Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 12 lis 2005 - 18:48:07

czy ktoś może mi polecic dobrego dermatologa w opolu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 12 lis 2005 - 18:59:18

dzięki za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 18:15:11

Co do dermatologa to kiedyś chodziłem do przychodni na mickiewicza... kiedyś... póżniej byłem u jakiegoś "speca" na ul. książąt opolskich... nic... 0 poprawy a po wizycie na ul k.Opolskich to portwel sie "skurczył" nieźle... do dermatologa nie chodze od kilku lat bo sie nie opyla...

btw. Aga jestes z opola??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 13 lis 2005 - 18:59:15

tak dzieki za odp. ja chodze na katowicka tam jest przychodnia w szpitalu ,ale dlugo sie czeka na przyjecie ty jak sie leczysz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 13 lis 2005 - 19:19:15

ciekawia mnie twoje sposoby

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: kingazet (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 22:08:03

też jestem z Opola, i też nie mam kogo polecić, na Mickiewicza"przerobiłam" wszystkie 3 panie doktor, specyfiki albo super sterydy, albo super drogie /SVR, BIo-derma/efekty albo chwilowe albo żadne.
z prywatnie przyjmującymi nie miałam przyjemności, bo mi szkoda kasy-skoro w gabinecie państwowym nic nie wymyślą, to prywtnie ich olśni?
ponadto reklamuja sie głównie specjaliści dermatologii kosmetycznej /usuwanie znamion itp/
poleccie kogos sprawdzonego!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: aga (---.chello.pl)
Data: 14 lis 2005 - 15:07:28

ja wlasnie wrócilam od lekarz ni i nic ciekawego dostalam cutivate i dermovate no i naświetlania.co do przychodni to polecam tą na katowickiej przy szpitalu derm. wydaje mi sie ze tamci lekarze maja lepsze podejście do pacjeta a przeciez o to chodzi pozdrawiam i czekam na opinie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2005 - 15:31:07

na katowickiej lecze sie u reumatologa... ?uszczycowe zapalenie staw?w...
co do sposobu leczenia ?uszczycy... hmm... 'leki' typu elocom, dermovate odlozy?em na bok.. nawet gdzie? mam jeszcze jakies masci tego typu...
przeczyta?em o DCT, zam?wi?em i stosowa?em przez nieca?y tydzie?...zosta?a mi g?adziutka sk?ra, przesta?em smarowac i po ok miesi?cu zmiany powr?ci?y Dalej nie smarowa?em bo jakos tak wysz?o tongue sticking out smiley pozatym pi?em jakies zi??ka ojc?w Bopnifrat?w czy jak tam sie zwali tongue sticking out smiley ale nie zauwazy?em zmian.

reasumuj?c, DCT dzia?a?a na mnie najlepiej. Od 9 lat nie mia?em skuteczniejszego preparatu.. tyle ?e zmiany u mnie powr?ci?y po miesi?cu niesmarowania.

btw, aga ile masz lat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: aga (---.chello.pl)
Data: 14 lis 2005 - 15:47:58

mam 23 napisz mi cos wiecej o tym DTC albo tu lub na gg 2639170 z gory dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry lekarz w opolu
Wysłane przez: mAT (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2005 - 20:07:22

HMM.. CO DO DCT TO DUUUŻO NA FORUM O TYM BYŁO, smiling smiley POSZUKAJ A JAK NIE ZNAJDZIESZ TO JA POSZUKAM tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.