Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Ile czeka się do szpitala?
Wysłane przez: JanLasica (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 lut 2014 - 18:42:52

Witam!
Ostatnio gdy byłem u dermatologa zaproponował mi skierowanie do szpitala (ale że były święta postanowiłem że przy następnej wizycie je wezmę). Jutro idę znów a że Ł. wygląda tak samo jak ostatnio to poproszę go o to skierowanie.
Jednak miałem też inne plany (mam już ustalony wyjazd od 03-14marca) stąd moje pytanie: Ile trzeba czekać aby dostać się do szpitala jak ma się skierowanie. Oczywiście chodzi o łuszczycę. I czy ten termin ustala się samemu czy raczej trzeba się dostosować.
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ile czeka się do szpitala?
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 13 lut 2014 - 13:56:59

Możesz ustalić termin pobytu w szpitalu. Oczywiście będzie to uwarunkowane terminarzem, bo przecież mogą nie mieć mieć miejsc na ten okres. Ja np. umówiłem się na pobyt dopiero po dwóch tygodniach, choć mogłem położyć się już w dniu ustalania terminu.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.