Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2005 - 18:55:08

A ja mogę się smarować...Choruję na łysienie plackowate ( poza łuszczycą). 2 lata temu ścięłam się na łyso. teraz mam znów długie włosy, ale choroba wróciła...Czy kobieta w bardzo krótkich włosach (0,5 mm) naprawdę wygląda źle? Mam 21 lat...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: krzycho (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2005 - 19:45:16

diprosalic pomaga na łuszczycę , oczywiście mówimy tu o głowie na ulotce napisane jest że przy stosowaniu go w chorych miejscach na głowie może powstać nadmierne owłosienie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2005 - 19:51:41

nie to jest cos w naszej psychice
jestem krutko muwiac chlopem menem
i bardzo mi sie podobaja dziewczyny majace nie za wiele na glowie ale w glowie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: piotrek 20 (62.29.133.---)
Data: 05 lis 2005 - 19:54:15

świeta racja!!!!!!!!!!!!!! to działa!!!!!!!!!!!! duzo zdrowia


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2005 - 20:33:00

jego nie bylo mam na mysli zdrowie
ale dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 05 lis 2005 - 22:49:13

Do Małgosi....

Dziewczyna w krotkich wlosach nie wyglada zle....wlosy to tylko dodatek...mam kolezanki co maja krotkie wlosy i bardzo ladnie wygladaja...zreszta jest to rzecz gustu smiling smiley)))) ale napewno bedziesz wygladala slicznie... smiling smiley))) pozdrawiam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: piotr (---.icpnet.pl)
Data: 06 lis 2005 - 11:42:01

choruje na luszczyce od 6 lat scinanie na krotko pomaga mi tylko latem jezeli teoria o scinaniu byla by sluszna to na miejscach nieowlosionych luszczyca nie powinna pojawiac sie wogole. pozdrawiam wszystkich meczacych sie z ta choroba.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: juli (---.chello.pl)
Data: 06 lis 2005 - 17:30:05

czesc wszystkim...moja choroba dala o sobie znac, kiedy odrosly mi wlosy po skonczonej chemioterapii. byl jeden placek na glowie, zaraz po tym zapadlam na ospe i tam, gdzie byly krostki we wlosach pojawily sie potem plamki luszczycy. wlosy mam baaardzo slabiutkie.kiedys nosilam krotkie, teraz zapuscilam i wiem, ze dzieki temu moge przynajmniej jakos pozakrywac te miejsca. zlwaszcza jeden wredny placek, ktory wylazi mi na czolo. probowalam juz wszytskiego, ale nigdy nie pomoglo mi na dluzej. mam juz dosyc wszystkich obrzydliwych papek, smierdzacych masci typu cocois, sterydow, po ktorych jest momentalna poprawa i jeszce szybszy powrot do stanu dwa razy gorszego. warto tez wspomniec o kuracji ON CLINIC, ktora jest chlernie droga: ok 500zl za same leki na jakis miesiac no i mozna sie zamknac w domu, bo polega na tym, ze co iles godzin myje sie glowe i naklada kolejna porcje papki. lekarz nie widzi w tym nic nienormalnego, ze nie mozna z ta kuracja normalnie funkcjionowac. Wiec cierpliwie stosowalam kuracje, a po zakonczeniu natychmaist powrocilo i tez z podwojna sila. co tam jeszce...lampa tez byla, kuracja oczyszczajaca organizm itd. teraz stosowalam salicylol i curatoderm(masc z vit d3, nie steryd). wiadomo, ze nie wyleczy, ale mam nadzije, choc na jakis czas sie poprawi. tak wlasciwie to sie chyba trzeba przyzwyczaic i pogodzic, ze smarowanie mascia jest w naszym, tj luszcycowych zyciu czyms tak samo prozaicznym i normalnym, jak mycie rak czy zebow, bo to juz jest wpisane w nasza codziennosc i nic tego nie zmieni dopoki ktos nie wymyli czegos skutecznego. ja ciagle walcze se soba, BO JESZCZE NIE POTRAFIE SIE Z TYM POGODZIC. I nie wiem, czy kiedys mi sie to uda. Na pewno mnie rozumiecie. Pisze to wszystko, choc moglabym jeszce dlugo, majac ponad 6 lat doswiadczenia autentycznej walki. Nawet teraz mam na glowie chustke, bo pod spodem masc. zaczelam te kuracje niedawno, wiec zyczcie mi powodzenia. Jestem z wami.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 06 lis 2005 - 17:37:41

Do juli
Życzę Ci powodzenia, ale mam jeszcze jeden sposób i każdemy to mówię z uporem maniakayawning smileyliwa z oliwek ( spożywcza) leczy, wzmacnia włosy i łatwo się zmywa. Warto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2005 - 18:45:16

ja to pisalem olej salicylowy stosowany namietnie usuwa to co narasta na owlosionej nie jest to mile ale ja po tym mialem lekkie zabarwienia ale nie mialem kasku
inny sposob to
1 czesc 10 % salicylu
1 czesc lorinden t
1 czesc cygnoliny 1/8
po tym kicie zmywamy ciekla parafina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Piotrek (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 06 lis 2005 - 19:28:05

do juli
hej !!!
Jestem Piotrek mam 32 lata. Wiem co czujesz . Ja to swinstwo dostalem jakies 2 lata temu. Najpierw pare plamek a potem jak mnie zonka zostawila pojawilo sie ich wiecej i kupa na glowie (stres). Glowa to mnie najbardziej wku... ciagle wygladam jakbym jadl paluszki i pokruszyl sobie troche. Mieszkam od 6 m-cy w Niemczech i zamowilem sobie grzebien do naswietlen ( drogi bajer) zobaczymy czy zadziala. Masci to kicha a curatoderm dziala na pare dni i kosztuje niezle. Ciagle wstydze sie chodzic do fryzjera a wlosy rosna i chyba znowu czas. Koniec uzalania. My nie poddamy sie smiling smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: quana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2005 - 19:53:35

mnie tez najbardziej denerwuje skora glowy, bo z cialem jakos sobie radze....
Piotrek nie wstydz sie chodzic do fryzjera... bo naprawde nie ma czego.... nie jest to rzecz ktorej powinnismy sie wstydzic... fakt jest to troche krepujace, ale ja sobie wytlumaczylam to w ten sposob, ze jestesmy takimi samymi ludzmi jak ci bez pani Ł. a do tego wiemy duzo wiecej o swojej skorze, tak wiec glowa do gory i mimo dyskomfortow nosmy glowy wysoko, nawet jesli miedzey wloskami widac nasz pancerzyk

pzdr goraco...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 06 lis 2005 - 23:10:25

Do Piotra....

Ja od wielu lat nie bylem u fryzjera.....najpierw koledzy mnie maszynka ciachali...a teraz obecnie jestem wstanie sie sam obciac i to calkiem niezle....koledzy teraz do mnie przychodza zebym ich przy okazji obciachal....zabudowalem dobra maszynke Philipshave i kilka latek obcinania za jedynie 120 zl....a na fryzjerze mam oszczednosci....maszynka sie zwraca i samopoczucie lepsze.....bez obciachu smiling smiley)))))) radzmy sobie.....skoro ludzie sa anty....... smiling smiley pozdrawiam.....

ps....jak juz wczesniej pisalem, przy krotkich wlosach mam mniej syfu na glowie.....jest lux grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Teri (---.skierniewice.mediaclub.pl)
Data: 08 lis 2005 - 23:04:19

Witam, mam łuszczycę prawie 30 lat, na głowie też. Myje szamponami przeciwłupieżowymi i zmieniam je oraz co kilka dni smaruje głowę oliwą wymieszaną z sokiem z cytryny i żółtkiem z jajka, mieszam te składniki i wcieram w skore głowy na to kłade folie i tak ze 2 godz. Zmywa się fantastycznie i łuska schodzi. Może komuś ta rada się przyda. Od czasu do czasu wcieram diprosalic. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 09 lis 2005 - 00:10:53

Myje głowę od dwóch tygodni dercosem i kasku nie mam, co prawda sypie się trochę (jak przy większym łupieżu), ale i tak chyba narazie jest najlepszy z tych wszystkich , jakich używałem. Najgorsze tylko, że skóra głowy jest bardzo zaczerwieniona i niczym nie można się tego pozbyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Rogas (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 08:56:26

ja naswietlam sie lampa i nawet pomaga,staram sie jak najmniej denerwowac i spozywac alkoholu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Piotrek (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 09 lis 2005 - 23:40:01

Hej !!! Bylem u fryzjera i zyje. Wybralem fryzjera gdzie pracuja sami faceci ( Turcy). Nikt nic nie pytal . :-) Teraz czekam na Grzebien do naswietlania. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: Bożka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lis 2005 - 11:30:02

NAJLEPSZY SPOSÓB NA ta chorobe!!!!!!!!
ile cierpiących na łuszczyce tyle dobrych wskazówek
mÓWI SIĘ Bardzo uważac trzeba na skórę,,,,,djeta,,,,,
być czujnym na stawy,,,,
a chore miejsca jak głowa to miejsce co najtrudniej zaleczyć ,walcze 27 lat a córka 11 lat
---;maści z kwasem salicylowym,mocznikiem///preparatyzawierające cygnoliny
zalecane tez dziegcie/produkty przemian drewna lub węgla w postaci
past lub maści

Wiadomo że łuszczyca sprowadza się do łagodnienia objawów i wydłużania okresów remisji----cofnięcia sie choroby między nawrotami

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: magda (80.50.250.---)
Data: 11 lis 2005 - 17:50:38

kochana gosiu!!!! ile? jak często? na jak długo?na ciepło czy na zimno? pod ceratkę czy lepiej bez? tego sposobu nie znam więc prosze o radęsmiling smiley jak stosowac oliwę z oliwek.....eh oby tylko pomogła!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: andrzej (---.dami.pl)
Data: 12 lis 2005 - 21:06:28

Cześć ja mam łuszczycę od 10 lat obecnie stosuję kąpiele z soli z morza Martwego z bardzo dobrym skutkiem .Sól kupuję w Niemczech opakowanie 500gramów w aptece kosztuje 1,5 Euro Dzięki tym kąpielą w moim przypadku poierzchnia ciała opanowana przez łuszczycę zmniejszyła się o około 90% polecam wszystkim taką kurację jest tania i skuteczna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.