Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: sylwia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 sty 2011 - 22:15:06

Ja również proszę o podanie ceny i pojemności szamponu SELSUN 2,5 %. Znajomy przywózł mi go z Francji, używam od października 2010 i muszę powiedzieć, że narazie działa najlepiej ze wszystkich których do tej pory używałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: [email protected] (---.8-1.cable.virginmedia.com)
Data: 07 sty 2011 - 17:33:51

Witam serdecznie,

posiadam kilka opakowań szamponu Selsun 2,5 % 150 ml firmy Chattem,

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy:

[email protected]

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2011 - 20:46:13

SELSUN SZAMPON FIRMY CHATTEM 2,5% w/v

DOSKONAŁY DO PIELĘGNACJI SKÓRY GŁOWY PRZY TAKICH SCHORZENIACH JAK ŁUSZCZYCA , ŁUPIEŻ , EGZEMA , ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY.
Aktywnym składnikiem szamponu jest 2,5% siarczek selenu
Produkt nowy w pudełku. Opakowanie 150 ml.
Data ważności: 07/2013
tel:503 741 183

www.sabsimplex.net.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Gosiaaa (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 13 mar 2011 - 18:01:46

Selsun 2,5% mi nie pomóg a takie miałam nadzieję...

Do złuszczenia łuski świetny jest sqamax.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: loki (89.238.39.---)
Data: 13 mar 2011 - 21:19:58

Ja stosuję od ponad 2tygodni selsun i też nie widzę poprawy.. nadal się zbiera i teraz zaczęło mnie swędziećsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: aga (83.220.196.---)
Data: 30 mar 2011 - 11:13:25

Witam serdecznie,

Szampon SELSUN 2,5 % firmy CHATTEM jest ponownie dostępny. Długa data ważności - 2012 r.

Pojemność 150 ml.

kontakt: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Na problemy skóry głowy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 kwi 2011 - 18:43:19

Witam! Używałem tego szamponu jakiś rok temu, naprawdę mi pomógł. Miałem łojotokowe zapalenie skóry głowy i twarzy, a w konsekwencji trądzik pospolity o umiarkowanym nasileniu plus mnóstwo brzydkich wągrów. Szampon Selsun 2,5% pomógł mi w uwaga... MIESIĄC! Teraz już używam tylko raz na jakieś dwa tygodnie dla pewności, żeby nic nie wróciło i nie wraca! Kupiłem kilka sztuk na zapas jak byłem w Anglii. Jeżeli ktoś chce kupić, mam na zbyciu te kilka sztuk z zapasu. Proszę o kontakt na e-mail [email protected] albo pod numerem gg 673388.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: wiki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 kwi 2011 - 23:18:01

łojotokowe zapalenie skóry? łupież pstry? ok. zgadzam się, że selsun 2.5% działa wspaniale! ale... nie na łuszczycę!!! opamiętajcie się i nie nabierajcie ludzi!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun (---.metrolink.pl)
Data: 04 maj 2011 - 11:06:02

SELSUN SHAMPON FIRMY CHATTEM 2,5% w/v

DOSKONAŁY DO PIELĘGNACJI SKÓRY GŁOWY PRZY TAKICH SCHORZENIACH JAK ŁUSZCZYCA , ŁUPIEŻ , EGZEMA , ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY

Produkt nowy w pudełku.
Opakowanie 150 ml.

Data ważności: 07/2013
Aktywnym składnikiem szamponu jest 2,5% siarczek selenu.

tel:503741183
mail: [email protected]
www. sabsimplex.net.pl
Cena: 50 zł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: miet (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 maj 2011 - 17:46:30

selsun, czy do cholery jasnej to jest Centrum Handlowe Jarmark Europa - stadion X lecia, czy forum gdzie ludzie sobie pomagają? Przede wszystkim SELSUN 2,5% SZAMPON, nie jest szamponem leczącym łuszczycę. I tyle w temacie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: teresa (---.205.57.252.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 05 maj 2011 - 11:45:15

aga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam,
> Posiadam kilka opakowań szamponu SELSUN 2.5%
> (selenium sulphide).Doskonały do walki z
> łupieżem , łuszczycą , egzemą.Data ważności
> do 2012 r.Pojemność 150 ml.
>
> Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy.
>
> Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: foczka (---.abcdata.pl)
Data: 05 maj 2011 - 12:11:27

czytając opinie skusiłam sioe, ale zadnej najmniejszej poprawy nie widze, tak samo łuska, swędiz i do tego strnzie smierdzi, dla mnie zadna rewelacja i szkoda kasy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: SYLWIA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 maj 2011 - 17:37:30

Myśle że nikt tu nie nabiera ludzi!
Używam szamponu SELSUN 2,5 % OD PAŻDZIERNIKA zeszłego roku i działa rewelacyjnie. Trzeba być cierpliwym, nie oczekiwać po trzech myciach cudu!
Miałam plamy na czole że wsydziłam się rozmawiać z ludzmi, w tej chwili oczywiście mam pojedyńcze zmiany ale to nie już ta sama obrzydliwa skorupa! W moim przypadku jest tak że staram się oszczędzać szampon i używam go niewiele, smaruje (wcieram w miejsca z łuszczycą) sobie nim głowę w zasadzie na suche włosy, czekam z 15-20 minut i zmywam (przed zmyciem polewam wodą i jeszcze raz wcieram). Same włosy myję zwykłym szaponem takim jakiego używam na codzień. Ja polecam, wypróbujcie zanim skrytykujecie innych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: wiki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 maj 2011 - 04:11:55

"Ja polecam, wypróbujcie zanim skrytykujecie innych."

Tak jest, niech każdy chory na łuszczycę wypróbuje choć jedno opakowanie, kasy z tego próbowania wystarczy dla sprzedających/oferujących na długo.
Ja znam ten szampon od 20 lat!!! Mam łuszczycę i okresowe łojotokowe zapalenie skóry głowy i części twarzy, stąd czasami tłusty łupież. Na ten tłusty łupież i części twarzy (tu ostrożnie bo można poparzyć!)selsun 2.5% u mnie był genialny, ale ON NIE MA PRAWA ZADZIAłAć NA łUSZCZYCę!!! Jeśli komuś pomógł na "łuszczycę", to:
1.albo choroba została źle zdiagnozowana (łuski są w jednej i drugiej chorobie tylko tłuste albo suche)
2.lekarz nie pofatygował się w ogóle aby obejrzeć zmiany na głowie, no bo skoro ma Pan/i łuszczycę to łuszczyca.

POWTARZAM: opamiętajcie się i nie nabierajcie ludzi!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: sylwia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 maj 2011 - 14:39:06

Fajnie, że jest forum gdzie można podzielić się swoimi doświadczeniami...
Przykro mi wiki że uważasz kogokolwiek tu za oszusta. Możemy się umówić i ocenisz, zdiagnozujesz może sama czy jestem chora na łuszczycę i zapraszam do mojej łazienki sprawdzisz jakich szamponów używam.
Myślałam, że komuś pomoże moja rada ale wiki wie lepiej! Łuszczyca to nie może być, super, dzięki już mi lżej... I jacy lekarze, nie pofatygowali się żeby mi głowę obejrzeć, żaden na to nie wpadł od dwudziestu lat!
Już nie będę nabierać ludzi!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: wiki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 maj 2011 - 16:16:03

1.Mam przed sobą ulotkę od szamponu Selsun 2,5%.
Jest wyraźnie napisane-wskazania : łupież głowy ze zwiększonym wydzielaniem łoju (łojotok), łupież pstry. Koniec wskazań.

2. Kontaktowałam się z ludźmi chorymi na łuszczycę w Niemczech (tam szampon ten jest do kupienia w każdej aptece i bez recepty) gdzie jestem na forum dotyczącym tej choroby (ok. 12 000 użytkowników forum). Szampon ten pomógł podobno kilku osobom, ale okazało się że osoby te miały współistniejące zapalenie łojotokowe skóry.

Ja tylko przestrzegam, a opis wskazań w ofertach już trąci oszustwem. Chcecie, próbujcie, zareagować musiałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: miet (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 maj 2011 - 23:41:55

@wiki, ja też!4VVD4

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: miet (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 maj 2011 - 23:43:19

kodzik wskoczył tam gdzie nie miał... heh

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: big (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2011 - 20:27:01

Zainteresowanych szamponem Selsun 2,5% zapraszam na stronę http://www.selsun.com.pl. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z dolegliwościami skóry głowy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 sie 2011 - 21:25:48

SELSUN PRZECIW ŁUPIEŻOWY SZAMPON FIRMY CHATTEM 2,5%

DOSKONAŁY DO PIELĘGNACJI SKÓRY GŁOWY PRZY TAKICH SCHORZENIACH JAK ŁUSZCZYCA , ŁUPIEŻ , EGZEMA , ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY

Produkt nowy w pudełku.
Opakowanie 150 ml.

Aktywnym składnikiem szamponu jest 2,5% siarczek selenu.

tel: 503741183
mail: [email protected]
www. sabsimplex.net.pl
Cena: 50 zł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.