Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Rob (86.112.183.---)
Data: 28 kwi 2005 - 04:20:35

Witam. Czy luszczyca odbajwia sie juz w wieku dziecinnym czy moze sie wysypac np kolo 30???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: ada (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 08:13:27

Rob u mni pojawiła się w wieku 6 lat po operacji w narkozie i zaczęło się od skory glowy. A co do wieku to nie ma reguły-może się objawić w każdym wieku , często wywołuje ją silny stres . Pozdro!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: jedrek (---.pool.mediaWays.net)
Data: 28 kwi 2005 - 11:59:00

Ja gdy zachorowałem miałem 33lata.W rodzinie nikt nie chorował.Mam dzieci 19 i 9 lat.Są [odpukać] zdrowi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 28 kwi 2005 - 13:47:30

Mi łuszczyca pojawila sie w wieku 8 lat pozniej byla przerwa i w wieku 16 lat powrot az do dzis a mam juz 21 głownie na glowie, ale ostanio mialam troche stersu i zaczela atakowac reszte ciala ciagle mam nadzieje ze znow mnie czeka jakas dluzsza przerwa smiling smiley))aa i dodam jeszcze ze nikt w mojej rodzinie trego nie ma a przynajmniej sie nie ujawnia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: kasia (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 20:38:15

Witam.
Ja łuszczycę mam od 3 roku życia.Walczę z nią od ponad 20 lat,jest ciężko gdyż mam już zmiany pod paznokciami jak również zmiany stawowe.Okazało się ,że chorzy są po stronie ojca jak i po stronie matki więc miałam aż 75% szan ,że ja ją również będę mieć.Przez całe życie przepisywano mi Lorinden A dopiero po zmianach kolejnych lekarzy i wypytywaniu kuzynek dowiedziałam się ,że są inne leki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 21:59:24

U mnie pojawilo sie to w wieku 4 lat. Lekarz na poczatku leczyl mnie na wszystko oprocz łuszczycy ale wkoncu zrobil testy i padła diagnoza winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: kicia 37 (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 kwi 2005 - 19:10:45

Z łuszczycą walczę już 17-ty rok.Na razie jest o.k.
To już 1,5 roku jak mnie nie wysypuje, oby tak dalej.

POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: bogna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 23:52:23

Mnie dopadła w wieku 34 lat, powodem na pewno stres i przebyte infekcje górnych dróg oddechowych


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: ciacho_dunskie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2005 - 23:18:54

dokłądnie mam to samo...7 maja br mi się objawiła,mam 29 lat...nikt w rodzinie nie chorował..nikt nie choruje....u mnie ciągłe anginy i zapalenie migdałów,które są przerośnięte zresztą i będą usuwane za miesiąc są powodem tego,że moj układ immunologinczy został popier#olony...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Marek (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 02 lip 2006 - 19:16:38

Mi objawiła się 3 lata temu na dłoniach. Myślałem że to jakieś uczulenie, dopiero po 2 latach dowiedziałem się że to łuszczyca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: Marzena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2014 - 10:29:22

Mam 20 lat, łuszczyca pojawiła się ok. 5 miesiecy temu,tylko na łokciach, bardzo swedzi, a do dermatologa mam dopiero na styczen 2015 r. Mojemu ojcu objawiła sie 14 lat temu, tez tylko na lokciach, a potem na piszczelach, masci sa drogie i wystarczaja tylko na 5 smarowan.Przerabane

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: troll (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 28 lis 2014 - 17:48:42

"W jakim wieku pojawia się łuszczyca?"

Odpowiadam:
- W każdym.

Dziękuję, dobranocsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: w jakim wieku pojawia sie luszczyca?
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 gru 2014 - 21:00:25

Ja zachorowałam w wieku 22 lat sad smiley((

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.