Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Miły Łuszczyk (82.177.10.---)
Data: 26 wrz 2005 - 14:23:39

ja mam od pewnego czasu problem z pachwinami ,,... moj penis jest ok ;-)

jest to drastyczny i smutny temat..wszedzie ale nie tam ..

stosuje dziegc+steryd Lorinden T (ten czarny smierdziuch)

mial ktos taki problem ? jak z tym uporac sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: tomasa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2005 - 23:20:24

Kupcie sol z morza martwego,i kapcie sie w tym,a ty jak jestes w londku to idz do sklepu Holland&barets lub co s takiego i kup sobie produkty z morza martwego( death sea) sa szampony,sól,zel pod prysznic,nawilazacze,dluuga kapiel w soli zawsze pomoze,sadze ze taka sol mozna sprobowac znalesc w polsce,a co extremalnych przypadkow sprobojcie neotigason ...pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: luka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 15:07:52

hey mam sad smiley taki problem na penisie zauwazylem zaczerwienienie i luszczaca sie skore do tego te pekniecia strasznie piecze co t moze byc pomozcie please

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 15:49:13

polecam mycie sie mydlem siarkowym w kazdej aptece bez recepty za ok 4,50 no i masc solcoseryl bardzo dobra na kazde chore miejsce nie koniecznie na penisa czy wagine pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Tomek D.J (---.proxy.aol.com)
Data: 27 kwi 2006 - 16:27:32

Luka prawdopodobnie to luszczyca + grzybek sproboj Clortimazolum to na grzyba zlagodzi zaczerwienienia i pieczenie a na Luszczyce sam czekam na odpowiedz

I dziwi mnie ze tak malo facetow pisze na ten temat bo jak na razie to jest tylko kilka pytan ze strony meskiej populacji.

Podziekowania dla wszystkich kobiet za wypowiedzi i czekam na dalsze informacje na temat leczenia luszczycy na penisie.

Pozdrowienia dla Lysego ktory zapoczatkowal ten post. Napisz co u ciebie.

Tomek Londyn

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 19:39:04

tak jeśli łuszczyca jet wszedzie to i tam sie pojawia
niestety to boli
w skrajnym przypadku ratowałem sie niestety sterydami maściami cytowanymi poprzednio
ale jak łykam MTX nie mam problemow na mojej męskości

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: kobietka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 11:38:42

Skąd to się u was wzięło akurat tam? ... moze z nie mycia się ? :p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 12:38:31

kobietka to jest bardzo głupi tekst :-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 05 maj 2006 - 12:58:21

nie lamcie sie chlopaki myslicie ze dziewczyny badz kobiety nie patrza sie na nic innego tylko na wasze siusiaczki? to jest tylko dodatek nie macie sie co martwic fakt moze wy sami czujecie sie z tym zle i chyba was rozumiem bo ja mam ł na piersich co dopiero ja mam powiedziec...to dopiero masakra

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 15:09:31

śmię wyjaśnic żęskiej części firum
to nie jest tylko pryszcz i zmiany łuszczycowe na tych cześciach ciala
a te części naszego ciała są najbardziej delikatnymi miejscami naszego ciała i tak unerwionym i tak bolesnym
dostac pieścia w pysk jest niczym do luszczucy właśnie tam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 05 maj 2006 - 18:57:29

no nie wiem bo ptaszka nie mam hehe ale staram sobie to wyobrazic i juz mnie boli na sama mysl a moze bys sprobowal masci mocznikowe i bardzo pomaga moze i wam cos to da wiem ze jest to malo przyjemny tremat ale mocznikow masc jest swietna mi za uchami i na klatce piersiowej pogoila wszystko prawie smaruje nia cale nogi i rece rewelacja fakt ł mam i tak i tak ale powiem wam ze to chyba najlepsza masc i najskuteczniejsz tyle ze mam w niej znikoma ilosc hydrokortyzonu...ale to nic nie szkodzi buziole =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2006 - 09:44:02

Do Agacinki - jak sie nazywaja te masci mocznikowe, czy sa bez recepty i ile kosztuja?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Izabela (---.proxy.aol.com)
Data: 06 maj 2006 - 10:13:16

Do Kobietki
Chcialabym sie zapytac po co ty wogole wchodzisz na te forum
Jesli chorujesz jak MY,to nie radze Ci luszczycy na Twojej 'muszelce' i pupie,bo ja bja wlasnie mam.A jak juz cie dopadnie to powodzenia zycze
I nie wypisuj glupich pytan i nie zapomnij MYJ SIE
Do chlopakow ,trzymajcie sie,nie warto sie stresowac,ja se daje rade sterydami niestety,ale raz w tygodniu tylko smaruje.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: asmen (82.177.36.---)
Data: 07 maj 2006 - 10:25:18

Dobrą maścią na te miejsca (i przodu i z tylu), jest Pimafucort, warto wyprubować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2006 - 00:18:58

wiem, że jest niewiele maści które można używać w tak delikatnych miejscach. Ja dostałam maść robioną z cynkiem według przepisu od lekarza. Jest tylko taki problem, że prawie żadna apteka nie chce jej robić. Chłopcy, popytajcie swoich lekarzy, może znają recepturę, bo myślę, że i wam by pomagała, a jest bez sterydów.
W lipcu będę u swojej lekarki, to spróbuję ją podpytać, co jeszcze można stosować i wam odpiszę. Trzymajcie się dzielnie!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2006 - 00:25:14

Tym razem mam pytanie do IZABELI.

Mam łuszczycę na wargach sromowych, ale zatanawiam się, czy można ją mieć na wejściu do pochwy, bo ostatnio ciągle czuję ból przy współżyciu. U ginekologa byłam dwa razy i stanu zapalnego pochwy nie mam, a nadal czuję dziwną suchośc i pieczenie.
Czy masz też taki problem? Czy wiesz coś na ten temat?
U dermatoloda będę za jakiś miesiąc, ale już bym to chciała wiedzieć!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: alergik (---.icpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 19:49:51

od niedawna też mam problem z łuszczycą na penisie, te czerwone plamy mnie przerażają bo mimo stosowania masci - Chlorchinaldin H w tych miejscach wszystko jest nadal bardzo zaczerwienione.. nie ma poprawy mimo miesiecznego stosowania.. co ja mam robić?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: izabela (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 03 sie 2006 - 20:01:47

Do Maalgosi
Kochana,Tez mam takie problemy,ale nie sadze ze bolesne.
Tak jak pisalam uzywam sterydow , raz w tygodniu albo nawet nie.Staram sie nie za czesto.i czasami( bo mi sie nie chce ) smaruje sie parafina,mam taka specjalna.i jest w miare ok.Ale denerwuje mnie swiad,czasami potrafie sie zadrapac do krwi.wiem ze nie mozna uzywac zelu do higieny intymnej,ale ja uzywam,polski z seri aa.ja sie depiluje i to mi tez pomaga,a potem parafinka.i jakos sie zyje.Nie martw sie kochana.Jesli cie boli podcza wspolzycia sprobuj jakiegos zelu nawilzajacego,albo jeszcze lepiej oliwki johnson.Bedzie ok.
Pozdrawiam
Pisz jak cos.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: izabela (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 03 sie 2006 - 20:07:37

magosiu
wydaje mi sie ze we wnetrzu tez mozna dostac,wytwor skory=naskorek
czyli to co pokrywa nas od wew.ciensza delikatna warstwa.
Wydaje mi sie ze tak.Ale nie zamartwiaj sie nie ma sensu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: max (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2006 - 13:10:22

do alergik
maść curatoderm jest na łuszczyce , właśnie na takie miejsca jak penis
mi pomogło to i tobie pomorze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.