Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: karolaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 gru 2011 - 23:48:35

witam , łuszczyca pojawiła mi się jakies 5 miesiecy temu, uzywam na to własnie szampon w ktorym jest ta bakteria z morza martweego oraz mydło z aloesu , nakladam tez co weekend olej salicylowy , mam tez masci z aloesu i nagietka i sszczerze mowiac pomagaja , na poczatku bylam zalamana ta chorba , ale teraz jestem dobrej mysli,ze w koncu to zniknie ... pozdrawiam wszystkich!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: hejman (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2011 - 17:07:55

ja na łuszcyzce stosowałem kiedyś Clobex ibyłem zadowolony z efektów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: NAJLEPSZY SPOSÓB NA ŁUSZCZYCE GŁOWY !!!
Wysłane przez: łuszczycowa (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 26 kwi 2014 - 16:13:27

Mi bardzo pomagał salicylol to jest olejek z salicylolu.Nakładalam go wacikiem kosmetycznym na skórę głowy (prosiłam mamę) trzeba uważać na włosy bo ciężko potem zmyć są całe tłuste i przykrywałam tak posmarowaną głowę czepkiem foliowym i ręcznikiem i tak siedziałam ok 2 h. Potem jest najgorsza część trzeba zmyć to tłuste paskudztwo ja mam bardzo długie wlosy i mam z tym strasznym problem. Myłam głowę płynem fairy żeby to zmyć i to kilkakrotnie nakładałam płyn do naczyń aż tłuszcz mi całkowicie zszedł a potem jeszcze raz szamponem żeby móc rozczesać włosy bo się plączą niestety. W międzyczasie jak sie to zmywa warto zrobić piling z soli morskiej ma grube ziarna dlatego dobrze działa. Po takiej mieszance jak robilam ja systematycznie raz na 2 tygodnie albo raz w tygodniu jak czas pozwalał to miałam na długo spokój. Polecam ten sposób. niektórzy zamaiast samego salicylolu nakładają na głowe jeszcze drożdze. czyli na talerzyk kruszysz drożdze i dodajesz salicylol i taka papkę nakładasz na głowę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.