Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Wollti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2015 - 20:19:46

Swidnik KONIEC .. kuracji;(((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 01 lip 2015 - 22:26:16

..dzieci juz mam... nie wpłyne na nie już nic co do zdrowia....a biorąc ten lek jeszcze przez 3-4 miesiące kontroluję wyniki krwi...smiling smiley smiling smiley ZĘBY ZJADŁEM NA TYCH WYNIKACH ...jestem pracownikiem słóżby zdrowia...mam kontrolesmiling smiley smiling smiley Panie SZATER...P.S Pan jest obecnie wysiany na ciele?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 01 lip 2015 - 22:32:54

Tedunio to chyba kupowalismy ten sam modelsmiling smiley smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 lip 2015 - 08:49:19

Sept nie ja jestem od informowania o skutkach ubocznych tongue sticking out smiley

Zgodnie ze stanem swojej wiedzy ...INFORMUJĘ...PRZESTRZEGAM a nie straszę...to subtelna różnica,warto to zauważyc w swojej bezwzglednie pozytywnej ocenie czegoś co do konca nie jest....przetestowane.

Co do informacji...ano na wszystko przyjdzie czas,zrobia to ci co powinni i ani ja ani ty nie bedziemy mieli na to wpływu.

Nie choruję 5,10,15 ani 20 lat ale 50,od dziecinstwa borykam sie z chorobą i przeszłam wszelkie możliwe kuracje...łącznie z testowaniem nowych leków .Sprawa biologów od lat mnie interesuje i sledze na bieżąco wszelkie ruchy w tej dziedzinie. Choruję bowiem i na łuszczyce skórną i na ŁZS .
Nie siedzę jedynie z założonymi rękoma ale działam,min wspierając akcje dostepnosci do biologów.

Mam kontakt z ludzmi ,którzy jako piersi testowali leki biologiczne.

Po raz kolejny odpowiadam: stosując biologi trzeba liczyc sie ze skutkami nieprzewidywalnymi,stosowanie pod opieką lekarzy,scisle przestrzegając reguł moze dac efekt....kłamstwo i kombinowanie z zastrzykami....nie uważam za bohaterstwo.

Tyle w temacie,nie walcze i nie strasze...po prostu informuję.grinning smiley

Zbyszek chętnie dyskutuję z osobami ,które poważnie podchodzą do każdej sprawy,już raz informowałam cie o swojej płci,ponieważ ciągle nie jestes w stanie dostrzec,tej subtelnej różnicy,znaczy ,że nie czytasz dokładnie tego co piszę,wiec moje pisanie jest bezcelowe.

Co miałam do powiedzenia w temacie,dokładnie przedstawiłam,życzę zdrowia i...szczescia...a strach i stres towarzyszy nam od zawsze i zawsze....w obawie przed stresem nie mówic prawdy? moze też metoda winking smiley

Miłego dnia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: pacjent (---.dynamic-ra-1.vectranet.pl)
Data: 09 lip 2015 - 17:21:18

Jak mi nie dadza tego leku to popelnie samobojstwo!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: pacjent (---.dynamic-ra-1.vectranet.pl)
Data: 09 lip 2015 - 17:22:31

Jak mi nie dadza tego leku to popelnie samobojstwo!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Jackiewicz (---.dynamic-ra-1.vectranet.pl)
Data: 09 lip 2015 - 17:27:38

Jak mi nie dadza tego leku popelnie samobojstwo!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 lip 2015 - 15:14:48

Ja widac po zachowaniu....już nie powinno sie podawac ci leków....przynajmniej tych biologicznych tongue sticking out smiley grinning smiley....zdecydowanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 lip 2015 - 17:26:56

Hej pacjent, coś się stało po odstawieniu, że masz takie 'śmiałe' plany?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: pacjent (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 lip 2015 - 18:50:21

Hej, miałem dołek po wieściach z kliniki o wycofaniu leku (mam nadzieję, że nie ostatniej szansy). Nie panikujcie towarzysze niedoli:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: AroSpider (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 lip 2015 - 10:26:58

witam.
Dziś byłem na ostatniej wizycie kontrolnej. Pobrali mi krew, siuski, zważyli itp. oraz EKG. Wypełniałem też tradycyjnie tablet z pytaniami o myśli i zachowania samobójcze smiling smiley
Dostałem info , że jestem w bazie danych i jakby pojawił się nowy program to będą dzwonić.
Ostatnie podanie leku miałem 1 czerwca i na razie (odpukać) nic mi nie wychodzi na skórze smiling smiley . Oby jak najdłużej...
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Aga... (---.ihar.edu.pl)
Data: 28 lip 2015 - 09:05:21

Witam serdecznie,
Ja ostatni zastrzyk dostałam 25 czerwca i podobnie jak AroSpider niczego nie mam na skórze i nie bolą mnie stawy. Ciekawa jestem jak długo ta sielanka będzie jeszcze trwała? Mam nadzieję, że długo, długo, długo.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: roman83 (---.play-internet.pl)
Data: 28 lip 2015 - 18:03:16

Witam. Ja ostatni zastrzyk miałem 11 czerwca i już wywaliło mnie na łokciach i pojedyncze kropki na rękach , dłoniach i głowie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: aGa (---.dynamic.chello.pl)
Data: 30 lip 2015 - 15:22:15

Słuchajcie, przeczytałam wszystko co do tej pory napisaliście i to się jak dla mnie przysłowiowej ,,kupy,, nie trzyma smiling smiley
Sama brałam ten lek od 2 lat i bardzo mi pomagał i kiedy dowiedziałam sie 9 lipca że to już koniec mojego szczęśliwego życia to świat mi się zwalił na głowę... wiecie, przed rozpoczęciem brania leku miałam ponad 80% pokrycia ciała koleżanka Łucją.... więc wizja powrotu to takiego stanu mną tąpnęła strasznie.
Mnie nikt nie mówił, że wycofanie jest z powodu skutków ubocznych i myśli samobójczych... owszem, podobnież wcześniej lek ten wykazywał takie skutki dlatego wprowadzili rok temu te dodatkowe kwestionariusze które trzeba było specjalnie jeżdzić i wypełniać. Co ciekawsze z mojej grupy nie było chyba osoby, która wypełniłaby te kwestionariusze w sposób wskazujacy na wahnięcia nastroju. Ktoś się raz pomylił i od razu było to monitorowane i korygowane.

UWAGA: Istotna informacją jest fakt, ŻE firma AMGEN specjalizująca się w prowadzeniu badań klinicznych nad różnymi lakami, pod koniec maja tego roku dokonała sprzedaży praw do tych badań firmie ASTRA zENECA jako leku bardzo dobrze rokującego do wprowadzenia na rynek i sprzedaż. To Astra Zeneca zaraz po transakcji niespodziewanie wstrzymała te badania. Moje wnioski są takie: 1. nikt nie kupuje badań nad lekiem w ostatniej fazie, który daje efekty uboczne wykluczające wprowadzenie leki do sprzedaży. 2. To jest twardy biznes i my jako trybiki jesteśmy tylko królikami doświadczalnymi dodam darmowymi, bo chyba nikomu za udział w tych badaniach nie płacono. 3. Moim zdaniem/domniemaniem są dwa wyjścia albo zakończyli te badania by wyeliminować tą cząsteczkę z rynku bo mają już inny lek który wprowadzą do sprzedaży, lepiej ograniczyć konkurencję, albo mająć pozytywne wyniki badań klinicznych z minionego okresu kończąc badania, będą chcieli wcześniej niż było planowane przez Amgen wprowadzić do sprzedaży i nie chcieli ponosić koszOtw kolejnych 3 lat fazy badań.... Pewnie czas da nam odpowiedź....no i może jest jeszcze inny powód który mi póki co nie przyszedł do głowy...

UWAGA: Do kolejnych badań klinicznych nad lekiem biologicznym na Łuszczycę będzie można się zakwalifikować DOPIERO PO 6 MIESIĄCACH OD ODSTAWIENIA TEGO LEKU, CZYLI NIESTETY NIE MOŻEMY LICZYĆ ŻE ZAŁAPIEMY SIĘ DO BADAŃ PLANOWANYCH NA WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK sad smiley sad smiley sad smiley dopytywałam się o to podczas wizyty....

P.S. u mnie już mam zsypane plecy, głowę ze skorupą a na reszcie ciała pełno małych krostek łuszczycowych z których rozwiną mi się plamy... obserwuję co dzięń to gorszy obraz skóry sad smiley Co gorsze, pojawiaja się w miejscach, w których do tej pory nie miałam zmian sad smiley sypie po całości...... buuuuuuuuuuuuuuuuu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (167.114.92.---)
Data: 03 sie 2015 - 12:22:33

aGa,

Z tego, co widać, to tych nowych programów trochę na jesieni będzie i liczę na nie, bo u mnie też powoli wszystko wraca... Co do wejścia w nowy program, to ja otrzymałem informację, że trzeba mieć 8 tygodni przerwy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: boy (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 sie 2015 - 09:09:10

Tak jak pisze aGa firma Amgen została przejęta. Myśli samobójcze to tylko mydlenie oczu. Chodzi o pieniądze, nowa firma doszła do wniosku, że lek jest tak dobry, że mogą już go wprowadzić na rynek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Iwkasliwka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 sie 2015 - 15:03:29

Jestem z Lublina i mam taką samą sytuację.Leczenie trwało 8 miesięcy jestem zawiedzina wycofaniem programu...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Iwkasliwka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 sie 2015 - 15:07:18

Ja również Swidnik i niestety koniec programu 2 lata mam z głowy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Seba (185.34.77.---)
Data: 14 sie 2015 - 22:17:22

Witam jestem z Wrocławia ostatnia dawke leku wzialem 4 sierpnia pojechalem do kliniki po informacje bo dowiedzialem sie ze program zostal wycofany i musialem oddac oczywiscie pudelka. Jak na razie mnie nie mam wysypow ale nieco sie zalamalem bo chouje na arytrodermie łuszczycowa wiec mialem przez prawie 8 lat 90% ciala pokrytego luszczyca. Brodalumab bralem przez 2,5 roku i juz po pierwszym zastrzyku praktycznie luszczyca znikla i mialem prez te 2,5 roku nowa skore. a teraz wielkie zalamanie bo jezeli ma mnie tak znowu wysypac to nie wiem czy sobie z tym poradze...Tak nie da sie po prostu życ...Ale sie jak na razie nie zalamuje kupilem balsam emolium dla luszczykow, ziola od bonifratrow na luszczyce i tabletki Omega3 oraz tran wiec bede sie wspomagal zobaczymy co z tego wyniknie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: golon (91.244.221.---)
Data: 17 sie 2015 - 13:46:52

Hej dopiero zajrzałem na to formu. Byłem jednym z "królików", który testował Brodalumab przez 2,5 roku do 22 czerwca kiedy wziąłem ostatni zastrzyk. Wszystko było Super, dzięki niemu zapomniałem że pod futrem królika kryje się biedronka, która znowu zaczęła brać górę. Jutro muszę odwiedzić lekarza żeby wrócić do starej dobrej cygnoliny sad smiley bo z dnia na dzień wykwitów przybywa na całym ciele, a przed leczeniem miałem ok 50% pokrycia.

Trzymajcie się biedronki i głowa do góry

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.