Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Wyleczenie objawów zewnętrznych połową sukcesu co z przyczyną choroby!!!
Wysłane przez: Czesiek (---.sosnica3.brewet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 22:22:38

Tak jak sie nasłuchałem specjalistów wyleczenie zmian zewnetrzynych to nie wszystko - możemy byc chorzy w środku i przez co choroba moze nam sie rzucać na skóre więc jeśli macie mozliwość zróbcie sobie badania jakie tylko możecie i wyleczcie źródło choroby a nie tylko jej objawy.
stosuje sie do ziołolecznictwa pewnych mnichów, którzy przepisali mi zestaw ziół głównie oczyszczajacych organizm (wątrobe i takie tam) jak i zarazem lecznicych w stanie chorobowym oraz specyfiki na bazie ziół które były stosowane w Wojskowej Akademii Nauk w Chinach czy Japonii i otrzymywały pełno nagród w swej dziedzinie jeżli ktoś miałby ochote spróbować ziołolecznictwa chętnie udziele informacji choc zakon jest troche daleko bo w Prudniku można sie z nimi skontaktowac telefonicznie bedz listownie i wtedy oni moga wysłac nam ziola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczenie objawów zewnętrznych połową sukcesu co z przyczyną choroby!!!
Wysłane przez: wojtek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 23:12:36

czesc grzesiek
oczywiscie ze chciałbym abys podał dokłądniejsze informacje na temat mnichów zakonu no i własnych obserwacji i spostrzezen co do oferowanych przez nich ziół.po jakim czasie zaobserwowałes poprawę?
chetnie sie z nimi skontaktyje
pozdrawiam
wojtek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczenie objawów zewnętrznych połową sukcesu co z przyczyną choroby!!!
Wysłane przez: Czesiek (---.sosnica3.brewet.pl)
Data: 28 lis 2005 - 14:39:03

A więć podaje namiary masz do wyboru
Wrocław ul.Traugutta 57/59, tel 0-71 344 65 39
Legnica ul.Lindego 6, tel 0-76 850 10 20
Prudnik ul.Piastowska 8, tel 0-77 436 26 53 - tam byłem
na dzień dobry przepisano mi zioła oczyszczające organizm,specjalne granulki ziołowe przeciw łuszczycy oraz maść z chińskimi napisami która otrzymała nagrodę w Wojskowej Akanemi Nauk w postępie działania i naprawde do dzis pije zioła i stosuje sie tylko do zaleceń jakie otrzyamłem od ksiedza i to naprawde działa.Jak szybko to działa - musze powiedziec ze po tygodniu zaczniesz zauważać zmiany naprawde nie jest to drogie a naprawde skuteczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.