieram się jak sójka za morze...
znajddą się tacy którzy posądzą mnie o reklamowanie czegoś ale gdzieś to trzeba kupić więc : mają sklep internetowy tak chyba dla wszystkich najłatwiej

www.mydlarnia.info

- Mydło Wardi Shan - Psoriasis
- Koncentrat wody morskiej z morza martwego
- masło shea
- kakaowe masło do ciała z wit A i E (polecam z serii AA kakaowa symfonia)
- olej z wiesiołka w kapsułkach (1-2 kap. dziennie podczas posiłku)

to ma dwie zalety POMOGŁO a po 2 dostępne dla każdego i szalenie wygodne i proste

Jeśli ktoś się zdecyduje nich napisze czy widzi poprawę
Jeszcze jedno wiem że lekarze tak mówią - wiem że takie są beznadziejne prawa tej przypadłości ale ja osobiście nie zamierzam siać pesymizmu - każdy może postawić swój organizm na nogi i pozbyć się tego choćby na parę lat - WARTO a ja i tak wierzą że na długo, długo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 03 wrz 2012 - 12:45:10

zło...................
a cóż to za szarlataneria czyż meg..........chce kogoś do pieca na jedną zdrowaśkę grinning smiley
nie wierzysz to nie stosuj ale i nie ośmieszaj

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 03 wrz 2012 - 14:04:30

ja sobie kuilam to masla SHEA po nasmarowaniu glowy bardzo fajnie łuska odchodzi ale nic weicej nie robi rano mialam bardzo zaczerwienione i nic nie nawilzona skore ale za to jak sobie posmaruje glowe dermosanem czyli sklad. gliceryna witamina A+E to mi bardziej pomaga..ale tern koncentrat to sobie tez kupie bo mysle ze bedzie dobry...

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 09:12:19

Anno - to w 100% naturalne specyfiki więc jeśli nie pomoże to zdecydowanie nie zaszkodzi.
Może na początek wybierz jakiąś jedną zmianę i zobacz jak się jej stan będzie zmieniał - zacznij mydła i wody morskiej

Napiszę jeszcze raz swój plan działania:
- rano prysznic z mydłem dla łuszczyków (nawilżam skórkę i masuję delikatnie, potem opłukuję i tyle)
- następnie miejsca chore opryskuję wodą morską i delikatnie rozcieram palcem po całym chorym miejscu - tak zostawiam na chwilkę
- potem się ubieram i idę do pracy smiling smiley
- w ciągu dnia jeśli smaruję te miejsca masłem shea
- wieczorem prysznic z zaprzyjaźnionym mydłem a potem albo jeszcze raz woda morska albo na noc przyjemny w zapachu balsam AA

Przez miesiąc zarzywałam 2 razy dziennie kapsułki oleju z wiesiołka teraz biorę jedną.
Piję zieloną herbatę bez cukru.
Przez jeden dzień w tygodniu głównie piję wodę minaralną.
No i powinnam iść choć parę razy na solarium ale brakuje mi czasu smiling smiley

NIE STOSOWAŁAM W TYM CZASIE INNYCH MAŚCI _ NIC Z WYJĄTKIEM TEGO O CZYM NAPISAŁAM

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 13:38:23

ja mam łuszczyce 'tylko"albo "aż" na glowie, ale mialas dobry pomysł z ta skoncentrowana woda z morza martwego ...ja ja sobie zakupilam i faktycznie ta skora jest jakby troche lepsza ... spsikalam sobie troche tez na cialo bo wyczytalam ze jest dobra na tradzik ale mnie wysypalo , moze dlatego ze nie rozcienczylam i mnie uczuliło ale na skore glowy podzialalo dobrze bez uczulenia wiec bede uzywac caly czas.

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 15:46:17

Mi robiły się zmiany na nogach i rękach więc dużo prościej się to stosuje, ale cieszę się ze widzisz jakiś mały skutek - ja na dłoniach psikałam bezpośrednio nawet nie rozcieńczając i z zaognionych czerwonych ran po kilku dniach miałam bledoróżowe placki.
Pisz jak będzie dalej - znajoma tez miała na głowie i ona leczyła się na polecenie znajomego lakarza olejem z wiesiołka - na dzień dzisiajszy nie ma (ale efekty zaczynają być widoczne dopiero po dłuższym czasie).
Cieszę się że zdecydowałaś się bo chciałabym wiedziec czy u innych też to zadziała.
Pozdrawiam

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 19:13:42

to wiesiolek tez sobie kupie, bralam kiedys biomarine tez jest niezly ale drogi,
ten koncentrat jest fajny bo taki troche tlustawy i tak skora nie jest taka sucha,
na razie smaruje drugi dzien zobaczymy jak bedzie po tygodniu lub dwoch , jeszcze wybieram sie na urlop we cieple kraje wiec troche slonca tez sie przyda.jak mi sie poprawi lub calkiem zniknie to napisze . dzieki ze sie podzielilas swoimi sposobami
pozdrawiam

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: Beti (---.gdynia.mm.pl)
Data: 08 wrz 2012 - 20:17:42

Witaj ... zapamiętam !!! Powiedz, a olej z wiesiołka cóż takiego dobrego czyni ???

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 wrz 2012 - 17:46:30

Beti tylko uwazaj z tym koncentratem z Morza Martwego ja go nie rozcienczylam i takim mocnym posmarowalam sobie ramiona a co mialy ponoc pomagac na tradzik i inne takie a teraz od dwoch dni nie moge dojsc do ladu ze skora bo mi tak podraznilo skore ze lecze hydrokortyzonem....:-))))) na szczescie posmarowalam na probe kawalek ...ale o dziwo fajnie podzialalo na skore glowy i nie podrazniło....

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2012 - 16:10:35

Olej z wisiołka poczytaj w interencie - ogólnie to dobra sprawa, nie reklamowana tak krzykliwie forma wsparcia organizmu. Polecił mi to znajomy lekarz i łykam to bo co mamy do stracenia ? smiling smiley

anna - myślę że w miejscach gdzie skóra jest delikatniejsza trzeba go rozcieńczyć - ja kiedy pryskałam sobie zmiany na rękach nie raz dosał się między palce i tam mi podrażniał skórę ale na nogach pryskałam bez specjalnej uwagi wsmarowując również w zdrową skóre i nic się nie działo - no chyba że mała ranka - wtedy koszmarnie piecze niczym woda utleniona smiling smiley
Udanych, słonecznych wakacji !

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2012 - 15:02:47

no i nic się nie dzieje

Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2012 - 09:48:13

Czy ktoś jeszcze wierzy że można z tym wygrać ?