Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Łuszczyk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 13:45:50

Czesc wszystkim! Jestem łuszczykiem od 6 lat-mam ją na ciele i głowie . Leków na to jest mnóstwo ale jaezeli chodzi o głowę to jeden jest najskuteczniejszy.100% skuteczności. Jezeli bedziecie miec krótkie włosy (5mm-1cm)to na pewno bez żadnych leków pozbedziecie sie luszczycy głowy. W tej chwili, jak to pisze mam troche dluzsze wlody bo mi odrosły i juz zrobily mi sie zaczerwienienia za uszami. Odkąd zdecydowalem ze bede sie obcinal na krótko nie mam juz problemów. Oczywiscie zaraz po strzyzeniu głowa wyglada fatalnie ale na drugi dzien juz jest lepiej a po kilku dniach nie ma śladu. Łuszczyca głowy ma to do siebie ze saje sie we znaki tylko w miejscach owłosionych. Daje na to gwarancje. To jest pewne. Serdecznie zapraszam to skorzystania z mojej rady. PYTANIA>? Piszcie POWODZENIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: trazymachos (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 13:59:26

mam podobnie. Obiąłem włosy na 6 mm (a miałem bardzo długie) CZasem kremowałem skórę kremem nawilżającym. A z tego co widze, to dla mnie kluczowe było nie drapanie się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 14:27:26

Zgadzam sie....cos w tym jest...kiedy bylem mlodszy mialem wielki z tym problem...teraz od kilku lat kiedy wlosy mam krotkie problemu z tym nie mam...czasami tylko na obrzezach pojaiwa sie male co nieco, wlasnie wtedy kiedy mi troszke wlosy urosna....pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 15:39:23

facetom to dobrze smiling smiley)


ale jak kobieta by wyglądała w takiej fryzurce smiling smiley)

bardzo wszystkim współczuję sad smiley
ja na głowie nic nie mam, ale domyślam się jak to jest sad smiley


pozdrawiam wszystkich bardzo bardzo serdecznie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 16:02:33

Ciekawy jestem czy ta metoda ma szanse się sprawdzić w okresie jesienno-zimowym, gdy słońca brak ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Łuszczyk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 16:15:05

Tutaj nie chodzi o słońce. Sam fakt ze bedziesz mial krótkie włosy pomoze w leczeniu łuszczycy. Nie mowie tego zeby cie podpuścić tylko zeby ci pomóc. Wiem bo próbowalem nie raz ani dwa tylko juz kilkanaście razy i zawsze po ostrzyzeniu( za kilka dni) nie ma po tym śladu. Oczywiscie zaraz po strzyzeniu, kiedy wszystkie plamy ci sie zaognią, mozesz jeszcze dopomóc leczeniu, smarując rany elocomem(ja tak robie). Wetrzyj masc i nie bój sie jezeli plamy bedziesz mial jeszcze gorsze. Zostaw tak i poloz sie spac a juz na rano zobaczysz zdecydowaną poprawe. Ja mialem ogromne problemy ale teraz nawet jak mam dluzsze wlosy i plamy pod nimi to sie nie martwie bo wiem ze wieczorem sie strzygnę, posmaruje elocomem a na rana bede mial blade. Trzymam kciuki za Ciebie i zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 17:58:24

To ty codziennie wieczorem strzyżesz głowę ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Dziewczyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 20:36:01

eeech wiele razy miałam ochotę ściąć się na łyso... norrrmalnie...
ale to jednak nie wczhodzi w grę...
jakies 3 lata temu ścięłam się na krótko...
ale teraz znw mam dłuuuugie włosy i nie wyonrazam sobie ich ścięcia...
a na pewno łatwiej byloby choćby rozprowadzić maść...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Do Lolka
Wysłane przez: ŁUSZCZYK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2005 - 12:46:40

Nie strzyge sie codziennie tylko co 3-4 tygodnie. Po tym czasie zaczynają wlazic zaczerwienienia. Jezeli bedziesz sie strzygl regularnie to nie bedziesz mial zadnych zmian skórnych GWARANTUJE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: quana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2005 - 14:37:22

Hmmm... my kobety mamy faktycznie nieco gorzej z wyleczeniem zmian skornych na glowie, biarąc oczywiscie pod uwage dlugość naszych wlosów. Scinanie ich napewno pomaga w zaleczeniu, ale nie mozemy popadac w obłęd. Ja równiez myslalam o ścieciu wlosów ale to i tak nie ma sensu.....musialabym cale zycie chodzic łysa... a tego nie chce, wiec chwytam sie wszelkich innych metod ktore w mniejszy bądz wiekszy sposób pomagaja...
pzdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: przerażona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2005 - 21:29:31

a ja od roku jakiegoś chorujęsad smiley i to dlatego ze sie durna drapałamsad smiley nawet nei wiecie jak bardzo chciałabym cofnąć czas i jak bardzi nei moge sobei tego darować!..a łuszczyca to jeden z kilku powodów dla których wolałabym być facetem bo chciałabym ściąć włosy ale nei wyobrazam sobei jak ja bym chodzila do ludzi z łysą pałą, w dodatku chorą...bardzo nad tym ubolewam , tym bardziej ze kiedyś mialam piekne gęste włosy, każdy sie nimi zachwycał, a teraz mi sie przerzedziły, i mimo ze dwie lekarki mnei zapewniały ze nei wyłysieje, chyba ze od drapania jedynie, to ja jednak widze to w czarnych barwach, bardzo sie tego boję i mam już chyba obsesję na punkcie kazdego włosa który wypadł, choć wiem ze dziennie naturalnei tracimy ich jakieś ilosci......mam nieodparte wrazenie ze z dnia na dzień moja czupryna jest mniejsza choć już jej nei drapię...do tego zdecydowałam sie na kurację minerałami z morza martwego i często muszę myć głowę..cholera juz sama nei wiem co zrobić..lekarki mówią jedno , ja widzę co innego, przeraża mnie to...sad smiley niech to świństwo już zejdzie!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 29 pa� 2005 - 22:17:07

Jaostatnio(dwadni)próbujeDecrosijaknaraziejestpierwszyrazodrokuzmianainplus,astosowałemprzedtemdziesiątkinnychszmponów,maściitppozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Łuszczyk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2005 - 09:40:27

Lolek przestan tak pisać bo chcemy sobie pomagac a nie wysilać sie czytaniem literek jedna obok drugiej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Piotrek (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 30 pa� 2005 - 15:55:24

hej ! A co myslicie o naswietlaniu grzebieniem PSOR Kamm UV-B-311. Slyszalem , ze to pomaga. Troche drogie ale moze warto sprobowac?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 15:26:20

hmm...z tym obcinaniem włosów to może być dobry plangrinning smiley no i nie wolno się drapać...to chyba jest podstawasmiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: sebastian (---.netia.com.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 20:44:35

hej wam !!!!

ja tez mam ten prtoblem a do tego moje wlosy sa geste jak trawnik latem!!!
stosuje wieczorami dermovate w plynie!!!dziala!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomek (---.centrum.punkt.pl)
Data: 02 lis 2005 - 11:52:42

Dermovate to bardzo silny lek i po pewnym czasie włosy Ci zaczną wypadać, bo on hamuje porost włosów. Jest to lek do krótkiego stosowania lub do użycia doraźnego np. 1# tygodniowo.
Na skórę głowy dobre są preparaty firmy SVr z serii Xerial (szampon oraz balsam przed myciem, niestety drogie), polski Cerkosol oraz dziegciowy płyn Pixoderm.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: dora (---.aster.pl)
Data: 04 lis 2005 - 19:50:49

Łuszczycę na glowie mam od 12 lat. Jest to placek w okolicach tylnej części głowy. Raz jest on większy raz mniejszy. Stosowałam róże maści które zaleczyły na trochę a później wszystko wracało bardzej nasilone. Miałam spokój z łuszczycą w okresie ciąży, później powróciła I zaczęła się rozprzestzreniać. W te wakacje byłam nad Morzem Bałtycki, bo wyczytała że słona woda pomaga. Pojechałam na 5 dni, bo finanse mi tylko na tyle pozwoliły i pomogło.Nie wyleczyłam calkowicie tej plamy, ale jej rozmiary się pomniejszyły.(przez 5 dni nie stosowałam niczego, tylko całymi dniami siedziałam w morzu)Myślę, że gdybym posiedziała 2 tygodnie to byłoby po łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: galin (217.168.192.---)
Data: 05 lis 2005 - 15:13:13

witam,
Mam 24 lata i to świństwo (pani Ł) dopadło mnie całkiem niedawno, może bedzie już miesiąc, najpierw myślałem że to łupież bo takowy mi sie czasami zdarzał, więc zrobiłem to co zawsze, poszedłem do apteki kupiłem Nizoral i w myślałem że sprawa załatwiona. Niestety, po około 3 tygodniowej kuracji nie ma efektów, a głowa jak swędziała tak swędzi. wypróbuje ten sposób ze sięciem włosów (moje mają obecnie ze 3 cm) zobaczymy może pomoże, tylko boje się zeby to naprawde dało efekt bo jak bedzie wyglądać moja głowa z krótkimi włosami i biłaymi "płatkami". Dlatego prosze o jakieś rady "doświadczonych".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: krzycho (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2005 - 16:34:42

spróbuj Diprosalic w płynie do galin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.