Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: s.gai (---.plusgsm.pl)
Data: 21 lis 2005 - 10:26:20

Jestem tu nowiutkasmiling smileytrafilam tu przypadkiem i bardzo sie z tego cieszesmiling smileyJakos razniej wiedzac,ze inni tez z tym walcza .Łuszczyce mam od dawnasad smiley probowałam roznych metod,wiadomo z jakim skutkiem..Jak wszyscy mam wzloty i upadki w walce z tym paskudztwem..choc przyznam,ze ostatnio chyba same upadki.Juz nie pamietam jak sie zyje bez tych wstretnych łusek i plam.. Chcialam wszystkim podziekowac za to,ze jestescie tu razem dodajac otuchy innym i dzielac sie doswiadczeniem.Nikt nie zrozumie łuszczyka tak jak drugi łuszczyksmiling smiley-nawet tego słowa nie lubie..
Ale przeciez trzeba jakos z tym zyc!!!
Jestem juz tak zdesperowana,ze zaczełam stosowac BSM-zobaczymy z jakim skutkiem(choc tak naprawde w ogole w to nie wierze)
Buzki dla wszystkich!smiling smiley teraz czesciej bede tu zagladacsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 21 lis 2005 - 12:06:57

fakt, to forum na mnie jak je znalazlem podzialalo podobniesmiling smiley pozytywniesmiling smiley
i tez zdesperowany siegnalem po BSMsmiling smiley i nie żałuję

pamiętaj że na początku po odstawieniu mazideł może być ciężko ale nie daj się złamać, ja kilka razy chciałem sobie dać spokój i sięgałem po diprosalic ale na szczęście zawsze udawało mi się powstrzymać a jak już pokonałem tą barierę to się zaczęło cofaćsmiling smiley i dziś jest spoko choć jeszcze walczęsmiling smiley ale to co mam to "pryszcz" smiling smiley podług pancerza i ran jakie miałem na początku!
Niekiedy miałem wrażenie, że łuszczyca się ze mną bawi nowymi wykwitami prowokując do powrotu do konwencjonalnych metod, nie dałem się i ustąpiła... pamiętajcie o tym wszyscy którzy sprobują BSM. Nie można dać się złamać! to choroba ma się złamać i spier....dzielać winking smiley

Powodzenia i wytrwałości życzę!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: s.gai (---.plusgsm.pl)
Data: 21 lis 2005 - 17:52:45

Witaj Neosmiling smiley
Naprawde BSM pomoglo?Znam osobiscie jedna osobke,ktora twierdzi,ze wyleczyla luszczyce za pomoca BSM myslalam,ze to tylko przypadek...ale przesledzilam watek Jomy i probujesmiling smiley Tylko nie wiem czy mi cierpliwosci wystarczy..
Po jakim czasie zauwazyles jakies efekty?
Naprawde zadnych uzywek..nawet takiej malutkiej ,slabiutkiej kawki z mleczkiem?winking smiley
A mazidelka?....zadnych....?nawet tyci..tycisad smiley... ? Jeden dzien wytrzymalam ale ciezko bedzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 21 lis 2005 - 18:16:47

jeśli tylko tego chcesz to wytrzymaszsmiling smiley tak jak jasmiling smiley, nie było lekko to fakt ale jaką cenę ma zdrowiewinking smiley?? a co do pytań... zero kawy, herbaty, alkoholu...:| starałem się przestrzegać wszystkich zaleceń... efekty takie minimalne ale dla mnie mające jasny przekaz że dzieje się coś dobrego pojawiły się po około 2 tygodniach a potem było już z górki, proces bardzo powolny ale dający się zauważyć i zmierzający do powstania takich śladów w miejscach ognisk jak po zejściu strupka z gojęcej się rankismiling smiley Jeden dzień poświęceń masz już za sobą i nie zmarnuj tego i nie daj się złamać w razie najdejścia kryzysu!
Pisz wtedy do mniesmiling smiley damy rade!

Go go go! Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: s.gai (---.plusgsm.pl)
Data: 22 lis 2005 - 00:27:37

Dziekismiling smileyna razie sie trzymam ale wiem ze bedzie kiepsciutko po odstawieniu sterydow...Bardzo pomaga mi fakt,ze nie jestem sama z tym problememsmiling smileyBuzkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 22 lis 2005 - 00:40:54

Dasz radesmiling smiley

Buźka!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: s.gai (---.plusgsm.pl)
Data: 22 lis 2005 - 00:44:43

mialam juz spac dawnowinking smileystrasznie wciaga to forumsmiling smileyczytam i czytam...ale juz teraz to pa!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: Gosia A (---.netburg.pl)
Data: 22 lis 2005 - 01:08:31

podpowiedzcie i z tą metodą BSM, ile czasu dziennie muszę jej poświęcić, zważywszy, że mam obowiązki domowe 24 h na dobę? jestem zainteresowana, bo nie mam czasu isc do"znachorow" po nowe recepty i starą śpiewkę. pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 22 lis 2005 - 01:11:02

... powinno sie myślę conajmniej 30 min rano i 30 min wieczorem, joma zdaje sie poswiecala na to znacznie wiecej czasu ale ona jest zdrowa a ja tylko podleczonysmiling smiley wiec moze ma racje... przejrzyj dokladnie jej wątek, tam wsio jest opisanesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: Elwirka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2005 - 11:47:05

jezu jak fajnie ze nie jestem sama !!! uff...ulzylo mi bo juz mialam schizy ze ja jedyna na swiecie mam luszczyce i ze nikt mnie nie zrozumie itd. itp. co to jest to BSM...?? bo jeszcze nic niewiem. dopiero dzisiaj sie dowiedzialam o tym ze jestem chora. normalnie to "najszczesliwszy" dzien w moim zyciu.....****!!!!sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: s.gai (---.test.plusgsm.pl)
Data: 22 lis 2005 - 13:20:32

ElWirko kochanasmiling smiley
od tego sie nie umiera ,po prostu trzeba nauczyc sie z tym zyc,przyznam na poczatku jest trudno ale z czasem naprawde jakos mozna sie przyzwyczaic. Ja na glupie pytania -co to jest?odpowiadam,ze mam uczulenie na pomidorywinking smiley
Trzymaj sie i sie nam tu nie zalamujsmiling smiley
a o BSM poczytaj u Jomy
Pozdrowienia dla Gosi A i Neosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Wysłane przez: Elwirka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2005 - 22:57:24

dziekuje slicznie!!!smiling smiley naprawde juz toche mi ulrzylo...bo na poczatku to byla uuu....MASAKRA!! ale nic zong wypadlo na mnie i mowi sie trudno! dzieki jeszcze raz s.gai !!smiling smiley a z tymi pomidorami to nie taki zly pomysł....

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.