Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: Gosia A (---.netburg.pl)
Data: 21 lis 2005 - 19:08:21

Witam. Na Forum jestem dopiero kilka dni, a już mnie to "wciągnęło" na całego. Kilka lat temu, kiedy już miałam dość ględzenia dermatologów - w kółko to samo - zaczęłam poszukiwać w Internecie informacji o leczeniu łuszczycy. Niestety, nic nie było, co by mogło mi pomóc.
teraz odnalazłam TĘ stronkę. Codziennie śledzę, jak wiele osób tu się przewija i wydawać by się mogło, że są tu bardziej ufni niż wobec swoich lekarzy. To chyba lepiej działa niż pomoc u psychologa. Ja sama się cieszę, że można tu poznać tak wiele wspaniałych osób z podobnymi doświadczeniami. A więc przejdę do rzeczy:
POSZUKUJĘ OSOBY, KTÓRA TO ZAPOCZĄTKOWAŁA, tj. autora Forum. Dziękuję serdecznie za nią. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 21 lis 2005 - 19:13:38

forum zdaję się założyli ludzie z onclinicsmiling smiley i jak widać nie jest ono zbyt pro onclinicowe ale świetnie się spisuje jako miejsce schadzek zainteresowanychsmiling smiley
Po za tym forum tworzą wszyscy jego użytkownicy tym samym ty do nich właśnie dołączyłaśsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 21 lis 2005 - 21:57:18

autorem tej strony jest Dareksmiling smiley Sympatyczny gośćsmiling smiley
Namiary na Niego są na początku wątku pt: "Gdzie mieszkamy i e-maile".
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 21 lis 2005 - 22:04:32

oo, to nawet nie wiedzialemsmiling smiley
po tym poscie zaczalem robic wlasne dochodzenie ale nie znalazlem zadnego info:| ... dobrze wiedziec... Ciekawe czy on sobie zdaje sprawe ile to forum niektorym pomaga...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 21 lis 2005 - 22:37:32

Założył to forum, ponieważ sam jest jednym z nas...
więc napewno wie, co to znaczy mówić o naszej chorobie i pomagać sobie nawzajem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 21 lis 2005 - 22:53:09

dobrze zrobiłsmiling smiley i dobrze ze to nie jest jakieś komercyjne forum bo się właśnie zastanawiałem niedawno czy w związku z tym ze ogólnie jadą tu po onclinic, ja tez pojechałemwinking smiley to, że to zlikwidują albo zaczną moderować a tak widzę ze hulaj dusza... ale i to mi dzisiaj jakoś nie poprawia humoru:|

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 21 lis 2005 - 22:58:35

a co się dzieje? Czemu masz zły humorek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 21 lis 2005 - 23:03:57

hehe, juz mi sie poprawiłsmiling smiley) wystarczyła jedna optymistyczna wiadomoscsmiling smiley) na szczescie mi niewiele do szczescia potrzebasmiling smiley) apropo Twojego drugiego wątku o pomocy... to moze sie przydac komus... sam juz myslalem o tym ale narazie jeszcze umiem sie wziac w garsc na szczescie ale fakt faktem ze przy tym chorubsku mozna czasem popasc w depreche... tylko Ciekawe czy sie ktos odwazy poprosic o taka pomoc... u nas ludzie sie tego boja a to chyba nie ma czego bo mysle ze ktos kto zna sie na rzeczy na prawde moze pomoc, ja na szczescie mam rodzine i przyjaciol ktorzy potrafia po prostu bycsmiling smiley i to juz mi pomaga....smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 21 lis 2005 - 23:22:14

wiem, ludzie obawiaja sie psychologow. Zapewniam, ja rowniez sie obawialam, ale siegnelam juz takiego stanu emocjonalnego, ze albo w jedna albo w druga strone. A ten czlowiek mi pomogl. wiele mu zawdzieczam. Przede wszystkim to, ze coraz lepiej znam siebie i coraz lepiej potrafie sie znajdowac w tym swiecie..lepiej rozumiem innych..a to wazne. Otworzylam sie na innych i powoli staje sie pewna siebie kobieta.Dzieki zmianie sposobu myslenia, przyciagnelam do siebie dobrego czlowieka, z ktorym teraz jestem. Zbudowalam swoja wartosc...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 21 lis 2005 - 23:30:15

smiling smiley to widac nawet tutaj Agnieszko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 21 lis 2005 - 23:44:03

smiling smiley Dzieki NEOsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: Gosia A (---.netburg.pl)
Data: 11 gru 2005 - 03:42:04

Jeżeli to Darek założył tę stronę, to gratulacje. Bardzo skromny człowiek, skoro się jeszcze nie uawnił w tym wątku... Darek, odezwij się! Powiedz coś o tym pomyśle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WYMYŚLIŁ TĘ STRONĘ?!
Wysłane przez: adamos (193.24.201.---)
Data: 11 gru 2005 - 23:10:26

ktokolwiek to zrobił to należą mu się ogromne gratulacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.