Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Do "Bożki"
Wysłane przez: Łuszczyk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 22:16:39

...Czyli uważasz ze łuszczyca jest nieuleczalna?!!! To ja powiem Ci że moj ojciec mial łuszczyce na całym ciele. Mama mi opowiadala ze ojciec mało gdzie miał widoczną zdrową skóre - wszedzie ogromne plamy. We wakacje pojechal do mojej ciotki na wieś ukladac płytki przed domem. Jako ze jest to okolica malo uczescczana przez ludzi zdjął koszulkę bo nie mial sie przed kim wstydzic. Na upale 28 stopni, ukladal plytki przez 2 godziny. Opalil sie na brązowo. Za kilka dni po czertwonych plamach zostały jedynie rumiane plamy a za pare miesiecy nie bylo juz sladu. To był KONIEC ŁUSZCZYCY. Moj tato wyglada teraz swietnie; ani śladu po chorobie. To sie zdarzylo 20 LAT TEMU !!!
Tak wiec prosze Cie nie mów mi ze ta choroba jest nieuleczalna bo nie jestesmy na tym forum zeby sie dołowac tylko zeby sobie pomagac. Pozdrawiam i zycze wyleczenia łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: natalia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 22:29:06

eHhh ja choruje na łuszczyce od 6 lat.....raz jest lepiej raz gorzej!!na ciele niby sie wyleczyłam nie miałam nic od 4 lat a tu nagle zonk...spowrotem mi wylazłosad smileysad smileya w głowie to jush totalna masakrasad smileysad smileyczaasem to mam wrazenie ze juz zosstane z tym na zawsze a nie wyobrazam sobie tego,...DOLUJE mnie to niesamowiecie i oddałabym wszystko zeby sie wkoncu tego pozbyc!a no i drapanie....taaak to jes duzzzy problem ktorego tez sie nie moge pozbyc!!!!!!!!!!!pozdrawiam :*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: ela (---.pwsz.krosno.pl)
Data: 14 lis 2005 - 09:49:31

Hej z początku myślałam że ludzi z tą choroba nie ma w ogóle, do tej pory z nikim sie nie spotkalam kto ma takie problemy a teraz widzę że jednak jest inaczej sad smiley Choruje od 2 lat i nie umiem sobie z tym poradzić. Najbardziej denerwuje mnie głowa. Stosuje olej salicylowy na te wszystkie cholerne plamki na głowie i nie moge sie pozbyc "tego" z włosow przyczepia sie jak rzep i nie chce odleźć! Z początku obcinałam włosy z tym przy głowie ale zrozumiałam że to nie ma sensusad smiley Prosze pomózcie jak mam sobie poradzić żeby zeszło "to" z wołsów. Pozdrawiam wszystkich


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Szymon (80.85.229.---)
Data: 15 lis 2005 - 15:32:22

Czesć! Mam problemy z łuszczyca od kilku lat. Stosowałem wiele maści i szamponów ale one pomagały na któtki czas(2dni) i to nie zawsze.nigdy nie wyleczylem całkowicie, zawsze wraca! Mam już tego dość! Najwięcej tego świństwa! Poradźcie mi jaki tabletki jupić aby sie tego pozbyć!!!Prosze was!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 16:03:37

Na łuszczyce jestem chora już 11 lat a w chwili obecnej mam 19.mam zajęte całe ciało łącznie z głową i twarzą. Byłam już ubardzo wielu lekarzy i żaden z nich nie potrafił przepisać odpowiedniego leku. Ostanio byłam w USA i lekarz przepisał mi nowość DOVONEX i oprócz tego minerały Biszofit Połtawski to jest dość drogie ale za to leczy. ale najważniejsze w tym wszystkim jest utzrymanie dobrej kondcji psychicznej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: witek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2006 - 21:30:41

ja to mam od 5 lat czy wy nie wiecie że to jest nie wylaczalne ja tez wszestko przeszedłem czyli masci płyny /szampony itp pomogło mi tylko naswietlanie w Busku nic wiecej 3 tygodnie i byłem czysty. na 3 miechy. zawsze wtaca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Dam (80.51.255.---)
Data: 01 kwi 2006 - 11:52:47

Sam bym sie obcial z checia ma krotko ale mam to na czole i musze wlosami zaslaniac bo z czola slabo zchodzi i nei wiem czym sie tego pozbyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: ana (---.eranet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 14:46:32

witaj.
chodzi właśnie o to żeby tego nie zasłaniać. Spróbuj tonicu Neril do nabycia w aptece mi też wchodziło już na czoło i po trzech dniach nie mam śladu , na twarz też świetnie działa solarium a tak w ogóle to niedługo będzie słoneczko nasz najlepszy przyjaciel, powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 02 kwi 2006 - 15:41:54

a ja mam luszczyce od 2 lat zaczelo sie od malutkiej plamki a teraz cala glowa bo bardzo to drapalam strasznie mocno i mi sie rozsialo na cala skore teraz tylko pilnuje zeby mi poza glowe nie wyskoczylo a wlosow nie zetne na krotko bo chyba bym glupio wygladala pzdro zycze szybkiego powrotu do zdrowia ciao lolki=*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: GeOrGe (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 14:24:43

z checią zapoznałbym sie z Twoją metodą... dlatego prosiłbym abyś ospisał

Opcje: OdpowiedzCytuj
POLECAM TO ZMNIEJSZA OBJAWY ŁUSZCZYCY
Wysłane przez: opos (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 14:40:14

Łuszczyca pojawiła się u mnie jakieś 3 lata temu. Zaczeło się od łokci, później kolana, głowa... strasznie to nie wygląda. Jest jeszcze na paznokciach u rąk i nóg-a to już jest nie do wytrzymania. Strasznie to przeszkadza i głupio jest z takimi rękami chodzić. Wiem jak z tym jest źle i współczuję każdemu z Nas. Odwiedzałem już wielu lekarzy, niestety od kazdego słyszałem prawie toż samo. Jezeli macie jakieś sprawdzone sposoby prosze o kontakt. Mi pomogła terapia laserowa. Lekarz we Wrocławiu smarował mnie jakims preparatem sprowadzanym z Białorusi, czekałem 2 godziny a później pod laser, powiem że pomagało, wszystko powoli schodziło, i jak dbałem (a powiem że nie zawsze) to bardzo ładnie schodziło. A jeżeli chodzi o terapię z tych jakiś wyciagów z morza matrwego to jakoś w moim przypadku nie dawało to żadnego efektu. Z tego co równiez słyszałem to maść delatar dałe dobre efekty, ja stosuję wiele maści na przemian, moze i to nienajlepszy sposób. Jestem otwarty na wszelki kontakt-jeżeli chcecie pogadać to zapraszam, miedzy nami chorymi na to paskudztwo lepiej się rozmawia,pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Adam 32 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 20:36:35

Mi na łuszczyce głowy najlepiej pomaga DTC ale rozrobione z alkocholem w stosunku 50/50 nigdy koncentrat.Trzy cztery dni i JA mam spokój na dwa trzy miesiące.A od czasu do czasu gdy smaruje ciało E45 to nieraz po kompieli też smaruje tym kremem głowe.Nic wiecej chyba MI lepiej nie pomaga.A na całe ciało tylko E45 .CO DZIANNIE!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 21:03:02

co to jest DTC? a co E45?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 01:17:28

Krotkie wlosy daja efekty, to prawda. Ja sie chetalem nawet na 3mm Teraz na 1, 2 cm Jak odrastaja na kilka cm płatki sie reloaded.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 01:19:35

Acha , jak sie pojawia platki to elocom w plynie jednorazowo daje mi luz z platkami . I nie stosuje zadnego szamponu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 10:26:18

Adam .........co to jest E45??????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Adam 32 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 07:33:10

O DTC było dużo na tym forum.Wpiszcie w wyszukiwarke dtc i bedziecie mieli.A E45 to jest krem.Kiedyś dostałem go od mojego lekarza.W aptece bez recepty.duże opakowanie chyba 25 zł.A co najważniejsze to że niezawiera zadnego sterydu czy coś podobnego.To nie leczy ale ciało jest po nim gładkie.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 17:03:32

witaj, nie wiem czy dobrze zrozumiałam - warunkiem zdrowej skóry są krótkie włosy? Jeśli tak to jesteś wynikiem jakiegos cudu. ja mam krótkie włosy prawie cały czas i nic. Krótkie włosy sa po prostu praktyczne w leczeniu ale to niemozliwe aby długość włosów była warunkiem zdrowej skóry. Jesli u ciebie to działa to gratuluje i zycze ci aby nadal tak było. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: zbychu (---.play-internet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 21:09:10

szun Napisał(a):
-------------------------------------------------------


dobry jest równiez krem medi derm nie smierdzi nie brudzi i szybko sie wchłania. puszka ma 500g i kosztuje 22zł. smaruje sie 3 razy dziennie i pomaga. polecam zbychu iława 792785076

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: jabar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2011 - 20:11:23

Dla mnie najlepszym lekarstwem na leczenie łuszczycy na głowie i nie tylko jest szampon błotny z Minerałami Morza Martwego kupiony na allegro w firmie salex. Pani ł... niepokoi mnie już 41 lat. Faktycznie potwierdzam spostrzeżenia niektórych osób, iż ginie prawie samoczynnie przy b. krótkich włosach. Choc jestem po 60-tce to od kilku lat ścinam włosy na 4mm - przy okazji łatwiej dbać o higienę włosów. Oczywiście ciągle stosuję ww szampon. Kobietom może trudniej jest ściąć włosy na tak krótko, ale kilka kobiet to zrobi i nastąpi taka MODA. Kiedys w M jak Miłość jedna aktorka miała ścięte włosy może na 3mm - przyznam szczerze, bardzo mi się podobała taka fryzura. Kiedyś było to niemożliwe, a teraz od kilku lat chodzę w krótkich spodenkach i w koszulkach z krótkim rękawem. Przyznam, że nie jestem wyleczony, a tylko zaleczony. Ale mnie to w zupełności wystarcza. Życzę WSZYSTKIM wyrtwałości, a choroba będzie napewno mniej uciążliwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.