Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: jelito grube a luscczyca
Wysłane przez: black (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 05 maj 2014 - 22:32:44

tak naprawdę to do końca nie wiadomo co powoduje tę chorobę ja słyszałem różne tezy Ze jelito grube, że jakieś grzyby na narządach wewnętrznych są, że pasożyty. Na każdego działa coś innego trzeba testować, przy ziołach trzeba nawilżać całe ciało wtedy są jakieś efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jelito grube a luscczyca
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 05 maj 2014 - 23:19:45

Nie jestem pewna czy to wg. Tomabaka ale kefir i oczyszczanie to - w szklance kefiru/jogurtu na noc, zamoczyć 5/6 śliwek suszonych/wędzonych. Rano na czczo to wszystko skonsumować. Kuracja kilkudniowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jelito grube a luscczyca
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 06 maj 2014 - 06:28:05

Dobrym sposobem jest picie wody z cytryną na czczo,usuwa złogi kałowe z jelit całych nie tylko tego odcinka i bezpieczne
jak w jelitach nie ma stanu zapalnego skóra wygląda lepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jelito grube a luscczyca
Wysłane przez: adelajda313 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2014 - 11:13:52

Ja też jestem prawie zdrowa. Oczyściłam organizm z pasożytów, grzybów itd. To był dla mnie ogromna krzywda, jak lekarz mi powiedział, że nigdy nie będę zdrowa, że muszę się nauczyć z tym żyć. Nie uwierzyłam i Wy też nie wierzcie. To jedno wielkie kłamstwo. Ten świat jest na każdym kroku zakłamany. Jesteśmy ty co jemy. To jest prawda. Kosztowało mnie to wiele wysiłku, ale dzięki temu jestem zdrowa. Do końca życia już będę tak jeść i regularnie się oczyszczać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jelito grube a luscczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 19 gru 2014 - 12:40:36

adelajda313 rozumiem, że jesteś tu nowa, ale czy mogłabyś coś więcej? W jaki sposób oczyściłaś organizm z pasożytów? Co jesz, albo czego unikasz jeść? I czym się regularnie oczyszczasz? Chociaż tak ogólnikowo.

ps. proszę o odpowiedź adelajde313, a nie N

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jelito grube a luscczyca
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 12:54:57

Nie musisz mi przypominać w każdym poście
nie odpowiem na żadne z twoich pytań nie do mnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jelito grube a luscczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 19 gru 2014 - 13:35:11

hahahahaha..... nie rozpierdalaj mnie hahahahaha grinning smiley Nie no ty musisz być najważniejsza grinning smiley hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa grinning smiley popłakałem się ze śmiechu grinning smiley

Wątek bez Ciebie, to wątek bez sensu hahaha....prawda N? grinning smiley Wszędzie musisz coś dopisać, choćby troszkę grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.