Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 07:06:08

Witam

Ja chodze na solarium od kilkunastu dni i jestem zadowolona.
W solarium do ktorego ja chodze maja specjalne kremy do opalania i miedzy innymi maja krem dla chorych na łuszczyce i jest rewelacyjny.


Pozdrawiam

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: MARIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2006 - 13:02:59

Dorota ,a jak się ten krem nazywa ,podaj mi nazwę ,bo też mam zamiar spróbować solrium,może choć troche będzie lepiej....


Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2006 - 11:39:59

witam nie prubuje solarium,bo ma to dobre i złe strony.jak raz sprubujesz to trzeba ciągle,a wtedy maść którą się smarowało nie będzie działać tylko musi być coś silniejszego.Pozdrawiam Endriu.

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 13 kwi 2006 - 13:49:28

Witam

Ten krem który ja stosuje do opalania w solarium nazywa sie MEGA BRONZER .
Jest on właśnie też dla ludzi chorych na łuszczycę którzy sie opalają w solarium.

Pozdrawiam


aha naprawde mi juz duzo zeszło smiling smiley) i jestem pewna ze do lata kiedy trzeba bedzie wskoczyć w krótki rekaw nie bede sie juz wstydziła ludzi smiling smiley

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Aneta (---.asta-net.com.pl)
Data: 30 kwi 2006 - 12:10:34

Czesc!wiem ze solarium jest szkodliwe ale kazdy chory na luszczyce zrobi wszystko zeby zalozyc krutki rekaw latem!Mi na szczescie solarium pomaga!Pozdrawiam!

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 30 kwi 2006 - 14:37:46

mi tez solarium pomaga bylam dwa razy na 5 minut i zeszlo mi z piersi jupi odzyskalam swoja kobiecosc smiling smiley

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Gośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2006 - 10:03:10

mam zmiany łuszczycowe na kolanach czy solarium może mi w tym pomóc

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 09 maj 2006 - 10:55:09

Witaj Gosia

Myslę że powinnaś spróbować bo solarium napewno ci nie zaszkodzi smiling smiley

Pozdrawiam

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 13:35:31

mam łuszczyce od 7 lat sa co prawda niewielkie zmiany bo tylko na lokciu i jednym kolanie i w glowie tylko ze w glowie starasznie mi sie to cholerstwo rozroslo stosowalam tylko do tej pory sterydy ale zaczynam cygnoline a teraz uciekam na solarium mi to pomaga zycze powodzenia

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: olenka (---.233.169.70.devs.futuro.pl)
Data: 17 maj 2006 - 22:25:44

jednym pomaga drugim szkodzi

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Bapp (---.icpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 19:04:41

A ostatnio siostra namawiała mnie na solarke bo mówiła że może pomoże :p A tu prosze... to prawda (no nie zawsze :p). No cóż będę musiał zaryzykować winking smiley.

Re: ?uszczyca a solarium
Wysłane przez: sara (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 16:28:56

ja tez zaczlam chodzic ijest lepiej po pierwszym razie przestalo swendziec teraz robi sie mniejsze do tego smaruje mascia hasceral zazywam calcium i na nerwy valerin bo bardzo sie zrobilam nerwowa i placzliwa na dworze cieplo a ja poubierana 'obsypalo mnie cala po masciach ktore mi przepisywali dermatolodzy

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2006 - 12:48:43

witam Sara mnie tez obsypalo az sie zyc nie chce boje sie ze z wyjazdu na wakacje nic nie wyjdzie placze codziennie przez ostatni tydzien mam to na calym ciele az boje sie w lustro patrzec a ta masc zrobili ci w aptece na recepte ???teraz kupilam te sole z mm bo ponoc pomaga zobaczymy pozdrawiam!!!!!1

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: marian (---.prograk.pl)
Data: 24 maj 2006 - 13:55:28

czesc chodze na solariun i to pomaga, juz 8 wizytach zeszlo mi wszystko , apozatym smaruje sie mascia linomag skutki sa rewelacyjne.

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2006 - 14:49:02

a zostaly ci takie biale plamki bo te miejsca sie napewno nie opalaly czy to sie wyrowna?????i czy duzo tego miales???

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Asia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2006 - 14:53:40

witam cie Dorota kto powiedzial ci ze mega bronzer jest na łuszczyce pracowalam na solarium i znam ten krem ale nic mi o tym nie wiadomo zeby byl do opalania na łuszczyce

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: wiki (---.ztpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 21:04:38

Ula ja chodze bardzo czesto bo przy luszczycy jest wskazane opalanie na solarium bo chodzi o promienie uva i uvb polecam ci uczeszczanie na solarium.Pozdrawiam

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Robert (---.icpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 23:08:52

Witam.Idzcie do dermatologa załatwcie sobie skierowanie do szpitala na lampy zrobcie badanie wzroku u okulisty(dzięki temu będziecie krócej w szpitalu)i wtedy będziecie 2 dni w szpitalu i 20 naświetlań za darmo.
Ja właśnie byłem 2 raz na lampach.Pozdro

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: anulka (---.devs.futuro.pl)
Data: 24 maj 2006 - 23:38:38

witajcie, choruję od 8 lat, mam dość tej choroby, wpędza mnie w depresję, brakuje mi ludzi którzy rozumieją ten problem a zwłaszcza mężczyzn!!!!

Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: anulka (---.devs.futuro.pl)
Data: 24 maj 2006 - 23:39:58

witajcie, choruję od 8 lat, mam dość tej choroby, wpędza mnie w depresję, brakuje mi ludzi którzy rozumieją ten problem a zwłaszcza mężczyzn!!!!