Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca czy egzema
Wysłane przez: Czesiek (---.sosnica3.brewet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 21:53:35

Mam problem skórny ponieważ do pewnego czasu moja skóra była ekstremalnie sucha az wkońcu pojawiły mi sie dwie łuszczace plamki nad kostką co w miedzy czasie przeistoczyło sie w czerwone plamki pokryte łuską na całym ciele (od stóp do klatki piersiowej). Lekarze twierdzili iż klinicznie wyglada to na łuszczyce lecz histopatologicznie jest to prawdopodobnie egzema.Po 3 tygodniowym pobycie w szpitalu i leczeniu w kierunku łuszczycy zmiany ustąpiły oprócz pozostałości na kończynach dolnych. Musze wspomniec ze nie stosuje na te zmiany zadnych masci lecz zwykly balsam i odziwo zmiany znikaja o oczach. Jakie jest moje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca czy egzema
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 14:43:43

Hmmm są rozne odmiany łuszczycy.Ja pamietam jak lezałam w szpitalu 3 tygodnie 2 dni przed wyjsciem bylam czysta ale ostatniego dnia wysypalo mnie juz na stopie pomimo smarowan : /

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.