Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 83
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 07:06:08

Witam

Ja chodze na solarium od kilkunastu dni i jestem zadowolona.
W solarium do ktorego ja chodze maja specjalne kremy do opalania i miedzy innymi maja krem dla chorych na łuszczyce i jest rewelacyjny.


Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: MARIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 13:02:59

Dorota ,a jak się ten krem nazywa ,podaj mi nazwę ,bo też mam zamiar spróbować solrium,może choć troche będzie lepiej....


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2006 - 11:39:59

witam nie prubuje solarium,bo ma to dobre i złe strony.jak raz sprubujesz to trzeba ciągle,a wtedy maść którą się smarowało nie będzie działać tylko musi być coś silniejszego.Pozdrawiam Endriu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 13 kwi 2006 - 13:49:28

Witam

Ten krem który ja stosuje do opalania w solarium nazywa sie MEGA BRONZER .
Jest on właśnie też dla ludzi chorych na łuszczycę którzy sie opalają w solarium.

Pozdrawiam


aha naprawde mi juz duzo zeszło smiling smiley) i jestem pewna ze do lata kiedy trzeba bedzie wskoczyć w krótki rekaw nie bede sie juz wstydziła ludzi smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Aneta (---.asta-net.com.pl)
Data: 30 kwi 2006 - 12:10:34

Czesc!wiem ze solarium jest szkodliwe ale kazdy chory na luszczyce zrobi wszystko zeby zalozyc krutki rekaw latem!Mi na szczescie solarium pomaga!Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 30 kwi 2006 - 14:37:46

mi tez solarium pomaga bylam dwa razy na 5 minut i zeszlo mi z piersi jupi odzyskalam swoja kobiecosc smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Gośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2006 - 10:03:10

mam zmiany łuszczycowe na kolanach czy solarium może mi w tym pomóc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 09 maj 2006 - 10:55:09

Witaj Gosia

Myslę że powinnaś spróbować bo solarium napewno ci nie zaszkodzi smiling smiley

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 13:35:31

mam łuszczyce od 7 lat sa co prawda niewielkie zmiany bo tylko na lokciu i jednym kolanie i w glowie tylko ze w glowie starasznie mi sie to cholerstwo rozroslo stosowalam tylko do tej pory sterydy ale zaczynam cygnoline a teraz uciekam na solarium mi to pomaga zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: olenka (---.233.169.70.devs.futuro.pl)
Data: 17 maj 2006 - 22:25:44

jednym pomaga drugim szkodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Bapp (---.icpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 19:04:41

A ostatnio siostra namawiała mnie na solarke bo mówiła że może pomoże :p A tu prosze... to prawda (no nie zawsze :p). No cóż będę musiał zaryzykować winking smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ?uszczyca a solarium
Wysłane przez: sara (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 16:28:56

ja tez zaczlam chodzic ijest lepiej po pierwszym razie przestalo swendziec teraz robi sie mniejsze do tego smaruje mascia hasceral zazywam calcium i na nerwy valerin bo bardzo sie zrobilam nerwowa i placzliwa na dworze cieplo a ja poubierana 'obsypalo mnie cala po masciach ktore mi przepisywali dermatolodzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2006 - 12:48:43

witam Sara mnie tez obsypalo az sie zyc nie chce boje sie ze z wyjazdu na wakacje nic nie wyjdzie placze codziennie przez ostatni tydzien mam to na calym ciele az boje sie w lustro patrzec a ta masc zrobili ci w aptece na recepte ???teraz kupilam te sole z mm bo ponoc pomaga zobaczymy pozdrawiam!!!!!1

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: marian (---.prograk.pl)
Data: 24 maj 2006 - 13:55:28

czesc chodze na solariun i to pomaga, juz 8 wizytach zeszlo mi wszystko , apozatym smaruje sie mascia linomag skutki sa rewelacyjne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2006 - 14:49:02

a zostaly ci takie biale plamki bo te miejsca sie napewno nie opalaly czy to sie wyrowna?????i czy duzo tego miales???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2006 - 14:53:40

witam cie Dorota kto powiedzial ci ze mega bronzer jest na łuszczyce pracowalam na solarium i znam ten krem ale nic mi o tym nie wiadomo zeby byl do opalania na łuszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: wiki (---.ztpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 21:04:38

Ula ja chodze bardzo czesto bo przy luszczycy jest wskazane opalanie na solarium bo chodzi o promienie uva i uvb polecam ci uczeszczanie na solarium.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Robert (---.icpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 23:08:52

Witam.Idzcie do dermatologa załatwcie sobie skierowanie do szpitala na lampy zrobcie badanie wzroku u okulisty(dzięki temu będziecie krócej w szpitalu)i wtedy będziecie 2 dni w szpitalu i 20 naświetlań za darmo.
Ja właśnie byłem 2 raz na lampach.Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: anulka (---.devs.futuro.pl)
Data: 24 maj 2006 - 23:38:38

witajcie, choruję od 8 lat, mam dość tej choroby, wpędza mnie w depresję, brakuje mi ludzi którzy rozumieją ten problem a zwłaszcza mężczyzn!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: anulka (---.devs.futuro.pl)
Data: 24 maj 2006 - 23:39:58

witajcie, choruję od 8 lat, mam dość tej choroby, wpędza mnie w depresję, brakuje mi ludzi którzy rozumieją ten problem a zwłaszcza mężczyzn!!!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 83



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.