AMCIDERM FETTSALBE
Wysłane przez: aneta (---.dsl.emhril.ameritech.net)
Data: 12 sty 2005 - 21:31:35

-*Kochani chcialabym polecic wam niemiecka masc Amciderm Fettsalbe.Nie wiem,czy jest ona dostepna w sprzedazy w Polsce.Znajomi ktorzy mi ja kupywali potrzebowali recepty.Co prawda jest to masc sterydalna,ale bardzo mi pomaga,w szczegolnosci w polaczeniu ze sloncem lub solarium.Wystarczy posmarowac zmiany luszczycowenp. na noc ,zmyc rano i juz widzimy zmiany,lepsze rezultaty po paru zastosowaniach.Jest nawet o przyjemnym zapachu,bardzo dobrze natluszcza,tlusta,bezbarwna.Tylko ostrzegam,jak juz ja zdobedziecie nie smarujcie sie zbyt czesto,poniewaz organizm sie uodparnia.Stosujcie ja jako kuracje raz na jakis czas np.raz w tygodniu.Ja smaruje nia czasami glowe,pomaga,ale potem mam problem ze zmyciem tlustej masci.Niestety nie moge wam powiedziec jak i gdzie ja mozna dostac,poniewaz zawsze kupywali mi ja niemmieccy znajomi.Jezeli macie mozliwosc zalatwienia jej przez kogos znajomego polecam wyprubujcie.Mozecie rowniez znalesc cos na temat ceny na stronie www.pharma24.de po wpisaniu nazwy leku lub w wyszukiwarce google.Pozdrawiam aneta

Re: AMCIDERM FETTSALBE
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 21:54:08

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza