Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Łuszczyca czy ŁZS?
Wysłane przez: michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2008 - 10:43:02

od trzech lat to mam!! na kolanach lokciach a teraz i na nogach i wszedzie oczywiscie i na glowie, dobry jest diprosolic dermovate pomaga szybko ale ja ani nie lubie masci za to lubie popic a wystraczy po zaleczeniu po 3 tyg jedno picie i nastepnego dnia wszystko tak jak by wogole nie bylo leczone, to jest nie uleczalne ale potobno sa jakies proszki w tabletkach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca czy ŁZS?
Wysłane przez: justyna (---.41.31.93.sub.mbb.three.co.uk)
Data: 22 wrz 2008 - 19:58:10

witam wszyskich i chcialabym powiedziec ze juz od jakiegos czasu czytam o luszczycy, jest mi to problem dosc dobrze znany gdyz moi rodzice maja ja oboje ja sama narazie mam kilka zmian i dlatego chcialabym sie zapytac czy ktos wie jaki wplyw na luszcyce ma dieta, slyszalam ze glownie nie mozna jesc cytrusow i czekolady.czy ktos wie cos na ten temat?? z gory dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca czy ŁZS?
Wysłane przez: Lzska (---.static.chello.pl)
Data: 03 lip 2014 - 00:56:16

Witam
męczę się z tą przypadłością od lat.Jeździłam nawet do trychologa. Jak dla mnie lekka poprawa ale ogólnie strata kasy. Ostatnio byłam u dermatoloźki w moim mieście (przyjezdna pani doktor). zaproponowała stieprox(jak dla mnie wow) ale z twarzą też mam suchość mega. zaproponowała przy łzs krem na twarz DUCRAY kelual DS. serio pomaga. reszte co przypisała to sterdy więc nie warto o tym pisać. w razie pytań chętnie odpowiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.