Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: Bartek (---.limes.com.pl)
Data: 14 gru 2011 - 17:23:52

słyszał ktos o tym leku Psorex ?????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: laluś (---.limes.com.pl)
Data: 15 gru 2011 - 21:20:51

jeden zlepszych leków jakie znam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2011 - 09:06:53

Fumaderm tabl., Psorex kaps. 200 mg.

Są to preparaty będące właściwie w eksperymentalnej fazie badań. Ze względu na liczne i silne skutki uboczne (m.in. zaburzenia pracy nerek i wątroby u 20% chorych), nie zostały one dopuszczone do obrotu na terenie Polski, pomimo że są stosowane u naszych niemieckich sąsiadów od 40 lat.

czy ktos stosowal je dłuzszy czas? i czy miał skutki uboczne?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 gru 2011 - 09:49:30

Brałam Fumaderm jakieś 8-9 lat temu. Sprowadzałam je wtedy z Niemiec i były bardzo drogie. Wtedy były w Polsce niedostępne. Jeżeli jest tak jak piszesz i nadal są w fazie badań to strasznie długo te badania w Polsce trwają. U mnie nie było po nich poprawy. Ze skutków ubocznych to chyba takie uderzenia gorąca, innych nie pamiętam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: kila (---.limes.com.pl)
Data: 17 gru 2011 - 15:09:07

ja używam tego leku i jestem bardzo zadowolona .łuszczyca moze nie zeszła calkowice w niektórych miejsach . bo zostala mi na kosci ogonowej ale w inych miejscach jest super . Na każdego inaczej działa . zażywam 2 kaspułki co drugi dzień do tego jeszcze specjalna herbatka latem słoneczko i jestem czyściutka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: filip (---.limes.com.pl)
Data: 17 gru 2011 - 15:13:51

http://allegro.pl/suplement-diety-i1996815041.html


ja u nich zakupuje psorex . Po drugim zakupie dają juz rabat .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: DAGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2011 - 16:23:05

KILA - CZY SA JAKIES SKUTKI UBOCZNE TEGO LEKU? ILE TYGODNI TRZEBA ŁYKAC ZEBY BYŁ REZULTAT?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: łowca naciągaczy (---.rivalhost.com)
Data: 17 gru 2011 - 16:27:38

Jak wam nie wstyd naciągać ciężko chorych ludzi na to gówno?!!! Sami z sobą gadacie, zmieniając jedynie nicki. Jeden poleca allegro, a chwilę potem powstaje nowy temat z tym samum adresem. Zresztą na tym forum, pełno tego typu gierek uskutecznianych przez naciągaczy. Powinni zmienić nazwę tej strony z luszczyca.pl na doimy.frajerow.z.luszczyca.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: łowca naciągaczy (---.rivalhost.com)
Data: 17 gru 2011 - 16:48:03

Założycielu tematu tzn złodzieju; zmieniłbyś chociaż IP, ale wiesz, że łyszczyk to łatwowierna istota, która oddałaby wszystko byleby pozbyć się choroby, dlatego łatwa do oszukania.
bartek(---.limes.com.pl), laluś(---.limes.com.pl), kila(---.limes.com.pl), filip(---.limes.com.pl). W innym temacie: wiola(---.limes.com.pl). Źle, że o tym piszę, bo następnym razem zmienią adresy przez proxy. Mam nadzieję, że niektórzy z was przejrzą na oczy i przestaną być przysłowiowymi leszczami do zgolenia. Nie wierzcie w cuda, jeśli chodzi o łuszczycę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: j (82.160.79.---)
Data: 17 gru 2011 - 19:41:22

KRYPTOREKLAMA "..ma....sprawiać wrażenie obiektywnej, informacji o danym przedmiocie, podaje też namiary firmy handlującej....itd."
Podana definicja pokazuje wyraziście, jak kryptoreklamą nagminne posługują się tutaj naciągacze, nazwijmy rzecz po imieniu zwykli oszuści, bo podają się za nas za łuszczyków i łamią w ten sposób podstawowe prawo netykiety, które zakazuje stosowania reklam i kryptoreklam na forach środowiskowych. Jest to zaraza, stonka dla zysku, dla złotówki nie uszanują nas, tegoż forum, mają to w głębokim ciemnym to zaułku. Na mnie złotówki nie zarobią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: do łowcy naciągaczy (---.limes.com.pl)
Data: 17 gru 2011 - 21:17:00

DO ŁOWCY naciagaczy jeśli uważasz ze chce naciagnąc kogoś chorego to sie mylisz . Borykam sie z ta chorobą od trzech lat . Na poczętku niwielkie plamki na nogach pózniej przeżuciło sie na łokcie , kosc ogonową i gowa . Miałam takze na paznokciach . Nie mam zamiaru tu nikogo naciągać . Psorex mi pomaga . Oprócz tego robie okłady sobie z kapsuty jezeli nie wierzysz moge przesłać tobie i każdemu kto chce rezultaty moich nóg a także rąk po braniu tego leku . Na nogach całkowicie zeszło problem jest z prawym łokciem gdzie mam blizne po wypadku na poczatku schodziło teraz pojawiły sie w tym miejscu krostki (ale lespsze krostki niż uschnieta skóra ) . nie mam zamiaru naciągać . Wpisz sobie w google nazwe psorex i poczytaj o tym leku . I jak nie próbowałes to sie nie wypowiadaj . Mi pomaga a po drugie weż pod uwage ze sciągam ten lek ze stanów i policz sobie koszty przesyłki . jednej paczuszki nie opłaca sie sciągać .PODAJ MEILA TO PRZEŚLE CI FOTKI .i POCZYTAJ SOBIE O TYM LEKU JA ZA NIM GO KUPIŁAM TEŻ PRZECZYTAŁAM O NIM NA FORUM > POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: do łowcy naciągaczy (---.limes.com.pl)
Data: 17 gru 2011 - 21:35:42

jesli nada sadzisz ze naciagam przecztaj sobie to http://luszczyca.org.pl/p1/?nowe-rozwiazania-w-leczeniu-luszczycy,62
psorex zawiera ester kwasu fumarowego .

Estery kwasu fumarowego są najczęściej wykorzystywaną ogólnoustrojową kuracją na łuszczycę.

Estry kwasu fumarowego

Estry kwasu fumarowego są polecane przez niektórych autorów w leczeniu ciężkich postaci łuszczycy. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, stosując mieszaninę estrów tego kwasu: dwumetylowego, monoetylowego i monometylowego. Mechanizm działania polega na wzroście wewnątrzkomórkowego stężenia wapnia, co normalizuje proliferację keratynocytów. Ponadto wykazują działanie immunosupresyjne. Wykazano, że ester monometylowy kwasu fumarowego pobudza wydzielanie IL-4 i IL-5 przez limfocyty Th2, nie wpływając na produkcję IL-2 i IFN-? przez Th1. Lek podaje się we wzrastających stopniowo dawkach, dobieranych indywidualnie. Za maksymalną dawkę uważa się 1,3 g/d. Leczenie może jednak powodować różnorodne objawy uboczne, takie jak napadowy rumień twarzy (flushing syndrome), nudności, biegunkę, zaburzenia żołądkowe, znużenie, leukopenię, limfopenię, eozynofilię, przejściowy wzrost transaminaz i kreatyniny w surowicy (13,14). Estry kwasu fumarowego stosowane są w leczeniu łuszczycy od 1959 roku. Od dawna też znane są ich doraźne efekty uboczne, zmuszające część pacjentów do zaprzestania leczenia. Jednakże pojawienie się prac wskazujących na bezpieczeństwo i brak istotnych powikłań w wielomiesięcznym, a nawet wieloletnim (ponad 10 lat) okresie terapii oraz poznanie immunologicznego aspektu działania estrów kwasu fumarowego, który pokrywa się z punktami uchwytu wielu modnych obecnie biologicznych immunomodulatorów (biologicals) spowodował renesans zainteresowania tym lekiem. W krajach Europy Zachodniej zarejestrowany jest do leczenia łuszczycy preparat Fumaderm, będący mieszaniną soli dimetylofumaranu i monometylofumaranu w dwóch rodzajach tabletek różniących się dawką (14)

masz tu koleiny link
http://luszczyca.info/viewtopic.php?t=504

nie bede wiecej szukac sam sobie poczytaj ja nie pisze ze na kazdego zadziala na mnie działa i nie pisz ze naciagam ludzi . Bo wiem jak cięzka jest ta choroba . Ze czasami nie chce sie zyc i wogóle zreszta co ja mam ci tu wypisywac ci co borykaja sie z ta choroba sami wiedza . Ja co roku czekalam do wakacji zeby schowac sie gdzies samemu w odludnym miejscu i sie opalac zeby to gówno zeszlo W tym roku mam nadzieje ze nie wyjdzie mi ponownie . Zreszta nie chce mi sie juz pisac . Mam nadzieje ze zmieniłes o mnie zdanie pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: do spamera (---.rev.netart.pl)
Data: 18 gru 2011 - 04:20:31

Trochę cytatów z neta:
"Sam producent twierdzi ze Psorex nie jest lekiem....FDA twierdzi ze lekiem być nie może ponieważ ma ZBYT MAŁĄ SKUTECZNOŚĆ!!!!Badania potwierdzają ze ma DUŻE SKUTKI UBOCZNE!!!"
"Cudownosc tego 'leku' polega na tym ze Prezydent firmy ktora TO produkuje zarabia kilka milionow dolarow rocznie.
Lata temu probowano zarejestrowac ten lek w USA jednak nie przeszedl on testow.
Wymagania nie sa az tak wyskie wystarczy udowodnic ze w ciagu 6 tygodni przynajmniej u 30 % pacjentow uzyskano jakas tam poprawe.Poniewaz Psorex nie jest dopuszczony do sprzedazy przez FDA jako 'lek' oznacza to ze w badaniach klinicznych uzyskal on mierne efekty.
Daj Boze ze tobie sie to uda-ale naprawde nie ma powodow do optymizmu".
------
Swego czasu było pełno ogłoszeń ludzi, którzy chcieli to sprzedać, ponieważ zwyczajnie się nabrali. Teraz mniej, bo już nikt tego nie kupuje. Na innym forum, wątek o tym niby leku zdechł w 2009r. Takie same "cudo" jak exorex itp. Poza tym, nie odpowiedziałeś na zarzut "łowcy naciągaczy", tzn dlaczego płodzisz posty podpisując się jako różna osoba i zachwalasz ten badziew? Sprawdziłem twój adres internetowy i jest to niszowy dostawca neta z Gdańska, więc nie ma mowy, żeby w jednym czasie tyle osób z jednego miasta zachwalało dany produkt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: dino (---.centertel.pl)
Data: 18 gru 2011 - 12:52:57

Jaosobiście znam osoby który ten lek pomógł . W 2010 był szał na ten lek . Osobiście próbowałem i na mnie nie działał .Ale wierze ci ze jestes zadowolony gdyż mam znajomą która przez okres 9 miesiecy nie miała ani plamki . Ale jeśli chcesz sprzedac ten lek to nniezchwalaj go samemu na forum tylko daj wypowiedzziec sie innym i tak sprzedaż a nawet jeśli nie to bediesz miał wiecej dla siebie smiling smiley Pozdrawiam i zycze zeby psorex pomagał ci najdłuzej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: lek sprzedawany w sklepie osiedlowym (---.limes.com.pl)
Data: 18 gru 2011 - 14:34:27

lek sprzedawany jest w na stronie osiedlowej limes moze dlatego tyle opini stąd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: słyszał ktoś o tym leku Psorex ????????????
Wysłane przez: brawo łowco naciągaczy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 gru 2011 - 15:57:51

Straszne. Naciągaczka (zmieniająca nicki) uważa, że jest w porządku bo według niej lek jest dobry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Fumaderm 70tabl.sprzedam bo nie mogę używać sad smiley
Wysłane przez: noemi84 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 lut 2012 - 13:07:53

Witam wszystkich forumowiczów. Od 13 lat choruje na łuszczycę i chyba wypróbowałam już cały alfabet leków i polskich i zagranicznych. Niedawno naczytałam się o Fumadermie i stwierdziłam, że to może mi pomoże. Znajomy załatwił mi ten lek z Niemiec niestety bez recepty bo to nie takie proste załatwić go na receptę i zapłaciłam za niego prawie 220 euro! masakra! i wszystko byłoby ok gdyby nie okazało się, że nie mogę brać tego leku bo mam problemy z wątrobą a ten lek podobno mógłby dodatkowo pogorszyć jej stan sad smiley i jestem załamana bo nie dość że nie mogę go stosować to jeszcze wywaliłam na niego niepotrzebnie 900 zł!
jeśli ktoś z Was chce i może leczyć się Fumadermem to proszę o kontakt bo chętnie go odsprzedam nawet za niższą cenę! zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.