]DOMOWE SPOSOBY LECZENIA
Wysłane przez: ula (---.gprs.plus.pl)
Data: 11 pa� 2008 - 01:42:42

JA MAM WYSIEWY WIELKOSCI PINESKI I ZAZWYCZAJ UZYWAM MASCI LORINDEN A I B KTORE RAZEM MIESZAM I SMARUJE. A NA POZOSTAJACE PLAMY PO CYGNOLINIE JEST KILKORAZOWA WIZYTA W SOLARIUM I KLOPOT ZGLOWY CHOC NAWET SZTUCZNE SLONKO WSPOMAGA PRZEBIEG LECZENIA I DLUZEJ TO BADZIECTWO WYGRZEWASZ TYM SZYBCIEJ SCHODZI

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: monia (---.centertel.pl)
Data: 11 pa� 2008 - 11:07:29

Polecam bardzo emulsje do ciala kupiona BALNEUM INTENSIV firmy HERMAL.Nie ma zapachu i w swym skladzie zawiera mocznik.Przynosi ulge,bo lagodzi swiad.Uzywam trzecia butelke a zmiany przez ten czas sie ladnie splaszczyly,stracily luske i w polaczeniu z solarium raz w tygodniu znikaja.Skora jest miekka i gladka.Dla mnie rewelacja,kupuje tylko ta emulsje.Kosztuje ok 30 zl za 200 ml.

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: natalia (---.walbrzych.dialog.net.pl)
Data: 28 gru 2008 - 13:31:02

witam!ja od pary lat mam luszczyce na glowie i jednak ani zaden ply,masci...itp.nie pomagaja i dlatego co by bylo dobre zeby to zeszło bo dermatolodzy mi nie pomagaja...sad smiley

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: jhgkfdg (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 11 kwi 2009 - 16:46:25

kwark Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Spoko, nie potrzeba przypływu gotówki, bo
> buteleczka kosztuje mniej niż 10 zł. Nie jest to
> syrop, a roztwór - miesznina wyciągów
> ziołowych - ma działanie wspomagające w
> łuszczycy - mało prawdopodobne, aby się nim
> wyleczyć, ale na pewno zmniejsza nasilenie
> choroby - sam sprawdzałem na sobie. Wypiłem w
> sumie chyba 5 butelek. Potem straciłem
> cierpliwość i nie chciało mi się już tego
> stosować.
>
> Ma słabe działanie moczopędne, napotne,
> regulujące pracę wątroby itp.
> Może dodatkowo jeszcze moduluje procesy zapalne,
> ale nikt tego jeszcze nie udowodnił.

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: OnAaA (---.centertel.pl)
Data: 26 kwi 2009 - 21:34:22

Ja mam 16 lat i 10 lat łuszczycę. Leczyłam się lekami sterydowymi po nich przytyłam 25kg w ciągu niecałych dwóch lat. Aktualnie smaruję codziennie wazeliną winking smiley trochę to głupio brzmi ale pomaga ;pp

mam nadzieję że już niedługo wynajdą lekarstwo na to okropieństwo ;((

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: sandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2009 - 17:24:28

w zeszłym roku miałam dosłownie skorupę na głowie ,nie pomagalo nic.Tu w internecie na starym forum wyczytałam że pomaga oliwa wymieszana z żółtkiem postanowiłam spróbować i pomogło.A robiłam tak..mieszałam 3lub 4 łyżki oliwy zżółtkiem ,potem to wcierałam w głowę siedziałam z tym 3godziny , póżniej dosłownie paznokciami zdrapywałam te skorupy i wyczesywałam bardzo gęstym grzebieniem.Następnie myłam szamponem dziecinnym i po wysuszeniu głowy smarowałam olejkiem sorel(około 30 zł)itak do następnego dnia.Trwalo to około 2 tygodni.Teraz napiszę coś co znalałam dzisiaj w internecie i jeżeli ktoś coś na ten temat wie proszę o komentarz.Podobno wielu ludziom pomogło na łuszczycę smarowanie i picie wywaru z liścia orzecha włoskiego.Drugi sposób trochę dziwny, ale może.. otóż podobnie rewelacyjnym lekarstwem które działa już po 2dniach jest żółć z zająca lub królika.Tą żółcią smaruje się chore miejsca i efekt już widać na drugi dzięń.Ja to oczywiście spróbuję,ale na liście z orzecha trochę trzeba poczekać ,a z królikiem problem ,bo nie bardzo wiem gdzie kupić....ale może ktoś z was ma w domu hodowle królików i jednego poświęci w celach doświadczalnych?czekam na komentarze od was ,gdyż jestem ciekawa co na ten temat myślicie

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: gocha (---.cable.ubr01.camd.blueyonder.co.uk)
Data: 17 lip 2009 - 00:36:43

HI

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2009 - 10:00:56

Jula! jeszcze jedna fajna i tania oliwa na skórę głowy to SALICYLOL-ok 12zł, a jest bardzo wydajny i zmywałam go każdym szamponem oczywiście myjąc trzy razy ale normalnie powinno się myć dwa to niewielka różnica.
A stosuję tak: przez 3-4 dni intensywnie wcierałam na noc, rano mycie i wszystko znika na naprawdę długosmiling smiley To stosuję od lat na główkę i nie szukam więcej wynalazków! Jak mam iść do fryzjera to kilka dni przed wizytą traktuję zmiany jak wyżej i idę bez stresusmiling smiley oczywiście po kuracji głowa musi odpocząć ze dwa dni żeby nie było nic czerwonego!

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (80.50.63.---)
Data: 09 wrz 2009 - 17:43:14

czesc wam wszystkim ja tez choruje na ta chorobe od prawie 10 lat wszystkiego chyba juz wyprobowalam i nic nawet w szpitalu lerzalam oweszem pomoglo na tydzien czasu:/ ja juz nie mam sily na to gownosad smiley(((
jak macie jakies nowe sposoby to prosze o kontakt na gg nr:16146568 lub na email-a: [email protected]
A jesli chodzi o luszczeniu sie na wlosach to proponuje plynem do naczyn

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (80.50.63.---)
Data: 09 wrz 2009 - 17:58:08

olenka19851 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czesc wam wszystkim ja tez choruje na ta chorobe
> od prawie 10 lat wszystkiego chyba juz
> wyprobowalam i nic nawet w szpitalu lerzalam
> oweszem pomoglo na tydzien czasu:/ ja juz nie mam
> sily na to gownosad smiley(((
> jak macie jakies nowe sposoby to prosze o kontakt
> na gg nr:16146568 lub na email-a:
> [email protected]
> A jesli chodzi o luszczeniu sie na wlosach to
> proponuje plynem do naczyn umyc glowesmiling smiley
Z goy dziekuje za pomoc

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: atena0112 (---.chello.pl)
Data: 10 wrz 2009 - 19:10:01

Witam wszystkich.
łuszczyce mam od 3 lat,już chyba próbowałam wszystkiego,chodze od lekarza do lekarza,jestem jak królik doświadczalny,brałam różne maści,zastrzyki ze sterydami (miesiąć było spokoju),wróciło z potrójną siłą czyli mam tego bardzo dużo,a najgorsze są dłonie,łokcie iłydki.
Bardzo prosze o pomoc bo już mi się żyć niechce.

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (80.50.63.---)
Data: 25 wrz 2009 - 22:12:27

czesc mi mogl krem dla dzieci Kaufmann(haut -und kinder-creme ) on kosztuje ok 3euro w niemczech jak masz mozliwosc to sobie kup, a probowalas moze oliwe z oliwek plus grejfrut albo toszke cytryny???
Z 3albo 4 lyzki stolowe oliwy z oliwek plus do tego wycisniety sok z grefruta albo z cytryny wymieszac i smarowac na zluszczona skore
kiedys stosowalam i moglo ale dalej mam to gow*** stosuje tego kremu dla dzieci i jak narazie mam blade plany jeszcze musze isc na solarium i bedzie oki przez jakis czas pewnie.

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2009 - 09:24:06

Tylko sok ze swiezej pokrzywy-calkowite wyleczenie gwarantuje(mocno wcierac i po dwoch godz umyc glowe lub cale cialo najlepiej nacierac na noc.powodzenia

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: aniap83 (---.smevpn.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2009 - 10:53:27

Witam .
Chyba nie ma w 100% dobrego leku domowego na to świństwo. Masci które barwia skórę albo przetłuszczają wlosy to najwieksza zmora nas - łuszczyków.!!!!!
Sama to znam bo co nowy lekarz to była nowa partia masci i plynów - a najgorsze jest to że wskazania lekarza sa takie - tą zieloną posmaruj na 2 godz - zmyj , nastepnie nałóż żółtą na 5 godz i zmyj i na koniec pomarańczową na 8 godz i zmyj i na głowe podobne zalecenia - można pierdolca dostac - a jak a pracuje to co - mam w biurowej toalecie zmywac to gów..?? To żałosne - ja mam teraz leki ktore nie sa wcale uciażliwe i można je brać bardzo dyskretnie bo to tabletki i juz . maść stosuje po kąpieli raz dziennie - maść jest bez zapachu i koloru białegi i nie jest tłusta co daje jej dużego plusa smiling smiley A na głowe mam szampon ktory stosuje do normalnego mycia wlosow i płyn ktory nakładam po wysuszeniu wlosów i tyle. Polecam !!! Daje rewelacyjne efekty .

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (195.116.88.---)
Data: 09 pa� 2009 - 23:00:30

aniap83 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam .
> Chyba nie ma w 100% dobrego leku domowego na to
> świństwo. Masci które barwia skórę albo
> przetłuszczają wlosy to najwieksza zmora nas -
> łuszczyków.!!!!!
> Sama to znam bo co nowy lekarz to była nowa
> partia masci i plynów - a najgorsze jest to że
> wskazania lekarza sa takie - tą zieloną posmaruj
> na 2 godz - zmyj , nastepnie nałóż żółtą
> na 5 godz i zmyj i na koniec pomarańczową na 8
> godz i zmyj i na głowe podobne zalecenia - można
> pierdolca dostac - a jak a pracuje to co - mam w
> biurowej toalecie zmywac to gów..?? To żałosne
> - ja mam teraz leki ktore nie sa wcale uciażliwe
> i można je brać bardzo dyskretnie bo to tabletki
> i juz . maść stosuje po kąpieli raz dziennie -
> maść jest bez zapachu i koloru białegi i nie
> jest tłusta co daje jej dużego plusa smiling smiley A na
> głowe mam szampon ktory stosuje do normalnego
> mycia wlosow i płyn ktory nakładam po wysuszeniu
> wlosów i tyle. Polecam !!! Daje rewelacyjne
> efekty .

podasz nazwy?????? z gory dzieki

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 11:10:29

Większość tylko pisze a nie podaje nazw i składu owych specyfików. Ja hoduję koty i gdy ukończą 18 tydzień życia obcinam im łapy. Ścieram na tarce (ale tylko duże otwory), później spalam w piekarniku w temp. 874 stopni i nakładam na plamy łuszczycowe. Potem 3 razy pluję przez lewe ramię i odpukuję w niemalowane taborety. Jesli nie mamy taboretów to skaczemy do góry 75 razy i jest OK. Następnie zakładamy różowe majtki (bez wyjątku panowie i panie) i patrzymy w górę przez 835 sekundy.
Potem włączamy tv, oglądamy jakikolwiek program i NIE MAMY JUŻ ŁUSZCYCY. (zapomniałam dopisać, oglądamy jednym okiem. Drugie zakrywamy bawełnianą, zieloną szmatką)
LUDZISKA. mamy łuszczycę a nie udar mózgu. Nie umieramy, żyjemy z tym gównem i nie dajmy się zwariować!!!!

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Hannah (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 16:08:23

Witam,

nie wiecie czy szampony dziegciowe sa NAPRAWDE skuteczne na luszczyce glowy? I czy sa jakies skutki uboczne, czy wogole ich stosowanie jest bezpieczne? No i czy komuś pomogly? W jaki sposob je stosowaliscie, na luske, czy najpierw smarowaliscie czyms nawilzajacym lub natluszczajacym, zdejmowaliscie luske i dopiero szampon dziegciowy?

Bede wdzieczna za kazda odpowiedz!

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 22:33:58

Hannah-Poczytaj Wątek- Łuszczyca Głowy!!!!!!
Ostatnio o tym było!!! Pozdrawiam

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: jereeemi (---.171.93.150.static.crowley.pl)
Data: 13 pa� 2009 - 16:59:59

spróbuj tak: kup szampon jaki lubisz, kup sobie butelkę skoncentrowanej wody z morza martwego (jest paru importerow, ważne, żeby to nie jakaś podróba, możesz sprawdzić salex.com.pl albo deadsea.pl) potem do każdej butelki szamponu wlewasz jakieś 10ml tej wody i myjesz normalnie głowe. Po jakichś 4-6 tygodniach można sie spodziewac poprawy Pisałem o tym w jakims innym wątku, o łuszczycy głowy chyba

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 pa� 2009 - 09:27:15

z łuszczycą bujam się już jakieś 19 lat,bylo strasznie a nawet dramatycznie kiedy dostalam wysypu na calym ciele(zblizalo sie lato a wiec DRAMAT!!!)nie chcialo mi sie z domu wychodzic tak sie wstydzilam a psychicznie to nawet nie chce tego wspominac.Moja kochana mama przeczytala gdzies ze algi lecza wiec pilam,smarowalam i g... niestety nie pomoglo.Wtedy dostalam namiar na dr Leszka Rotera w gdyni i to byl strzal w dziesiatke -Naświetlania(dodatkowy plus ladna opalenizna,minus strasznie smierdzi skora)ale luszczyca zniknela i mialam spokoj na dwa lata a potem jak byl nawrot oczywiscie duzo slabszy od poprzedniego to znowu naswietlania i spokoj.Teraz mam tylko male plamki i zaleczam je dermovate masc(polska wersja,bo tansza a dzialanie to samo).Gdyby cos to moj mail [email protected].