Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: jacq (---.tktelekom.pl)
Data: 10 gru 2011 - 19:45:15

Witam
Mam 16 lat na Ł choruje okolo 3 lat.Najwiecej zmian mam na głowie ,troszke w uszach,pempku i troche nizej pempka ;/
Długi czas stosowalem masci sterydowe przez swoja niewiedze ktore przepisywala mi pani dermatolog ...No ale coz do rzeczy
jakis miesiac stosuje masc cocosi (na glowe) i jakichs duzych rezultatow nie ma ...
czy mozecie mi cos polecic? cocois mi sie juz konczy i niewiem co mam robic ...co teraz wyprobowac?nie wiem czytalem cos o bioarpil i exorex ale sa to drogie produkty no ale niewiem
POMOZCIE!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2011 - 21:30:29

JACQ - ja na łuszczyce głowy teraz stosuje squamax nakładam na zmiany na 2-3 godziny pozniej myje głowe szamponem bambina takim dla dzieci,nakładam go codziennie.a co drugi dzien po sqamaxie leje kilka kropelek diprosalacu lekki steryd,a raz w tygodniu myje włosy w szamponie sterydowym clobex i musze powiedzien ze jest jak narazie ok,stosowanie sterydow z umiarem nie jest zbytnio szkodliwe ale trzeba umiec je stosowac.mi pani dermatolog powiedziała ze jak chce zaleczyc łuszczyce to tylko sterydy ratuja bo inne masci zbytnio nie pomagaja.łykaj oeparol 2 razy dziennie po 2 szt,do tego capivit a+e raz dziennie.powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: roxi (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 12 gru 2011 - 13:04:07

Ja zdecydowanie odradzam stosowanie jakichkolwiek preparatów ze sterydami, też byłem na tyle niedoinformowany że stosowałem się do zaleceń "specjalisty" który mi przepisał tego typu maśći a doprowadziłem tym moją skórę do strasznego stanu a łuszczyca jak była tak była. Po zmianie dermatologa zacząłem stosować różne rodzaje naturalnych dermokosmetyków + witaminy a+e, i w końcu trafiłem na takie, które dobrze reagowały z moją skórą i dały fajne rezultaty, po 2 miesiącach stosowania nie mam od pół roku reemisji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2011 - 15:33:01

roxi jakie to dermoksmetyki ? jakie masci?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: jacq (---.tktelekom.pl)
Data: 12 gru 2011 - 18:16:14

ja rowniez chciałbym wiedziec smiling smiley
no ale coż dzieki za rady... no niewiem ...sproboje jeszcze z cocoisem i do tego dodatkowo jakias masc z wit a lub pigoly z wit a + e i zobaczymy czy cos pomoze
czas pokaze ...


ps*u mnie w miasteczku jest malo "dobrych" dermatologow bylem u wiekszosci tych pseudo"najlepszych" no ale kazdy tylko sterydy i sterydy wiec zaczolem szukac w internecie i probowac ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja Luszczyca HELP...
Wysłane przez: roxi (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 13 gru 2011 - 13:48:24

daga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> roxi jakie to dermoksmetyki ? jakie masci?

To były preparaty dr michaels, wcześniej stosowałem inne ale te były chyba najlepsze, wiem że pomogły też kilku innym osobom, ale wiem też że u jednej dały średnie rezultaty, więc nie chcę tu w żadnym wypadku pisać że to jakiś "cudowny lek" jest.
Preparaty te, przepisał mi profesor Żaba - on leczy też sterydami, ale ja nie chciałem się zgodzić na żadne takie, bo wcześniej mi zaszkodziły i poprosiłem o coś innego no i wtedy mi zasugerował min to.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.