Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 kwi 2015 - 16:42:18

Witam smiling smileyMam pytanie we wtorek wybieram się do szpitala czy ktoś może napisać czy i jak leczą teraz w szpitalu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 25 kwi 2015 - 08:27:05

siema. będąc w szpitalu byłem leczony: rano cygnolina, czasami lampy, wieczorem maść salicylowa, a na głowę masło kakaowe, oliwka oraz lorinden smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 kwi 2015 - 14:27:55

czyli bez zmian nic sie nie zmieniło a w którym szpitalu ? ja kładę sie do wojskowego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 25 kwi 2015 - 22:26:23

ja też w wojskowym smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 kwi 2015 - 13:34:11

Podleczyli cie i ile dni lezales?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 26 kwi 2015 - 20:53:39

standardowo dwa tyg xd mhm xd najlepiej przed szpitalem smarować się oliwka żeby pozbyć się łuski xd bo jak poszedłem z łuską to trzy dni mnie oliwka smarowali żeby łuska zeszła zamiast od razu cygnoline zastosowac. a wiadomo szpital to tam można się naprawdę podleczyc więc z tych dwóch tyg każdy dzień jest na wagę złota xd w domu nie da się tak przypilnowac bo praca i inne zajęcia itp winking smiley tak podleczyli. xd później chyba po wyjściu ze szpitala smarowałem się przez 3 tyg i miałem chyba z 8 miesięcy przerywy od łuszczycysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 kwi 2015 - 06:29:23

Dzięki za informacje, mama nadzieje ze mi pomogą. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 27 kwi 2015 - 08:46:49

również pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 kwi 2015 - 15:34:51

Pierwsze slysze zeby oliwka likwidowala luske!raczej tylko natluszcza tez chodze co roku do szpitala ale w Krakowie luske likwiduje salicylem z siarka lub mocznikiem potem pix lub pix z cygnolina i puva po 10 dniach nie ma sladu po luszczycy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 28 kwi 2015 - 23:51:02

po 2,3 dniach smarowania łuska sama odpada ;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Pola (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 maj 2015 - 19:01:55

Ostatnio rozmawiałam z lekarzem i jak zwykle pytał się mnie czy zęby wyleczone, czy nie mam innych chorób typu anemia,cukrzyca itp. Prawdę mówiąc zawsze odpowiadam nie, Ale w sumie to nie pamiętam kiedy ostatni raz się badalam. Do dentysty chodzę co pół roku Ale na tym się kończy. Pamiętam tylko że 9lat temu miałam anemię i leżałam w szpitalu.
Moje pytanie czy oprócz tego smarowania i lamp wykonują choćby zwykłe badanie krwi? Za 2miesiące wybieram się do szpitala i nie wiem czy czekać aż się położę czy iść teraz się badać. No bo jak robią podstawowe badania to po co mam płacić. Dodam, że mam 21lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 05 maj 2015 - 23:02:58

jeśli o łuszczyce chodzi to naprawdę trzeba zadbać o zęby xd żadnych dziur itp robią badanie krwi, wymas gardła i robili mi przeswietlenie tarczycy czy jak to się nazywa xd w sensie to jabłko Adama nie wiem po co im to było ;> Pola daj jakieś namiary też jestem w Twoim wieku ^^

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 maj 2015 - 14:48:03

Podstawa to krew i mocz, dodatkowo prześwietlenie płuc i ekg nic więcej mi nie robili.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2015 - 18:11:11

kozystajac z tematu chcialbym sie dowiedziec pare rzeczy

- w jaki sposob sie dostac do spitala (w moim przypadku to tylko Krakow jest najblizej)
- czy ktos obecnie jest leczony w szpitalu ?
- jak wyglada leczenie w szpitalu ? prosiłbym o dokładniejszy opis tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: magda (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 31 maj 2015 - 19:36:06

Sławek żeby dostać się do szpitala musisz mieć skierowanie od dermatologa. Ja byłam w szpitalu już jakiś czas temu, ponad rok. Byłam leczona cygnoliną (2 razy dziennie), przed cygnoliną naświetlania, po maść witaminowa, na łuskę maść salicylowo-siarkowa. Na głowę oliwka salicykowa plus lorinden A. W moim przypadku leczenie było bardzo skuteczne, miałam spokój z łuszczycą na kilka miesięcy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2015 - 21:40:17

a smarowanie to samemu sie robi ? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: magda (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 31 maj 2015 - 21:45:31

tak :-) było do tego przeznaczone jedno pomieszczenie. Ja miałam krosty na całym ciele, cięzko było mi smarować sobie plecy więc pomoc pielęgniarek była bardzo przydatna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2015 - 21:02:35

własnie chodzi o plecy, bo z nimi jest problematycznie sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: filip (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 cze 2015 - 12:56:31

Slawek w krakowie jest bardzo dobry oddzial dermatologi w szpitalu Zeromskiego

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.