Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
noni alveo
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2005 - 10:12:23

Cholera ! Pisaliście już wielokrotnie że próbowaliście już wszystkiego,a nikt nie chce się podzielić spostrzerzeniami o nomi lub alveo.Cisza.To co stosowaliście czy nie.Odezwijcie się czy to pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: noni alveo
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2005 - 11:57:59

Alveo łykam od pocżatku września. Przez dwa miesiące po jednej działce, a od pażdziernika po dwie (rano 1/2 godż przed śniadaniem i wieczorem 2 godz po kolacji). Może troszkę się mniej łuszczy, ale generalnie zero poprawy (nic nie znikło, placki czerwone jak były tak są). Przy łuszczycy na efekty ponoć trzeba czekać nieraz i 8 miesięcy, więc sobie pije. Jak w styczniu nie bedzie poprawy to przestaje pić (i płacić, bo to drogawa zabawa). Dodam tylko, że jak narazie nic na mnie nie podziałało więc pewnie taki mam typ ł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: noni alveo
Wysłane przez: krystyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2005 - 13:33:28

mojej córce - alveo NIC !

co nie znaczy, że innym.....

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.