prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: gienia (---.ipartners.pl)
Data: 10 lis 2005 - 11:22:07

Witam serdecznie!

Mam prośbę, może ktoś skojarzy coś z poniższym opisem.
4 lata temu Pani doktor przepiasła mi cudowną maść, która bardzo mi pomogła. Niestety ta Pani doktor już nie przyjmuje, a ja nazwy zapomniałam. Pamietam tylko, ze kosztowała około 100 PLN tubka była granatowo-biała i nazwa zaczynała sie na C.
Nie jest to Curatoderm, którego używałam i tak średnio mi pomagał, tak jak obecnie Dajvonex.

z góry dziekuję i pozdrawiam
Agnieszka

Re: prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 12:09:35

ja znam tylko błękitno-białą clobaza i to jest raczej tłusty krem który mam stosować na plamy. Wątpie,żeby to było to o co Ci chodzi ale napisałam na wszelki wypadek:-)

Pozdrawiam i zycze powodzenia:-)

Re: prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: magda (80.50.250.---)
Data: 11 lis 2005 - 18:14:32

droga gieniu! moze zajrzyj do karty? tam powinno byc napisane jaka to masc...ja mam podobny problem , moja doktor zmarła i nie mogę odnależc przepisu na jej maśc robioną ,która mi pomagała i nie była sterydem....bo postanowiąm skńczyc ze sterydami.smiling smileypozdrawiam

Re: prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 11 lis 2005 - 19:55:45

Ta Pani doktor przyjmowała w mieszkaniu - prywatnie, wyprowadziła się i nie ma namiarów. Cóż było to w roku 2001, więc mieszkanie mogło zmienić ze dwa razy właściciela.
Moja karta to od roku 2003 Curatoderm i Daivonex, które tak jak napisałm nie są szczególnie pomocne, ale i przydek też jak na razie (odpukać) niezbyt zaawansowany. Boję sie tylko, żeby się TO nie rozbestwiło, a jak widac po datach przez 2 lata miałam spokój.

Życze powodzenia w poszukiwaniach magdosmiling smiley

pozdrawiam
Agnieszka