Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Co można jeszcze zrobić?
Wysłane przez: Załamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2005 - 14:55:09

Witam mam łuszczyce dopiero od końca wakacji wiem że to bardzo krótko ale juz nie mam siły:/ stosowałam wiele maści i raczej nie pomagają jedynie Dermovate ale jak juz plamki zejdą pojawiają sie nowe i tak ciągle. Jak myślicie lekarka zaleciła mi zebym poszła do szpitala na troche ale sama niewiem sad smiley a co myślicie o opalaniu sie w solarium stopniowym? prosze pomuzcie mi ja jzu niewiem co robicsad smiley i jeszcze jedno pytanie czy tyton bardzo wpływa na tą chorobe? dzieki i pozdrawiam wszystkich gorąco smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co można jeszcze zrobić?
Wysłane przez: valeryy (---.crowley.pl)
Data: 16 lis 2005 - 18:21:36

Witaj ja mam łuszczyce od 6 lat.Więc moge Ci odpowiedziec na twoje pytania.Kazde masci pomagaja tylko na chwile...na kilka dni tygodni i miesiecy a pózniej łuszczyca wraca...jak wiesz jest ona choroba nieuleczalna..Co do szpitali lezałam w nich trzy razy i szczerze pomógł mi on wiele.Solarium wysusza wysiew wiec jest ono nawet wskazane.A co do papierosow...niestety szkodza,tak samo inne uzywki..uwierz bo sama po sobie to wiem.pozdrawiam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co można jeszcze zrobić?
Wysłane przez: MADZIA (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 16 lis 2005 - 19:37:44

WITAJCIE PISZECIE O SOLARIUM,ZE WAM POMAGA,ALE TAK SZCZERZE MOWIAC TO TRZEBA TROCHE UWAZAC Z TYM NASWIETLANIEM PONIEWAZ MOGA PO JAKIMS CZASIE ODEZWAC SIE STAWY-CZYLI BOL STAWOWY.ŁUSZCZYCA POWODUJE TEZ ZAPALENIE STAWOW-WTEDY MOWIMY O ŁUSZCZYCOWYM ZAPALENIU STAWÓW.MOI DRODZY JA NA ŁUSZCZYCE CHORUJE JUZ 36 LAT PRZERABIALAM JUZ WSZYSTKO CO JEST TYLKO MOZLIWE-I NIE UDALO MI SIE PODLECZYC ŁUSZCZYCY NA DLUZEJ NIZ NA MIESIAC.WIDOCZNIE TAK MOJ ORGANIZM REAGUJE.CIESZE SIE JEDNAK ,ZE OD ROKU NIE MAM SILNEGO WYSIEWU I POMALU ZACZYNAJA MI ZNIKAC MOJE CUDOWNE PLAMKI PO LEKU ZW. MOROZNIK KAUKAZKI.POLECAM.ZAUWAZYLAM,ZE WSTRZYMAL MI SIE WYSIEW NAWET W PORZE JESIENNEJ I WIOSENNEJ.NAWET JAK BYLAM CHORA NIE DOSTALAM NOWEGO WYSIEWU.BARDZO SIE UCIESZYLAM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I GLOWA DO GORY-LUSZCZYCA TO NAJWIERNIEJSZY PRZYJACIEL,KTORY NIGDY CIE NIE OPOSCI.JAK BYLAM MLODA TEZ BYLAM ZALAMANA,ALE TERAZ PRZESTALAM SIE TYM PRZEJMOWAC JAK WIDZE INNYCH LUDZI -BARDZIEJ CHORYCH -W ROZNYM WIEKU,TAK ,ZE NASZA ŁUSZCZYCA TO JEST PIKUŚ DO WSZYSTKIEGO.NIE ZALAMUJCIE SIE-TO NIC NIE DA.WIECEJ POZYTYWNEGO MYSLENIA.ACHA OD TYGODNIA ZACZELAM STOSOWAC WIZUALIZACJE -JAK MI POJDZIE TO BEDE Z WAMI W KONTAKCIE.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co można jeszcze zrobić?
Wysłane przez: asia (---.gemini.net.pl)
Data: 17 lis 2005 - 14:26:50

Jeąeli jeszcze tego nie próbowałaś,to polecam syrop-BETASOL z HERBAPOLU,niesmaczny,brzydko pachnie,ale jest skuteczny.POOLECAM I ZYCZE POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.