Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: FeliksA (---.polskieradio.pl)
Data: 07 sie 2013 - 11:43:50

Witam,

Pisze do Państwa ponieważ udało mi się opracować w zeszłym roku ziołowy preparat, oparty wyłącznie o polskie zioła, który w ciągu dwóch miesięcy skutecznie usuwa łuszczycę głowy.

Od zeszłego roku zastosowało go ponad 100 osób i u wszystkich efekt kuracji jest doskonały. Co ważne remisja trwa do dziś. Działa nawet u osób które chorują od 40 lat. Klienci są zachwyceni, a przed zastosowaniem byli bardzo sceptyczni, po doświadczeniach z innymi produktami dostępnymi na rynku.

Stosowanie jest bardzo proste, bezpieczne i nie uciążliwe. Za pomocą dołączonego atomizera nanosimy preparat na skórę głowy, zakładamy dołączony czepek na 2 godziny, a następnie myjemy głowę. Preparat nie powoduje żadnych podrażnień ani skutków ubocznych. Jest łagodny dla skóry i w 100% bezpieczny.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, a myślę że powinniście, to proszę o kontakt telefoniczny 604 446 790, lub mailowy [email protected]

Gwarantuję jego skuteczność!

Feliks Adamczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 10 sie 2013 - 05:59:43

Potwierdzam działanie preparatu
u mnie on się sprawdził

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: goralwro (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 sie 2013 - 21:22:53

a ile on kosztuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 12 sie 2013 - 21:47:05

słabszy 90 coś, mocniejszy 100 z groszami z przesyłką
buteleczka starcza na tydzień na większe zmiany
ja skorzystałam z darmowych testów i u mnie działa świetnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: ewa gac (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 gru 2013 - 13:02:36

Dzien dobry
Moja córka zachorowała na łuszczyce około 4 lat temu. leczymy sie u dr Wasyłyszyna. Przez rok nikt nie portafił rozpoznać choroby...
Okresowo objawy znikaja ale niestety wracają i obejmują wiekszy obszar głowy i pleców.
Jeśli to możliwe to prosiłabym o przeslanie opakowanie bezplatnego tetowego. Spróbuje na małej powierzchni głowy córki. jesli zadziala to chętnie nabęde od pana preparat. ewa gac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 gru 2013 - 21:03:15

Ja testuje od kilku dni.
Jaki będzie efekt na pewno napiszę.
Na dłonie raczej nie pomaga. Co do głowy dajcie mi kilka tygodni to napiszę opinie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 17 gru 2013 - 21:46:33

Andrzej jak go stosujesz na ręce????
ja nim właśnie zaleczyłam ręce od łokci w dół na wiosnę więc u mnie podziałał
ale jak zawsze przy ziołach trza czasu co najmniej 2 miesiące jak w moim przypadku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Andrzej (---.dynamic.cdma.plus.pl)
Data: 18 gru 2013 - 13:39:23

Na ręcę maznąłem na 2 dni i patrzyłam reakcji.
Za krótko by to ocenić a że buteleczka mała skoncentrowałem się na głowie.
Za tydzień zdam Ci i innym relacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: FeliksA (---.ptim.net.pl)
Data: 26 mar 2014 - 20:22:23

Panie ANDRZEJU, czy moge prosić o dalszy ciąg relacji ze stosowania mojego preparatu?
Jaki jest efekt kuracji Nefretem?
Zapraszam do dyskusji osoby stosujące...
FeliksA
www.nefret.eu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: xyz (---.play-internet.pl)
Data: 27 mar 2014 - 01:16:57

Kilka dni temu, Andrzej napisał w innym wątku, co sądzi o tym preparacie.

Andrzej Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Płyn feliksa stosowalem na głowę intesywnue
> przez 3 tygodnie.
> Zamiast lepiej to bylo gorzej i to znacznie.
> Rozpapralo mi sie solidnie.
> Czy w 100% to wina płynu Feliksa nie chce mówić
> by nie dawać złego świadectwa.
> Mi nie pomógł.

Wychodzi na to, że kolejne cuda na kiju związane z leczeniem łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 27 mar 2014 - 06:02:02

Stosowałeś że tak mówisz???????????
ja stosowałam /stosuje i nie zgadzam się z twoją opinią

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: anima (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2014 - 13:36:55

Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: anima (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2014 - 18:54:42

N pisalas wczesniej ze buteleczka kosztuje 100 zl i wystarcza na około tydzien przy czym kuracja moze trwac okolo 2 miesice :/ niestety ale dlamnie to drogo zeby w ciemno probowac (zbyt malo opini) a z checia chcialbym bo mam wieczne problemy z ł głowy :/

Opcje: Odpowiedz?Cytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 27 mar 2014 - 19:28:38

anima Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> N pisalas wczesniej ze buteleczka kosztuje 100 zl
> i wystarcza na około tydzien przy czym kuracja
> moze trwac okolo 2 miesice :/ niestety ale dlamnie
> to drogo zeby w ciemno probowac (zbyt malo opini)
> a z checia chcialbym bo mam wieczne problemy z ł
> głowy :/

Nie wiem na ile buteleczka starcza na głowę ja stosowałam na ręce
małe sprostowanie smiling smiley
zależy też chyba od tego jak dużo jest zmian i na jakiej powierzchni ciała
moja opinia jest pozytywna
szkoda ze tak mało stosujących się wypowiada

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 mar 2014 - 14:39:37

Kolego xyz.
To ze napisałem iż płyn feliksa mi ni pomógł wcale Cie nie upoważnia by mnie cytować z takim przesmiewczym jadem w stosunku do tego preparatu.
Mi nie pomógł moze innym pomoże.
Zastosowalem inny "wynalazek" i luszczyca z głowy znika.
Widać trzeba trafić na to co pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: xyz (---.play-internet.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 02:52:48

Andrzej Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kolego xyz.
> To ze napisałem iż płyn feliksa mi ni pomógł
> wcale Cie nie upoważnia by mnie cytować z takim
> przesmiewczym jadem w stosunku do tego preparatu.
> Mi nie pomógł moze innym pomoże.
> Zastosowalem inny "wynalazek" i luszczyca z głowy
> znika.
> Widać trzeba trafić na to co pomaga.


Skoro masz sposób, to go opatentuj i zostań milionerem, bo jak na razie robisz z siebie idiotę, pisząc w co drugim wątku, coś w stylu: "wiem, ale nie powiem". Zachowujesz się jak psychol pragnący zwrócić na siebie uwagę, szukający znajomych gotowych korespondować z tobą przez maila. Osobiście kładę laskę na twoje uzdrowicielskie science fiction, tyle samo warte co płyn z tematu. Gościu oferuje jakąś niesprawdzoną wodę ziołową i chce za to kasę! Najzwyklejsze skurwysyństwo, najzwyklejsze żerowanie na ludziach nieuleczalnie chorych!



N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> słabszy 90 coś, mocniejszy 100 z groszami z
> przesyłką
> buteleczka starcza na tydzień na większe zmiany
>
> ja skorzystałam z darmowych testów i u mnie
> działa świetnie

Jeśli działa tak świetnie, to dlaczego w innych wątkach piszesz, że nadal walczysz z łuszczycą? Już się całkiem pogubiliście w bajerowaniu ludzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 kwi 2014 - 06:35:04

kolego xyz gdybyś poczytał ze zrozumieniem zamiast tryskać jadem było by to z korzyścią dla ciebie ja myślę
łuszczyca to nie choroba którą zaleczysz w tydzien no chyba że sterydami z pewnikiem na mocniejszy wysyp
wiec daruj sobie
Owszem stosowałam płyn w ubiegłą wiosnę na ręce tam gdzie zaleczyłam zmiany ponownie nie wyszły ............................ale systematyczności nam łuszczykom brak więc za wcześnie odpuściłam być możne pod wpływem takich postów jak twój
tym razem stosuje na nogi których poprzednio nie leczyłam płynem i zmiany znikają ale jak pisze wyżej to nie pryszcz który można zaleczyć w tydzień
w dodatku taką jakąś wodą ziołową smiling smiley
Jestem znaną osobą w realu osobą z for różnych nie tylko z tego więc kłamstwo szybko zobaczyło by światło dzienne bo biorę udział w spotkaniach nie jestem anonimową N smiling smiley
Cop zaś chodzi o andrzeja nie wiem czy masz racje pisze z nim na piv i nie odniosłam wrażenia że to tylko chęć korespondencji
więc czytając twój post odnoszę wrażenie że ty zachowujesz się jak psychol osądzając ludzi nie znając ich
czy to nie jest skurwysyństwem ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 07:58:19

Jezeli ktos zwraca uwage na niefajne słownictwo czy zachowanie to tak samo powinno go razic zachowanie kolegi.Pan Andrzej wielokrotnie wyrażał sie w sposób agresywny i chamski w stosunku do ludzi z których opinia sie nie zgadza.Sama kulture jego wypowiedzi odczułam na sobie choc przyznac trzeba iz ja takowych słów nie uzywam w stosunku do nikogo.Płyn pana feliksa nie ma wymaganych zezwolen do leczenia łuszczycy,nie ma także potwierdzonych iformacji ze leczy łuszczyce.Sa ludzie(znam opinie 2osób-w tym N) że działa i zmiany podobno zniknęły....ale nie do konca,leczone sa róznymi metodami wiec...trudno potwierdzic wiarygodnosc działania akurat preparatu.Jest to kosmetyk na porost włosów-to jest fakt.....ze przy okazji okazuje sie ze moze zadziałac na zmiany łuszczycowe u kogos....no znajac nieprzewidywalnosc łuszczycy...jest to mozliwe.Co do tego ze pogorszył sie stan ludziom to tez jest kilka info w tym przynajmniej 3 dobrze znane N wiec spokojnie.Kazdy produkt na jednego działa na drugiego nie ale....po pierwsze czy nie lepiej korzystac ze sprawdzonych srodków leczniczych?Pozwólmy kazdemu zadecydowac co chce stosowac.Ludzie maja swoj rozum i jak beda chcieli spróbuja jak nie to nie a nawet jak spróbuja i nie zadział to maja prawo byc rozgoryczeni i o tym pisac.Nie kazdy tak jak pan Andrzej pomimo ze mu nie pomógł a "rozbabrało mi sie solidnie' nadal w ramach kolezenstwa z N....chwali. Nawoływania do stosowania słychac na wszystkich forach,skutecznosc wszedzie potwierdza własnie N....jakos innych nie widac winking smiley Wszystkim życze remisji czym kto uzna za stosowne ja osiągnac czy masciami,czy lekami ,czy dieta czy ziołami czy też ...kosmetykiem za 90 zł....jak sie uda to dlaczego nie?miłego dnia,wiosna jest, słonko wielce pomocne w walce wiec z usmiechem wzajemnym szacunkiem walczmy z ...łuszczyca a nie z sobą smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 kwi 2014 - 08:26:56

Znam jedną której się ponoć pogorszyło też na 100% nie potwierdzę że to przez płyn jak i ty nie potwierdzisz że mi płyn pomaga
jeśli o ścisłość chodzi nie są leczone różnymi metodami no chyba że ty lepiej wiesz czym ja się leczę odemnie smiling smiley
owszem wydaje pozytywną opinie o płynie ty zaś kroczysz krok za mną żeby wydać negatywną
ja stosowałam i stosuje ty NIE więc czyja opinia prawdziwsza smiling smiley
O jakim koleżeństwie piszesz ? ja bynajmniej nic o tym nie wiem
kolejny dowód że lepiej odemnie wiesz czym się leczę z kim koleguje i Bóg raczy wiedzieć co jeszcze lepiej wiesz na temat mojej osoby odemnie smiling smiley
Owszem każdy ma prawo do swojej opinia pod warunkiem że sprawdził coś na sobie i wie na bank "nie działa"
bo jakoś opinia innych mnie nie przekonuje
na mnie nie działa cygnolina,prodermina itp czy ja pisze że szajs nie godny uwagi bo na mnie nie działa???
Oceniając innych spójrzmy wpierw na siebie to tak na początek nowego dnia miesiąca smiling smiley
Pogody ducha życzęsmiling smileymoże i remisja się trafi dłuższa jak miesiąc oczekiwana przez 50 lat smiling smiley
to wmawianie innym że to nieuleczalne dożywotnie pewnie wciąż powraca nowymi zmianami smiling smiley i nie odpuszcza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 09:12:20

a teraz przeczytaj jeszcze raz oba posty...mój i swój ...doskonale widac różnice smiling smiley

Tak dla uzupełnienia i naprostowania twoich nieprawdziwych informacji:
NIGDZIE NIE PISZE ŻE NIE DZIAŁA....informuje jedynie ze nie ma wymaganych zezwolen ,co jest zgodne z prawdą,na opakowaniu NIE MA PODANEJ DATY WAŻNOSCI ANI PRZYDATNOSCI DO UZYCIA,NIE MA PODANEGO SKŁADU,NIE MA BADAN POTWIERDZAJACYCH WYLECZENIE Z ŁUSZCZYCY,JEST TO KOSMETYK NA POROST WŁOSÓW-takie są fakty,czyż nie?

Poza tym NIKOGO NIE OCENIAM ...wyrazam tylko swoje zdanie na temat niekulturalnego zachowania wzgledem innych .

Co do mojej remisji no niestety rozczaruje cie nie bedzie dłuzsza jak miesiąc ze wzgledu na leki które musze brac.Ale ciesze sie z kazdej nawet miesiecznej remisji,jestem pogodna ,otwarta na ludzi,potrafie docenic wszystko co udaje mi sie osiagnac.Nie dorabiam ideologii,nie kreuje sie na jedyna sprawiedliwą ,nie podwazam osiągniec medycyny czy ziołolecznictwa.Reszte kazdy doczyta sam,wszak duzo piszesz o metodach jakimi sie leczysz...ciagle. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.182.174.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 11:20:06

Pewnie w jakims malym stopniu dziala ale fakt Szater nie mialbym ochoty stosowac czegos nie sprawdzonego na ta chorobe to raz dwa cena wogole kosmos ale nie dziwi wiec wychwalanie tych co tyle czasu stosuja to za darmo .Wiec trzy ja nie sprzedalbym sie i nie wychwal tylko z tego powodu ale .......Dobrze ze wlasnie SZater wspomnialas o chamskich wypowiedziach pewnych ludzi bo zwracalas uwage np Pablo ja zreszta tez a on to pikus w stosunku do innych choc slownictwo razi ale prawde powiedziawszy po takim np ataku jak mu pewne osoby zaserwowaly bylbym jeszcze gorszy ....A ODNOSNIE jeszcze tych cudo wynalazkow nie oceniam nie stosuje nie stosowalem i nie mam ochoty wiec sie nie wypowiem ale jakim prawem ktos chce porownywac do cygnoliny proderminy srodkow sprawdzonych i cenionych ...............A juz nie wiem co na to inni ale to wyliczanie remisji kto ma dlugo kto wogole itd razi wyjatkowo .Razi mnie gdzie mam dwa lata i licze ze bedzie dluzej jak odbiera ktos co wogole jej nie ma ........moze warto sie zastanowic zanim sie tak zacznie polemizowac .Nie zawsze mamy na to wplyw choc czesto pewnie tak wiec moze cieszmy sie tym ale nie ublizajmy innym co nie maja tego szczescia dzis .Kiedys moze byc odwrotna sytuacja wiec ...wiecej wyrozumialosci .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 kwi 2014 - 15:34:02

szater Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a teraz przeczytaj jeszcze raz oba posty...mój i
> swój ...doskonale widac różnice smiling smiley
>
> Tak dla uzupełnienia i naprostowania twoich
> nieprawdziwych informacji:
> NIGDZIE NIE PISZE ŻE NIE DZIAŁA....informuje
> jedynie ze nie ma wymaganych zezwolen ,co jest
> zgodne z prawdą,na opakowaniu NIE MA PODANEJ DATY
> WAŻNOSCI ANI PRZYDATNOSCI DO UZYCIA,NIE MA
> PODANEGO SKŁADU,NIE MA BADAN POTWIERDZAJACYCH
> WYLECZENIE Z ŁUSZCZYCY,JEST TO KOSMETYK NA POROST
> WŁOSÓW-takie są fakty,czyż nie?
>
> Poza tym NIKOGO NIE OCENIAM ...wyrazam tylko swoje
> zdanie na temat niekulturalnego zachowania
> wzgledem innych .
>
> Co do mojej remisji no niestety rozczaruje cie nie
> bedzie dłuzsza jak miesiąc ze wzgledu na leki
> które musze brac.Ale ciesze sie z kazdej nawet
> miesiecznej remisji,jestem pogodna ,otwarta na
> ludzi,potrafie docenic wszystko co udaje mi sie
> osiagnac.Nie dorabiam ideologii,nie kreuje sie na
> jedyna sprawiedliwą ,nie podwazam osiągniec
> medycyny czy ziołolecznictwa.Reszte kazdy doczyta
> sam,wszak duzo piszesz o metodach jakimi sie
> leczysz...ciagle. smiling smiley


wszędzie czuć jednak twoją ironie odnośnie płynu
na opakowaniu jest podana data ważności i zawsze była kto stosuje o tym wie
nie istotne jest dla mnie na porost czego jest ten skład ziół ważne że ja nie porastam łuską smiling smiley
leczy łuszczycy czy tam zalecza (czepianie się słówek)jak kto woli i fakty widzę na sobie może jakbyś i ty spróbowała nie pisała byś swoich opinii o czymś o czym nie masz pojęcia
jak ktoś czyta wszystkie twoje posty na wszystkich forach wie że jedne wynalazki zachwalasz drugim jesteś przeciwna
mam znowu szukać twoich wpisów???

Waldek każdy miał okazje testować preparat za darmo więc o co kaman???
(uważasz że ktoś się sprzedaje bo próbuje sobie pomóc
żałosne to)
że wyrażam pozytywną opinie o czymś co u mnie działa?????????
twoja cenna cygnolina nie działa więc wychwalać jej nie mam zamiaru mimo że przetestowana klinicznie więc daruj sobie osobiste wycieczki
fakty poproszę stosowałeś płyn wydaj opinie nie nie krytykuj jak nie wiesz co koniec tematu
Skoro plamki są na całe życie bez możliwości pozbycia jeno pokochania ich każda remisja ważna opisana publicznie ja myślę
Nie ubliżajmy innym ale też nie krytykujmy czy dyskryminujmy sposobów leczenia których nie znamy
zanim osądzimy kogoś spójrzmy na siebie nie będzie nieporozumień
Zresztą uważam że szater nie potrzebuje twojego wsparcia smiling smiley chyba że.................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.