Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Opalanie
Wysłane przez: marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 06 sie 2015 - 07:26:18

Witam mam pytanie jakich balsamow kremow lub oliwek uzywacie do opalania luszczycy ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opalanie
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 06 sie 2015 - 09:57:36

mam ciemna karnacje wiec pokrywam ciało najczesciej 10 potem 6,stosuje oliwkę zamiast kremu...na zmiany raczej nie nakładam niczego,jak sie wypala to łatwiej o remisję.
Zmiany smaruje tylko w przypadku podrażnienia dużą iloscią słonca i....to tylko bedac na takim słoncu jakie jest w Turcji czy Tunezji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opalanie
Wysłane przez: magda (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 09 sie 2015 - 19:29:26

Ja stosuję balsam do opalania z filtrem 10 lub 15 SPF ale jak miałam bardzo zsypane ciało to wychodziłam na słonko nie smarując się niczym na pół godzinki, nie dłużej, żeby się nie spalić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opalanie
Wysłane przez: luki (---.icpnet.pl)
Data: 10 sie 2015 - 00:40:52

mam do zaoferowania storne również poświęconej łuszczycy ... ale jest naniej pisany sposób leczenia maściami z których sam korzystałem... na prawdę pomagają..
luszczycamarek.blogspot.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opalanie
Wysłane przez: XYZ (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 sie 2015 - 16:16:35

czemu spamujesz całe forum ,oferujac masci ZIEJ-a w coraz to w innym temacie?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.