Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: Igor (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 11 wrz 2016 - 21:19:13

Witam wszystkich!
Mam na imię Igor i od lat choruję na łuszczycę, a właściwie chorowałem. W tym roku w końcu udało mi się ją zaleczyć praktycznie w 100%. W związku z tym postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc każdemu kto chciałby również pozbyć się problemu jakim jest ta uciążliwa choroba. O sposobie w jaki udało mi się przezwyciężyć łuszczycę chętnie powiem wszystkim zainteresowanym, z tym, że obecnie właśnie takich ludzi szukam. Chcę zbadać rynek i bardzo proszę wszystkich zmagających się z łuszczycą, bielactwem, atopowym zapaleniem i innymi chorobami skóry o kontakt. Zapraszam również rodziny oraz znajomych osób chorych, którzy chcieliby pomóc swoim bliskim. Zaznaczam, że nie jest to żadne ogłoszenie firmy, jestem osobą prywatną i chcę po prostu pomóc, kontakt mejlowy czy telefoniczny praktycznie nic nie kosztuje w dzisiejszych czasach. Jeszcze raz zapraszam serdecznie, jestem pewien, że nikt nie będzie żałował, pozdrawiam, poniżej mój adres i nr telefonu:
[email protected] 511254574

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: NZ (---.play-internet.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 08:58:03

"Zbadać rynek"... Haha. Jakieś 3-4%- taki udział "rynku". Proszę o konkretne informacje na temat oferty- co z czym i jak się je. Zaoszczędzi Pan czas, nie poświęcając go na powtarzanie jednego i tego samego każdemu z osobna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: BUM-BUM (---.gtnet.net.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 10:33:00

Dokładnie jest tak, jak wyłuszczył sprawę - NZ.
Ponadto dodam uwagę, kto jest w stanie uwiarygodnić osiągnięte postępy w likwidacji zmian łuszczycowych?. Czy to ma być na wiarę, że ja to piszę pod nickiem IGOR???? i to jest święta prawda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: maxx (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 18:02:09

Chcesz pomóc?,zrób to na forum a nie kombinujesz jak koń pod górę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: Andrzej (---.gtnet.net.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 21:28:31

Kochani,
dziękuje za patriotyczną postawę i wykazanie się czujnością.
Bowiem my baranki i tak już jesteśmy doświadczeni przez los, więc po co nam kolejny tu fryzjer do czesania nas. Był ZEJ, dzielni sprzedawcy z Allegro, ze sklepów internetowych, więc wystarczy drogi Igorku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 13 wrz 2016 - 12:26:38

Igor - funny boy

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.