Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: lenalena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sie 2014 - 14:52:57

Maści Dermowate g działają!

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: maria (---.net.aduro.pl)
Data: 17 sie 2014 - 22:05:41

Lemoni podaj jaka stosujesz diete.

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: maria (---.net.aduro.pl)
Data: 18 sie 2014 - 05:38:32

Do lemmoni.podaje ci swoj email i napisz jak wyglada dokladnie twoja dieta.([email protected])

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Plastic (---.doraco.pl)
Data: 17 mar 2016 - 08:02:45

Cześć
Nie czytałem wypowiedzi i nie wiem czy mój sposób pokrywa się już z innymi, ale chciałbym się podzielić sprawdzoną przez siebie metodą, o której przeczytałem wcześniej na forach.
Najpierw zacząłem korzystać z pomysłu o Fitolizynie i Debelizynie dostępnych w aptekach. Potem (po tygodniu) dodałem pomysł o ziołach, o których mowa na stronie: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_naturalne_leczenie_luszczycy_cz2.html.
Problem z łuszczycą głowy (bo tylko na głowie miałem) znacznie się zmniejszył, wcześniej sypało się z głowy a teraz prawie nic i głowa nie swędzi.
Poczekałem z półtorej miesiąca, żeby być pewien zanim napiszę i teraz mogę spokojnie powiedzieć że te sposoby działają.
Nie wiem, który z nich jest skuteczniejszy bo stosowałem oba. Na początku Debelizyne i Fitolizyne z apteki - po łyżeczce każdego rano i wieczorem - a więc szklanka rano i szklanka wieczorem. Po tygodniu rano D+F a wieczorem ziółka. Zioła parzę (bo teraz tylko na tych ziółkach jestem raz na dwa dni) po 1 łyżeczce z każdego z 6 ziół - co daje jakieś 1.5 szklanki.
Efekt był widoczny po ok. 2-3 tygodniach.
Nie zrażajcie się smakiem.
By na początku nie swędziała głowa stosowałem olej arganowy.
Pozdrawiam i życzę udanej kuracji.

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: violetta (---.146.25.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29 gru 2016 - 00:35:50

witam! z łuszczyca meczyłam się rok,miałam na całym ciele,nic nie pomagało,naswietlania,sterydy itp.Zaczełam swoimi sposobami,trzeba przede wszystkim oczyscic wątrobe polecam krople regalen,dostaniecie w sklepie zielarskim,bądz przez internet koszt ok 70 zł,brałam przez 3 mce,potem przerwa i na nowo.Po 3 mc łuszczyca zaczęła schodzić.Życzę wytrwałości,pozdrawiam.

Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 gru 2016 - 09:35:04

gdyby to było takie proste to wszyscuy bysmy byli wyleczeni w 6miesiecy tongue sticking out smiley niestety nie jest to ani takie proste ani tak łatwe.Kombinuję i eksperymentuje już przeszło 50lat i co???i dalej szukam,raz jest lepiej raz gorzej bo nie ma jednej recepty dla wszystkich i jednego lekarstwa. A takich hurraoptymistycznych wpisów przerobiłam już tysiące...potem niestety wszystko wróciło i....smutek i żal ,ze miało byc tak pięknie grinning smiley Powodzenia w walce i długich remisjii grinning smiley

Re: ]DOMOWE SPOSOBY LECZENIA
Wysłane przez: Lidia (---.play-internet.pl)
Data: 12 mar 2018 - 13:32:18

Maść konopna uniwersalna poradzi sobie z wieloma dolegliwościami skórnymi, świetnie sprawdza się w przypadku: łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łojotoku, opryszczki, zajadów, owrzodzeń, oparzeń, blizn. Dzięki zawartości aktywnych kannabinoidów, olejku rozmarynowego, lawendowego i kilku innych naturalnych substancji czynnych maść łagodzi dotkliwe stany zapalne, działa przeciwalergicznie, antybakteryjnie, łagodząco, nawilżająco i przeciwbólowo. Przynosi ulgę w przypadku toczenia i chorób grzybiczych. Działanie maści jest potwierdzone przez wiele niezależnych instytucji naukowych. Więcej dowiesz się tutaj ---> https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/9-konopna-masc-uniwersalna-100ml.html dla mnie, niezbędna w każdym domu, polecam!